PC Game Pass

Doručení ihned Platba i telefonem Oficiální prodej

Členství Xbox Game Pass pro PC přináší počítačovým hráčům výhody, které si uživatelé Xboxu užívají už dlouhé roky. Knihovna her, exkluzivní slevy a přednostní přístup k nově vydaným hrám. Celý popis.

Zakoupit PC Game Pass

3 měsíce 649 Kč  Doručení ihned
Podobné produkty:
Doručení ihned
Platba i telefonem
Oficiální prodej
Bezpečná platba

Členství Game Pass je dobře známo všem hráčům, kteří hrají na Xboxu. Jeho hlavním benefitem je knihovna více než 100 her, ke kterým získáte přístup ihned po aktivaci.

Předplatné Xbox Game Pass for PC představil Microsoft v polovině roku 2019. Zanedlouho poté vyslal na trh beta verzi pro nedočkavce, kteří si členství chtěli vyzkoušet už před jeho oficiálním vypuštěním do oběhu. V prodeji se členství Xbox Game Pass pro PC objevilo v září 2020.

Hlavní výhody členství Xbox Game Pass for PC

 1. možnost zahrát si více než 100 her za jednu cenu
 2. exkluzivní slevy na hry i DLC
 3. k aktivaci není třeba platební karta - můžete ho aktivovat kuponem
 4. neustále se rozšiřující katalog her

Co všechno členství Game Pass PC hráčům přinese?

Game Pass pro PC se svými výhodami neliší od varianty pro Xbox. Přináší především obsáhlou knihovnu her, ve které najdete více než 100 titulů. Ty můžete hrát okamžitě bez jakéhokoliv omezení. Součástí Game Passu pro PC je také členství EA Play, díky kterému získáte přístup k desítkám her od studia EA.

Katalog titulů se pravidelně rozšiřuje. I extrémně aktivní hráči by tak stále měli mít co hrát. Hry se oproti Xboxu mírně liší, především zde najdete tituly, které na konzoli vůbec nevycházejí, protože by byly špatně hratelné - typicky např. strategie.

Příjemnými bonusy navíc jsou potom slevy na nákup her i rozšíření DLC a přednostní přístup k novým hrám od studia Xbox Game Studios. Ty si zahrajete už v den jejich vydání. Ty si zahrajete už v den jejich vydání. Ke všem hrám budete mít přístup tak dlouho, dokud vaše členství neskončí nebo dokud nebude hra odebrána z katalogu her.

Aplikace na Xbox Game Pass pro PC.

Na jaké hry se můžete těšit?

S členstvím Xbox Game Pass PC získáte mj. přístup k legendárním strategiím, střílečkám, závodním hrám i plošinovkám. Mezi nejoblíbenější aktuálně dostupné hry patří série Age Of Empires, Halo, Forza Horizon 4, Dirt Rally, Gears of War či lehce bizarní Goat Simulator.

Microsoft pro PC Game Pass připravil speciální aplikaci, přes kterou bude možné knihovnu her procházet a dostupné hry také spravovat - včetně jednoduché instalace a odinstalace.

Jaké jsou slevy pro členy Xbox Pass PC?

Jako členové můžete při koupi nových her ušetřit až 20% a navíc získat 10% slevu na související herní obsah jako je rozšíření, doplňky a další obsah ke stažení. Výše slevy závisí na datu od začátku prodeje hry. Od 31 do 90 dnů od vydání je sleva v Microsoft Storu ve výši 10%. Po 90 dnech od data vydání pak sleva pro členy dosáhne výše zmíněných 20%.

Správa her v katalogu

Všechny dostupné hry najdete v katalogu Game Pass PC nebo v aplikaci Xbox pro Windows. Katalog se aktualizuje každý měsíc. Pro informace o nově přidaných hrách doporučujeme pravidelně sledovat facebookové stránky Xbox Game Pass. 

Jak hrát offline?

Hry přístupné v Game Pass pro PC jsou převážně dostupné také pro hraní v offline módu. Minimálně jednou za 30 dnů je ale nutné váš PC připojit z internetu z důvodu ověření platnosti vašeho předplatného. K hraní online nepotřebujete mít koupené jiné předplatné (Xbox Live Gold) a za multiplayer se tedy neplatí žádné další poplatky.

Ukázky her z Xbox Game Pass pro PC.

Základní informace o kuponu Xbox Game Pass pro PC

🤑 Hodnoty 3 měsíce
🕗 Platnost Neomezená
🇨🇿 Lokalizace Pro české účty
⌨️ Uplatnění na webu Ano
🎮 Uplatnění v konzoli Ano
📩 Doba doručení Okamžité
📱 Platba mobilem Ano
🏦 Platba převodem Ano
💳 Platba kartou Ano
💰 Platba hotově Ano
🎁 Možnost dárkového balení Ano

Návod na aktivaci kuponu

Jak uplatnit kód v aplikaci Xbox:

 1. Po spuštění aplikace Xbox se přihlaste ke svému Microsoft účtu.
 2. Vpravo nahoře klikněte na svou miniaturu.
 3. V rozevíracím menu klikněte na možnost Nastavení.
 4. V sekci Uplatnit kód klikněte na Uplatnit.
 5. Do příslušného pole zadejte 25místný kód, který vám byl zaslán e-mailem a potvrďte kliknutím na Další. Pomlčky zadávat nemusíte.

Jak uplatnit kód ve Windows 10:

 1. Přihlaste se k počítači na účet Microsoft, na který chcete váš kód uplatnit.
 2. Klikněte na tlačítko Start a ve vyhledávání zadejte store, potom vyberte Microsoft Store.
 3. Vyberte Další informace (…) a zvolte možnost Uplatnit kód.
 4. Do příslušného pole zadejte 25místný kód, který vám byl zaslán e-mailem a postupujte podle pokynů. Pomlčky zadávat nemusíte.

