Co je Neteller a jak ho dobít pomocí paysafecard?

Co je Neteller?

Neteller paysafecard loga

Neteller je jednou z nejoblíbenějších online peněženek. Funguje už od roku 1999 a za dobu svého působení nasbíral miliony uživatelů po celém světě. Poskytované služby se postupně rozšiřují. Dnes je tak přes Neteller možné zakoupit kryptoměny, převádět peníze mezi jednotlivými Neteller účty a nechat si k účtu vydat fyzickou platební kartu MasterCard.

Platební kartou Neteller Net+ je možné platit, vybírat peníze z bankomatu či dobíjet PayPal a další online peněženky. Vydání platební karty je zdarma. Od druhého roku je pak účtován poplatek 8 € ročně. Ačkoliv neprodáváme přímo Neteller kupony, lze zakoupit například kupony na paysafecard, případně univerzální dárkové kupony, s kterými se paysafecard dá také dobít, a které nově prodáváme i v hotovosti.

Jak službu využívat - dobití a poplatky

Zůstatek můžete navýšit pomocí platební karty, bankovního převodu, bitcoinu, Skrill peněženky a paysafecard. Poplatek za navýšení zůstatku pomocí paysafecard je 5 %. Placení je poté bez poplatků.

Dobití Netelleru pomocí paysafecard

Nejsnadnějším a nejpohodlnějším způsobem dobití online peněženky Neteller je dobití pomocí paysafecard. Nemusíte zadávat platební příkaz ani nikam zadávat kartu.

  1. Po přihlášení ke svému účtu v nabídce zvolte možnost Pay online a stisknete tlačítko Continue.
  2. Klikněte na tlačítko Deposit now u možnosti paysafecard.
  3. Zadejte částku, kterou na účet přejete dobít. Můžete zadat částku v korunách, která vám má být odečtena ze zůstatku na paysafecard.
  4. Na další stránce se vám zobrazí dobitá částka i poplatek. Pro pokračování dál klikněte na Go to paysafecard.
  5. Na další stránce už je pak možné provést samotnou platbu. Můžete platit přihlášením se do účtu myPaysfe či naskenováním QR kódu přes mobilní aplikaci (možnost scan2pay). Po přihlášení do účtu myPaysafe můžete také zadat přímo 16místný PIN z vašeho kuponu.
  6. Platbu potvrďte kliknutím na Zaplatit. Váš zůstatek bude obratem navýšen.

Registrace účtu u Netelleru

Registrace do služby Neteller je otázka pár minut.

  1. Na webových stránkách Netelleru si vyberete v pravém rohu možnost Join now.
  2. Zadáte své jméno a příjmení, přihlašovací e-mail a bezpečné heslo.
  3. Kliknete na tlačítko Register.

Po běžné registraci je možné účet dodatečně ověřit, čímž získáte vyšší limity u vašeho účtu a budete moci využívat veškeré služby - včetně např. vydání platební karty. 

Po registraci je možné Neteller začít rovnou využívat. Vaše Neteller ID pak vpravo nahoře.   

Rozhraní Netelleru - Account ID.


Pomohl vám tento článek?