Bezpečné používání kuponů a bezpečné platby

Bezpečná platba i doručení kuponů je naší prioritou. Vaše osobní i platební údaje jsou proto u nás v bezpečí a všechny kupony doručujeme spolehlivě hned po zaplacení objednávky. 

O kupony ale můžete přijít, pokud je někomu přepošlete nebo při objednávání vyplníte cizí údaje. Přečtěte si, jak s kupony zacházet bezpečně.

Dávejte si pozor i na jiné typy internetových podvodů. V současné době jsou populární například podvody na bazaru, investiční či sázkové podvody.


Bezpečné zacházení s kupony

Nekupujte kupony cizím osobám Nekupujte kupony cizím osobám

Nejsme platební služba, nikdy naším prostřednictvím neplaťte za zboží nebo služby objednané na internetu (např. na bazarech).

Nepředávejte kupony cizím osobám Nepředávejte kupony cizím osobám

Kupony jsou ekvivalentem reálných peněz. Pokud někomu předáte kód z kuponu, je to stejné, jako kdybyste někomu předali hotovost. Univerzální dárkové poukazy lze v hotovosti i koupit - jsou nově dostupné na pobočkách Tipsport a Chance.

Nevyplňujte jiné údaje než vlastní V objednávce nevyplňujte cizí údaje

Na zadaný e-mail automaticky zasíláme potvrzení platbě i kupony. Pokud uvedete cizí e-mail, o kupony přijdete.


Bezpečné zacházení s mobilními telefony

Nenechávejte svůj telefon bez dozoru Nenechávejte svůj telefon bez dozoru

Mobilní telefon je platební prostředek stejně jako třeba platební karta. Pokud ho ztratíte nebo někomu zapůjčíte, můžete vaším telefonem platit.

Telefon proto nikomu jen tak nepůjčujte a mějte ho vždy uzamčený (kódem, otiskem prstu apod.). Pokud mobilní platby nevyužíváte, nechte si je operátorem zablokovat.

Nesdělujte potvrzovací SMS Nikomu nesdělujte potvrzovací SMS kódy

Potvrzovací kódy, které vám přijdou SMSkou, nikomu nepřeposílejte ani nesdělujte. Pokud tak učiníte, je velmi pravděpodobné, že se stanete obětí podvodu. Tímto kódem se potvrzuje platba vaším telefonem.


Bezpečné zacházení s platebními kartami a bankovními údaji

Nesdělujte podrobnosti o svém účtu nebo kartě Nikomu nesdělujte žádné podrobnosti o svém bankovním účtu nebo platební kartě

Ověřovací kódy z vašeho bankovnictví zadávejte pouze do bankovnictví a nikomu je nesdělujte. Údaje z platební karty zadávejte pouze do příslušných formulářů pro placení. Nikdy je nezasílejte cizím osobám.

Zákaznická podpora V případě dotazů a jakýchkoliv pochybností kontaktuje naši zákaznickou podporu.

Můžete nám zavolat nebo napsat. Rádi vám s čímkoliv poradíme.