Jak získat Xbox Game Pass 12 měsíců?

Členství Xbox Game Pass nabízí za výhodnou cenu řadu bonusů, které vaše hraní pousune na novou úroveň. Mezi ty hlavní patří knihovna prémiových her nebo možnost využití cloudového úložiště, díky kterému budete moci hrát na více konzolích bez ztráty uložené pozice. V neposlední řadě pak jako členové dostanete extra porci jedinečných slev v Xbox Games Store.

Jak získat členství Xbox Game Pass na 12 měsíců?

Kupon na předplatné Xbox Game Pass 12 měsíců bohužel Xbox nemá v nabídce, zde jsou však dvě alternativy:

  1. Zakoupit dva 6 měsíční kupony do služby Xbox Game Pass. Cena zůstane stejná, využití je však pohodlnější. Stačí oba kupony aktivovat přímo v konzoli a 12 měsíců se nemusíte o nic starat.
  2. Dobít peněženku v Xbox Store na požadovanou hodnotu pomocí kuponu Xbox dárková karta. Částka se bude strhávat každý měsíc ze zůstatku v peněžence. Při ceně 259 Kč za měsíc bude tedy celková částka za 12 měsíců 3 108 Kč.

Další varianty předplatného Xbox Game Pass

Pokud je pro vás předplatné Xbox Game Pass na 6 měsíců příliš, můžete službu otestovat na kratších verzích členství:

  1. Předplatné Xbox Game Pass na 1 měsíc je ideální volbou pro krátkodobé ozkoušení všech možností služby, pokud tedy chcete jen otestovat, co Game Pass dokáže, je pro vás tento kupon ta správná volba.
  2. Xbox Game pass na 3 měsíce je tu pro ty, které nebaví každý měsíc řešit obnovení předplatného, ale zároveň se nechtějí vázat na moc dlouho.

Léty prověřené klasiky i žhavé novinky

V knihovně Xbox Game Pass najdete nespočet her všech možných žánrů. Můžete vybírat mezi nejlepšími hrami na Xbox One nebo najít jiné žánrové indie klenoty. A to vše za jednotnou nízkou cenu. Pro předplatitele je k dispozici rovných 100 her zdarma, které zarhrnují například ikonické hry od studia Bethesda. Hry od studií Microsoft jsou navíc v Game Passu dostupné ještě v den vydání. S předplatným vám tedy už žádná důležitá hra neuteče.

Hlavní postava ze hry Halo

Podporované platformy

Xbox Game Pass je možné uplatnit na těchto podporovaných platformách: Xbox One, Xbox One S, Xbox 360, Xbox One X, Xbox Series S a Xbox Series X. Na všech konzolích je Game Pass součástí hlavní nabídky. V případě, že si chcete pustit stream na svém mobilním telefonu, pomůže vám aplikace Game Pass.

Jak aktivovat Game Pass?

Své předplatné aktivujete jednoduše zadáním kódu, který vám přijde spolu s kuponem.
Jestliže vás zajímá srovnání PlayStation Plus a Xbox Game Pass - hlavní výhody a nevýhody hlavních konkurentů, mrkněte na článek Xbox Game Pass vs PlayStation Plus - Co je lepší?


Pomohl vám tento článek?