Aktivace kuponů Twitch

Uplatnění kuponů

Pro použití této karty musíte mít platný účet Twitch. Návod k aktivaci:

  1. Navštivte twitch.tv/redeem
  2. Zadejte dárkový kód

Časté dotazy

Twitch je služba, která umožňuje vysílat a sledovat živé online přenosy - tzv. streamy. Na Twitch se každý den chodí bavit miliony lidí, kteří při sledování oblíbeného pořadu mohou komunikovat přes chat s ostatními diváky i samotným tvůrcem. Nejčastěji se vysílá herní obsah, který doplňují rozhovory, cestovatelská videa, sport, pořady o vaření či hudba.

Dárková karta Twitch je ideální pro obdarování každého příznivce her, hudby, sportů a další online zábavy. Kupon se uplatňuje na stránkách služby Twitch. Jakmile jej uplatníte, dobije se vám Twitch peněženka. Pokud zrovna nejste lognutí do vašeho účtu, budete vyzvání k přihlášení. Dobitý kredit se následně využívá především k podpoře oblíbených tvůrců. Těm je možné posílat jednorázové příspěvky nebo je podporovat také pravidelně pomocí předplatného.

Twitch TV je v Česku i v zahraničí jasnou jedničkou ve svém oboru. Tři nejoblíbenější čeští streameři jsou aktuálně FattyPillow, Herdyn a Agraelus, které denně sledují tisíce jejich fanoušků. U zahraničních hvězd jsou čísla násobně větší.

Sledování streamů je možné v prohlížeči i v mobilu, tabletu nebo televizi přes oficiální aplikace. Ty jsou dostupné pro Android, iOS, Windows i macOS, Xbox, PlayStation, Google Chromecast, Apple TV a některé chytré televize.

Služba Twitch je od začátku využívána především pro živé online vysílání herního obsahu, který každý den sledují miliony diváků z celého světa. Několik milionů uživatelů měsíčně přes Twitch také streamuje vlastní tvorbu. Na Twitchi dnes vedle herního obsahu najdete také rozhovory, cestovatelská videa, sport či hudbu. Videa si můžete pouštět také ze záznamu, pokud je autor zveřejňuje.

Obsah tvoří jednotlivci, ale i profesionální týmy. Přes Twitch se vysílají nejen velké esportové turnaje, ale svůj kanál zde aktivně využívá třeba i slavná NBA. Streamovaným hrám aktuálně vládne Fortnite, League of Legends, Dota 2, PUBG, Hearthstone, Overwatch a stálice herního světa Counter-Strike: Global Offensive. Služba pořádá i vlastní turnaje pojmenované Twitch Rivals.

Spousta tvůrců streamuje pravidelně, filmy a seriály ale na Twitchi nenajdete. Pro sledování filmů, seriálů a dokumentů poslouží Netflix, který si můžete předplatit přes Netflix dárkový poukaz.

Prohlédněte si aktuální ceník Netflix, kde najdete také další informace o této službě.

Koupit kupon   Kontaktovat podporu