Jak koupit Robuxy a kolik stojí?

Roblox je platforma, která si v posledních několika letech získala více fanoušků než Minecraft, GTA nebo Fortnite. Kombinuje vlastnosti klasické videohry a sociální sítě - jedná se zkrátka o virtuální svět, kde se kreativitě meze nekladou. Minulý rok dosáhl Roblox hranice 200 milionů hráčů a další stále přibývají - jedná se tedy jednu z nejhranějších her na světě. A ať už hrajete Roblox na PS4, PS5,  nebo vás baví hrát klasicky Roblox na PC, jistě víte, že se jedná o neuvěřitelnou porci zábavy.

Logo Robuxů ze hry Roblox

Robux kupony jsou konečně tady!

Co jsou Robuxy?

Uživatelé mají v Robloxu možnost hrát a vytvářet různé mapy, minihry a mnoho dalšího. Obsah do hry tedy vytváří především členové obrovské komunity. Jako v každé podobně komunitní hře můžete pomocí různých doplňků měnit vzhled vaší postavičky, získávat nové objekty pro stavbu a mnoho dalšího.

Záběr ze hry Roblox

Virtuální peníze, které se v rámci Robloxu využívají, se jmenují Robuxy. Ty vám zajistí přístup k prémiovému obsahu, který vytvořili buďto sami vývojáři, nebo komunitní tvůrci. Ceny obsahu, který za ně můžete nakoupit se potom pohybují od 1 Robuxu až do řádů milionů Robuxů. A ačkoliv se s Robloxem pojí spousta kauz a kontroverzí, jde stále o jednu z nejpopulárnějších her současnosti, která nabízí za Robuxy mnoho zajímavého obsahu.

Robux cena

Roblox nabízí balíčky Robuxů jak pro ty, kteří chtějí nakoupit jen pár kosmetických úprav, tak pro opravdové nákupní maniaky. Ti, kdo nakupují Robuxy ve větším množství, však mají výhodu - cena za 1 Robux se vzrůstajícím množstvím klesá. Při větším nákupu tedy dostanete takovou „množstevní slevu“. Při nákupu nejdražšího balíčku potom platí, že 1 Robux = 0,19 Kč, což je téměř o třetinu lepší cena než v případě nejlevnějšího balíčku.

Kolik konkrétně Robuxy stojí zjistíte v následující tabulce:

Cena Robuxy Cena v Kč
4,99 $ 400 129 Kč
9,99 $ 800 249 Kč
19,99 $ 1700 499 Kč
49,99 $ 4500 1290 Kč
99,99 $ 10000 2490 Kč
199,99 $ 22500 5290 Kč

Roblox premium

Roblox nabízí dokonce i měsíční předplatné, to lze ale zakoupit pouze pomocí platební karty nebo PayPalu. Výhodou je, že za stejnou cenu dostanete o 10 % více Robuxů. Zároveň také získáte přístup k exkluzivním předmětům, benefitům a slevám.

Cena Robuxy Cena v Kč
4,99 $/měsíc 450 129 Kč/měsíc
9,99 $/měsíc 1000 249 Kč/měsíc
19,99 $/měsíc 2200 499 Kč/měsíc

Jak koupit Robuxy?

Přemýšleli jste, kde získat Robuxy pro posunutí vašeho zážitku na další úroveň? Koupit Robuxy není nic složitého, jen je třeba si vzít v úvahu zařízení, na kterém Roblox hrajete. Způsoby koupě prémiové měny se totiž v závislosti na nich různí - univerzální Roblox dárková karta se totiž v Česku zatím neprodává.

Roblox dárková karta - konečně i v Česku a na Slovensku

Dárkové karty a kupony na Robuxy u nás dlouho nebyly dostupné. To už je ale minulostí a čeští i slovenští zákazníci si konečně mohou pořídit dárkové karty Roblox. Můžete je tak konečně nakupovat pro sebe i jako dárek!

Jak koupit Robuxy na počítači?

Na zařízeních se systémy Windows a macOS je možné Robuxy nakoupit přímo v aplikaci Roblox pomocí platební karty nebo PayPalu. Pokud ale těchto platebních metod využít nechcete, můžete nákup provést pomocí elektronické peněženky myPaysafe. To je totiž asi nejjednodušší způsob, jak si koupit Robuxy na PC bez platební karty. Jak přesně takový nákup probíhá se dozvíte v našem návodu:

Návod na nákup Robuxů pomocí paysafecard:

  1. Po přihlášení ke svému účtu klikněte na tlačítko „Robux“ v horní části stránky.
  2. Vyberte si balíček Robuxů, který vám vyhovuje.
  3. V nabídce platebních metod vyberte možnost „Other“.
  4. V nabídce vyberte tlačítko s logem paysafecard.
  5. Vyplňte e-mailovou adresu pro zaslání účtenky a e-mailovou adresu vašeho paysafecard účtu a nákup potvrďte.

Jak koupit Robuxy na Xboxu?

Nákup Robuxů na konzolích Xbox je opravdu jednoduchý. Balíčky s Robuxy totiž najdete přímo v Xbox Store. Stačí mít Xbox peněženku dobitou na dostatečnou částku a balíček potom pomocí ní zakoupit. Nejjednodušším způsobem dobití Xbox peněženky bez platební karty je Xbox dárková karta. Pak si můžete skvěle užít váš Roblox i na Xbox.

Jak koupit Robuxy na mobilu?

Jak koupit Robuxy přes mobil? K nákupu Robuxů na mobilním zařízení se systémem Android je opět třeba využít peněženku myPaysafe. Tu jednoduše spárujete s vaším Google Play účtem a nákup provedete přímo v aplikaci Roblox.

Jak platit pomocí paysafecard v Google Play se dozvíte v našem článku, který se tomuto tématu věnuje.

Logo Robloxu an pozadí se záběry z hry

Robuxy zdarma

Narazili jste na internetu na stránku, která popisuje, jak získat Robuxy zdarma? Pozor, v naprosté většině případů se jedná o podvod! Robuxy zdarma, ani na mobil, se získat nedají. Více o podvodných stránkách s Robuxy zadarmo se dozvíte v našem dalším článku. Kupte si raději Roblox kredit legálními způsoby.


Pomohl vám tento článek?