Co je Neteller a jak ho dobít pomocí paysafecard?

Co je Neteller?

Neteller paysafecard loga

Neteller je jednou z nejoblíbenějších online peněženek. Funguje už od roku 1999 a za dobu svého působení nasbíral miliony uživatelů po celém světě. Poskytované služby se postupně rozšiřují. Dnes je tak přes Neteller možné zakoupit kryptoměny, převádět peníze mezi jednotlivými Neteller účty a nechat si k účtu vydat fyzickou platební kartu MasterCard.

Platební kartou Neteller Net+ je možné platit, vybírat peníze z bankomatu či dobíjet PayPal a další online peněženky. Vydání platební karty je zdarma. Od druhého roku je pak účtován poplatek 8 € ročně.

Jak službu využívat - dobití a poplatky

Zůstatek můžete navýšit pomocí platební karty, bankovního převodu, bitcoinu, Skrill peněženky a paysafecard. Poplatek za navýšení zůstatku pomocí paysafecard je 5 %. Placení je poté bez poplatků.

Dobití Netelleru pomocí paysafecard

Nejsnadnějším a nejpohodlnějším způsobem dobití online peněženky Neteller je dobití pomocí paysafecard. Nemusíte zadávat platební příkaz ani nikam zadávat kartu.

  1. Po přihlášení ke svému účtu si v nabídce vlevo zvolte Money In.
  2. Klikněte na možnost paysafecard.
  3. Vyberte měnu paysafecard (CZK) a zadejte částku, kterou na účet přejete dobít. Můžete zadat buď konkrétní částku v eurech, kterou chcete Neteller dobít a to v eurech, nebo zadat částku v korunách, která vám má být odečtena ze zůstatku na paysafecard. Výsledný zůstatek u Netelleru bude vždy v eurech. Na této stránce se vám zobrazí přepočtená měna i poplatek. Pro pokračování dál klikněte na Continue.
  4. Na další stránce už je pak možné provést samotnou platbu. Můžete platit přímo paysafecard PINem, přihlášením se do účtu my.paysafecard či naskenováním QR kódu přes mobilní aplikaci.
  5. Platbu potvrďte kliknutím na Zaplatit. Váš zůstatek bude obratem navýšen.

Registrace účtu u Netelleru

Registrace do služby Neteller je otázka pár minut.

  1. Na webových stránkách Netelleru si vyberete v pravém rohu možnost Join now.
  2. Zadáte své jméno a příjmení, přihlašovací e-mail a bezpečné heslo.
  3. Kliknete na tlačítko Register.

Po běžné registraci je možné účet dodatečně ověřit, čímž získáte vyšší limity u vašeho účtu a budete moci využívat veškeré služby - včetně např. vydání platební karty. 

Po registraci je možné Neteller začít rovnou využívat. Vaše Neteller ID pak vpravo nahoře.   

Rozhraní Netelleru - Account ID.


Pomohl vám tento článek?