Pokud se vám kupon nedaří uplatnit, protože po vás Microsoft vyžaduje zadání údajů o vaší platební kartě, je třeba na předchozí stránce odškrtnout možnost "Chci získat měsíc zdarma".

Ve webovém rozhraní:

 1. přejděte na stránku https://redeem.microsoft.com/ a přihlaste se do svého účtu
 2. zadejte do volného pole 25místný kód, který Vám byl zaslán emailem
 3. potvrďte kliknutím na tlačítko "Další" a poté "Uplatnit" 
Průměrné hodnocení:
96%
Vaše recenze:
 
* Povinné položky

Uživatelské recenze

 100 %
, 05. 06. 2023

díky bohu za tuto službu už nemusím utrácet tisíce za plné hry :))

 100 %
, 25. 11. 2021

Normálně bych si to nekoupil, ale Age of Empires mě přesvědčilo. No a to GTA chci taky zkusit, i když stojí za prd. 😀Takže doporučuji.

 80 %
, 09. 02. 2021

Furt dobrý, jen ty hry za začátku byly zdá se mi lepší...

 100 %
, 29. 10. 2020

Super hry za pár korun. Hlavně aby to nezdražili :))

 100 %
, 17. 09. 2020

Přesně na tento produkt jsem čekal! Hned kupuji. :-)

Váš dotaz:
* Povinné položky

Dotazy ke kuponu

PAYSAFECARD
ŠTEFAN, 05. 12. 2021

Dobrý den přeji. Píše se že i v sazce se dá zakoupit XBOX GAME PASS ale málo kde ,asi nebo , někteří prodavači se ani nevyzná,,,,ale chci se zeptat jestli teda v tom případě ,když zakoupím PAYSEFECARD jestli kod uplatnit lze v Microsoftu STORE i pro XBOX PC přímo v aplikaci pro hry. Děkuji.

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, paysafecard lze v Xbox Store využít zatím jen k úhradě jednotlivých herních titulů. Pro předplacení Xbox Game Pass jsou dostupnými platebními metodami jen platební karta, PayPal či mobilní platby. Alternativou může být náš kupon, který najdete na stránce https://www.herni-kupony.cz/xbox-game-pass-pro-pc/.

Články na téma Xbox

Hraní přes cloud s Xbox Game Pass Ultimate

Zahrajte si všechny hry obsažené v knihovně Xbox Game Pass Ultimate na vašem mobilu díky funkci cloudového hraní. Jak cloudové hraní funguje?

Jak získat Xbox Live Gold 1 měsíc?

Kolik stojí členství Xbox Live Gold na 1 měsíc a jak si ho můžete pořídit? A vyplatí se? Je možné získat Xbox Live Gold na měsíc zdarma?

Jak získat Xbox Game Pass 12 měsíců?

Pokud jste jedním z majitelů konzole Xbox, předplacené členství Xbox Game Pass je nejsnažší cestou, jak za výhodnou cenu získat řadu bonusů.

Srovnání členství Xbox - ceny a výhody

Máte zmatek v různých Xbox členstvích? Nevíte, jaký je rozdíl mezi Live Gold a Game Pass? V tomto článku se o členstvích dozvíte vše.

PlayStation Plus vs Xbox Game Pass: Co je lepší?

Je lepší předplatitelská služba PlayStation Plus nebo od Xbox Game Pass? Podívejte se na srovnání výhod a nevýhod u obou těchto služeb.

Xbox Game Pass Core - vše, co potřebujete vědět

Jak se povedla náhrada za Xbox Live Gold s názvem Xbox Game Pass Core? Všechny důležité informace o nové službě najdete v článku!

Jak získat Xbox Game Pass na 1 měsíc?

Kde koupit Xbox Game Pass na 1 měsíc? Vyplatí se? Zjistěte, jak ušetřit, které platební metody lze využít a jaké existují další varianty.

Platební metody
Název metody
Zpracování
  • Mobilní telefonMobilní telefonihned
  • Zaplatit můžete mobilním telefonem s operátory T-Mobile, O2 nebo Vodafone. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo účtována na faktuře.

  • Online převodOnline převodihned
  • Pokud vaše banka využívá možnost rychlého nebo okamžitého převodu, jednoduše zadáte údaje a peníze se převedou ihned.

  • Běžný převodBěžný převoddo 1 dne
  • Platbu zadáte standardním bankovním převodem přes internetové bankovnictví nebo přímo ve vaší bance.

  • Platební kartaPlatební kartaihned
  • Umožňujeme platby všemi českými a slovenskými kartami i pomocí Google Pay nebo Apple Pay. Zpracování proběhne ihned, stačí mít povolené internetové transakce.

  • HotovostHotovost10 minut
  • Hotově můžete platit na terminálech Sazky, kde zpracování proběhne do 10 minut nebo pomocí poštovní poukázky, která trvá 1-2 pracovní dny.

Způsoby doručení
  • DigitálněDigitálně (e-mailem)
  • Kupon vám bude doručen okamžitě po přijetí platby e-mailem.

  • Poukaz digitálněDárkový poukaz (e-mailem)
  • Dárkový poukaz vám bude zaslán e-mailem. Stačí ho vytisknout na jakékoliv běžné tiskárně a složit do dárkové podoby.

  • Dárkový poukazDárkový poukaz (fyzicky)
  • Dopis s dárkovým poukazem vám bude odeslán poštou nebo na vybranou pobočku Zásilkovny včetně návodu na použití.

Mohlo by vás zajímat