Dárkový kupon

Doručení ihned Telefonická podpora Snadná aktivace

Chcete darovat ideální dárek pro milovníka počítačových nebo konzolových her? Kupte mu u nás dárkový kupon na kredit. Za ten lze koupit jakoukoliv herní poukázku ze širokého výběru. Celý popis.

Zakoupit dárkový kupon

100  Doručení ihned
Koupit
300  Doručení ihned
Koupit
500  Doručení ihned
Koupit
1000  Doručení ihned
Koupit
2000  Doručení ihned
Koupit
Doručení ihned
Telefonická podpora
Snadná aktivace
Bezpečná platba

Univerzální dárek pro všechny hráče

Hledáte ideální dárek pro hráče počítačových nebo konzolových her a nevíte, čím ho potěšit? Netroufáte si vybírat mezi tolika herními žánry tu pravou hru? Chcete dát obdarovanému možnost zvolit si ten nejlepší produkt podle vlastního gusta? Pak je dárkový kupon přesně to, co hledáte.

 

Jeho zakoupením dáváte obdarovanému na výběr z tisícovek her - např. v obchodě Steam, Playstation Store nebo Xbox Store. Nezáleží tedy na tom, jestli dárek dostane milovník hraní na konzoli nebo PC.

Za naše dárkové kupony lze navíc zakoupit také paysafecard, která možnosti využití rozšiřuje ještě mnohonásobně více. Paysafecard je totiž přijímán tisícovkami poskytovatelů napříč internetem. Ať už bude chtít platit za hry či online služby.

Poukázky pro další hry a platformy

Dárkový kupon umíme doručit několika způsoby 

Pořád ještě váháte, jaký dárek pořídit? Tak už neváhejte! Tímto kuponem totiž darujete možnost výběru toho nejlepšího! Nabízíme také možnost nechat si zaslat fyzický dárkový poukaz poštou nebo dárkový vzhled e-mailem. Kupon tak máte rovnou připravený k darování. 

Jaké jsou hlavní výhody dárkového kuponu?

 • univerzální dárek
 • pro nákup nepotřebujete platební kartu
 • obdarovaný si sám vybere, co si za kupon pořídí
 • možnost zaslání fyzického kuponu poštou nebo dárkového vzhledu e-mailem

  Pokud máte zájem o dodání většího množství poukázek na firmu, podívejte se na stránku B2B spolupráce.

  Návod na aktivaci kuponu

  • pro aktivaci dárkového kuponu musíte být zaregistrovaný na našich stránkách
  • po přihlášení klikněte nahoře v menu na tlačítko "kredit"
  • mezi platebními metodami vyberte možnost "dobít kuponem"
  • vložte kód vašeho dárkového kuponu a klikněte na možnost "uplatnit kupon", tím byl váš kredit dobit
  • po navýšení vidíte svůj aktuální zůstatek nahoře, vedle svého přihlašovacího jména
  Průměrné hodnocení:
  89%
  Vaše recenze:
   
  * Povinné položky

  Uživatelské recenze

   100 %
  , 30. 12. 2019

  Pk

   90 %
  , 30. 12. 2019

  Jk

   100 %
  , 28. 12. 2019

  Jod

   50 %
  , 28. 12. 2019

  Kredit a mob. platby

  Reakce Herní-kupony.cz:
  Dobrý den, mobilní platba je u paysafecard a kreditu nedostupná z důvodu změny pravidel operátorů. Toto omezení trvá již několik měsíců a ještě minimálně několik měsíců se situace pravděpodobně nezmění. Na této stránce je případně k dispozici více informací a můžete zde také zanechat kontakt na vás, pokud si přejete být kontaktován, až budeme vědět více - https://www.herni-kupony.cz/zmena-podminek-pro-mobilni-platby/.
   90 %
  , 26. 12. 2019

  100%

   100 %
  , 25. 12. 2019

  100%

   90 %
  , 21. 12. 2019

  Peky

   100 %
  , 20. 12. 2019

  Paráda Paráda

   90 %
  , 20. 12. 2019

  Cool

   90 %
  , 20. 12. 2019

  Pecka

   90 %
  , 19. 12. 2019

  Eva

   100 %
  , 19. 12. 2019

   100 %
  , 16. 12. 2019

  Ggh

   90 %
  , 16. 12. 2019

  Fffg

   70 %
  , 14. 12. 2019

  Dobty

  Váš dotaz:
  * Povinné položky

  Dotazy ke kuponu

  Množství
  Filip, 28. 07. 2021

  Jde použít více kuponů najednou ? Chci koupit poukaz na 200 Kč ( 2x 100). Jde v takovém případě kredit sčítat ?

