Bezpečné používání kuponů a bezpečné platby

Bezpečné doručení kuponů a jejich bezpečné platby jsou pro nás prioritou. Proto u nás během placení nehrozí zneužití platebních údajů, jakou jsou čísla karet, potvrzovací SMS, přihlašovacích údajů do banky apod. Je však důležité dodržovat základní pravidla nakládání s vašimi platebními prostředky a se zakoupenými kupony.


Bezpečné zacházení s kupony

Vždy pamatujte, že kupon = hotovost. Tím se vyhnete většině problémů.

Nekupujte kupony cizím osobám Nekupujte kupony cizím osobám

Pokud vás někdo požádá o platbu na našich stránkách, může se jednat o podvod. Nejsme platební služba a není běžné naším prostřednictvím platit za zboží (např. na bazarech) nebo služby objednané na internetu.

Nepředávejte kupony cizím osobám Nepředávejte kupony cizím osobám

Kupony jsou ekvivalentem reálných peněz. Pokud někomu pošlete nebo sdělíte PIN z kuponu, který jste u nás zakoupili, je to stejné, jako kdybyste osobně předali hotovost.

Nevyplňujte jiné údaje než vlastní V objednávce nevyplňujte jiné údaje než vlastní

Na zadaný email nebo telefon automaticky zasíláme potvrzení o platbách a samotné kupony. Pokud vás někdo požádá, abyste v objednávce uvedli cizí údaje, může se jednat o podvod.


Bezpečné zacházení s mobilními telefony

Nenechávejte svůj telefon bez dozoru Nenechávejte svůj telefon bez dozoru

Mobilní telefon je platební prostředek stejně jako platební karta. Pokud ho zapůjčíte cizí osobě, můžete se stát obětí podvodu. Tato osoba může za velmi krátký čas odeslat z vašeho telefonu platby ve výši několik tisíc korun.

Nesdělujte potvrzovací SMS Nikomu nesdělujte potvrzovací SMS kódy

Potvrzovací kódy, které vám přijdou v SMS, nikomu nepřeposílejte ani nesdělujte. Pokud tak učiníte, je velmi pravděpodobné, že se stanete obětí podvodu. Tímto kódem se potvrzuje platba vaším telefonem.


Bezpečné zacházení s platebními kartami a bankovními údaji

Nesdělujte podrobnosti o svém účtu nebo kartě Nikomu nesdělujte žádné podrobnosti o svém bankovním účtu nebo platební kartě

Ověřovací kódy z vašeho bankovnictví zadávejte pouze do bankovnictví a nikomu je nesdělujte. Údaje z platební karty zadávejte pouze do příslušných formulářů pro placení. Nikdy je nezasílejte cizím osobám.

Zákaznická podpora V případě dotazů a jakýchkoliv pochybností kontaktuje naši zákaznickou podporu.

Pomohl vám tento článek?