Univerzální dárkové poukazy nyní na více než 700 pobočkách Tipsportu a Chance!

Vojtěch Mišura
18. listopadu 2022
Univerzální dárkové poukazy nyní na více než 700 pobočkách Tipsportu a Chance!

Možnost nakoupit fyzické herní poukazy se nově rozšiřuje na více než 700 poboček Tipsport a Chance po celé České republice.

Prostě stačí zajít na nejbližší stánek a univerzální dárkový poukaz nakoupit přímo na místě a bez čekání. Univerzální dárkový poukaz navíc využijete na veškeré produkty od Herních kuponů.

Univerzální dárkový poukaz jako ideální dárek pro hráče

Největší předností univerzálního dárkového poukazu je to, že si za něj koupíte přesně to, co potřebujete. Vztahuje se totiž na všechny produkty Herních kuponů. Od předplatného na Netflix, Voyo nebo Audiotéku, po dobití PlayStation peněženky, Steam peněženky nebo kreditu na vaší paysafe kartě.

Vyřešte dárky na poslední chvíli

Kromě všech výše zmíněných výhod je univerzální dárkový poukaz také skvělým dárkem na poslední chvíli. Jestli ještě nemáte vyřešené dárky k Vánocům nebo k jiné příležitosti, fyzický poukaz je sázka na jistotu, která nezklame. A jestli nechcete nakupovat online, můžete zvolit jednu z více než 1000 fyzickcýh poboček, na kterých seženete desítky dalších druhů kuponů.

Mapa prodejních míst

Podívejte se mapu všech prodejních míst a zajděte si pro svůj poukaz na nejbližší pobočku. Najdete zde prodejny, kde můžete vybírat z široké nabídky dárkových poukazů - nově můžete Herní kupony sehnat také na všech pobočkách Tipsportu a Chance.

Dobijte si kredit na Herní-kupony.cz a nakupujte na našem e-shopu

Univerzální dárkový poukaz je k dispozici hned v pěti různých hodnotách, konkrétně v hodnotě 100 Kč, 300 Kč, 500 Kč, 1000 Kč a 2000 Kč. 

Tipsport extraliga sezóna 2022/2023

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.