  Reakce Herní-kupony.cz:
  Dobrý den. Ano, toto je určitě možné. Pokud ale chcete kupon využít pro svou osobní potřebu, bude pro vás lepší využít přímo služby dobití kreditu na https://www.herni-kupony.cz/kredit/, kde si po registraci můžete částku dobití zvolit libovolně až do výše 10 000 Kč. Dárkový kupon totiž slouží k dobití tohoto kreditu.
  Roblox
  Libor, 11. 06. 2021

  Lze uplatnit i pro roblox ?

  Reakce Herní-kupony.cz:
  Dobrý den, Libore, děkujeme za dotaz. Dárkový kupon lze uplatnit na jakýkoli produkt z naší nabídky, tedy i na kupony Roblox, jakmile budou k dispozici. Jde o vhodný dárek pro hráče, pokud si třeba nejste jistý, jakou konzoli používá.
  Kupón
  Marie, 23. 11. 2021

  Dobrý den mám zakoupené dva kupóny a ani jeden mi to nechce načíst. Píše mi to kupón je neplatný. Jenže on platný prostě je.

  Reakce Herní-kupony.cz:
  Dobrý den, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese info@herni-kupony.cz s fotografií kuponu/číslem objednávky a screenshotem chybové hlášky, která se zobrazuje. Problém potom budeme moci prověřit podrobněji.
  Dobíti kreditu
  Lubomír, 03. 10. 2022

  Dobrý den jakými kupony se dá dobít kredit?

  Reakce Herní-kupony.cz:
  Dobrý den, kredit v našem obchodě lze dobít právě pomocí dárkového kuponu. Obdarovaný potom může z kreditu nakoupit libovolný kupon z naší nabídky.
  Platba kreditem
  Zuzana, 03. 10. 2022

  Jakým kuponem si můžu dobít kredit a zaplatit kreditem? Děkuji 🙂

  Reakce Herní-kupony.cz:
  Dobrý den, kredit v našem obchodě lze dobít právě pomocí dárkového kuponu. Obdarovaný potom může z kreditu nakoupit libovolný kupon z naší nabídky.
  Paysefcard
  Jiří, 07. 07. 2022

  Dobrý den měl bych dotaz proč mi nejde dobít kredit paušálem když mému kamarádovi to funguje normálně děkuji s pozdravem Jiří Totzauer

  Reakce Herní-kupony.cz:
  Dobrý den, mobilní platbu bohužel nelze využít k uhrazení objednávky paysafecard kuponu kvůli změně zákona. Věc od začátku řešíme, ale zatím se nám nedostalo finálního vyjádření od příslušného úřadu. V současné době pracujeme na možném řešení tohoto omezení, do té doby však doporučujeme zvolit jiné platební metody. Pokud k placení nechcete nebo nemůžete využít běžné metody, jako např. platba převodem, můžete objednávku uhradit také hotově na terminálech Sazka.
  Pomoc
  dominik, 08. 05. 2022

  Co mám dělat když sem poslal platbu s účtu 500 Kč a kupon sem měl jen za 200 a dal sem spatnej variabilní symbol děkuji

  Reakce Herní-kupony.cz:
  Dobrý den, zašlete nám prosím detaily objednávky a platby na e-mail naší zákaznické podpory info@herni-kupony.cz, abychom mohli záležitost prověřit.
  kupony VOYO
  Sára, 14. 04. 2022

  Mám otázku ráda bych změnila kupony voyo za kredyt koupila jsem si je ale neviužiju je

  Reakce Herní-kupony.cz:
  Dobrý den, zašlete nám prosím detaily objednávky či účtu na e-mail naší zákaznické podpory info@herni-kupony.cz, abychom mohli záležitost prověřit.
  co nabízí
  tina, 15. 03. 2022

  Dobry den. na jak dlouho platí kupon za 300kč děkuji.

  Reakce Herní-kupony.cz:
  Dobrý den, tento dárkový kupon slouží k dobití zůstatku u uživatelského účtu v našem obchodě. Za dobitý kredit si potom obdarovaný může pořídit kupon dle jeho výběru. Záleží tedy na druhu kuponu, který bude za tento univerzální zakoupen.
  Platba
  Josef, 02. 02. 2022

  Proč nemůžu koupit kupon z kreditu co mám na herních kuponech?nabízí mě to jen převodem,kartou

  Reakce Herní-kupony.cz:
  Dobrý den, Dárkový kupon nelze hradit pomocí uživatelského kreditu z toho důvodu, že jeho aktivací je připisován opět uživatelský kredit.
  KeyDrop
  Adam, 19. 01. 2022

  Zdravím
  Chtěl bych se zeptat zda se kod da uplatnit i v KeyDrop. Predem dekuji

  Reakce Herní-kupony.cz:
  Dobrý den, tento konkrétní kupon je uplatnitelný jen v našem obchodě - slouží k dobití uživatelského kreditu, pomocí kterého můžete hradit další objednávky. V dané službě by však měl být uplatnitelný kupon paysafecard, který najdete na stránce https://www.herni-kupony.cz/paysafecard/.
  Platba Google pay
  Marek, 14. 01. 2022

  Je možné platiť cez Google pay?

  Reakce Herní-kupony.cz:
  Dobrý den, na Slovensku tento způsob platby bohužel nepodporujeme. Na jeho implementaci však pracujeme. zatím můžete využít ostatních způsobů platby, jejichž seznam naleznete na stránce https://www.herne-kupony.sk/platba-a-zaslani/.
  Paysefcard
  Andrea, 10. 10. 2021

  Prosím vás mám koupeny pak se car v hodnotě10 eur z Německa ale jsem v Ceske republice jak lze dobít částku na Můj bankovní účet?
  dekuji

  Reakce Herní-kupony.cz:
  Dobrý den, na české účty peněženky my paysafecard lze dobít jen kupony určené pro český trh, německý kupon tedy v českém účtu uplatnit nelze. Jak vybít zůstatek z kuponu na bankovní konto a další užitečné informace se dozvíte na stránce https://www.herni-kupony.cz/jak-zjistit-zustatek-paysafecard/.
  Reklamace
  Dalibor, 28. 08. 2021

  Dobrý den,
  Chtěl bych se zeptat, zda se dá reklamovat kupon. Zda se mi vrátí peněžní častá kterou jsem do toho vložil

  Reakce Herní-kupony.cz:
  Dobrý den, děkujeme za dotaz. Stornování dárkového kuponu není standardní záležitost, ve výjimečných případech nicméně provést lze. Kontaktujte prosím naši zákaznickou podporu na telefonu +420 222 200 500 nebo nám napište e-mail na adresu info@herni-kupony.cz, abychom mohli váš případ vyhodnotit.
  Dotaz
  Marcel, 28. 07. 2021

  Dobrý den mám dotaz ohledně toho že jsem již u vás zakoupil několikrát dárkový poukaz ale teď když jsem chtěl opět zakoupit napsalo mi to že již byl v minulosti zakoupen ať si vyberu jiný nedarkovy poukaz.. Je tedy nějaký limit pro zakoupení dárkových poukazů?

  Reakce Herní-kupony.cz:
  Dobrý den. Z bezpečnostních důvodů je nákup dárkových kuponů platební kartou limitován. Můžete je však zakoupit pomocí jiných platebních metod, například okamžitým převodem, nebo platební kartou přímo dobít kredit: https://www.herni-kupony.cz/kredit/.

  Časté dotazy

  Dárkový kupon je skvělý univerzální dárek. Všechny podrobnosti o něm a jeho výhody si můžete přečíst přímo na stránce dárkového poukazu.

  Pro uplatnění kuponu je třeba si u nás vytvořit účet a kupon poté uplatnit v sekci Kredit. Podrobný návod na uplatnění najdete na této produktové stránce - v sekci Návod.

  Ano, kupon mohou využít i zákazníci ze Slovenska. Při uplatnění kuponu se jeho hodnota přepočte na eura podle aktuálního kurzu.

  Ano. Nákup na firmu je možný. Více informací najdete na stránce B2B spolupráce.

  Záleží na vás. Vybrat si můžete doručení emailem, nebo poštou. V případě zaslání poštou kupon vytiskneme a zašleme na vámi zadanou adresu.

  Dárkový kupon je platný vždy minimálně 3 roky.

  Platební metody
  Název metody
  Zpracování
   • Online převodOnline převodihned
   • Pokud vaše banka využívá možnost rychlého nebo okamžitého převodu, jednoduše zadáte údaje a peníze se převedou ihned.

   • Běžný převodBěžný převoddo 1 dne
   • Platbu zadáte standardním bankovním převodem přes internetové bankovnictví nebo přímo ve vaší bance.

   • Platební kartaPlatební kartaihned
   • Umožňujeme platby všemi českými a slovenskými kartami i pomocí Google Pay nebo Apple Pay. Zpracování proběhne ihned, stačí mít povolené internetové transakce.

   • HotovostHotovost10 minut
   • Hotově můžete platit na terminálech Sazky, kde zpracování proběhne do 10 minut nebo pomocí poštovní poukázky, která trvá 1-2 pracovní dny.

  Způsoby doručení
   • DigitálněDigitálně (e-mailem)
   • Kupon vám bude doručen okamžitě po přijetí platby e-mailem.

   • Poukaz digitálněDárkový poukaz (e-mailem)
   • Dárkový poukaz vám bude zaslán e-mailem. Stačí ho vytisknout na jakékoliv běžné tiskárně a složit do dárkové podoby.

   • Dárkový poukazDárkový poukaz (fyzicky)
   • Dopis s dárkovým poukazem vám bude odeslán poštou nebo na vybranou pobočku Zásilkovny včetně návodu na použití.

   • Na prodejněNa prodejně
   • Poukázku lze po dohodě vyzvednout na naší kamenné prodejně na Praze 3 nebo si ji tam kdykoliv přímo zakoupit.

  Mohlo by vás zajímat