Jak získat Robuxy zdarma?

Roblox je free-to-play platforma, která umožňuje hráčům navrhovat vlastní hry a díky online multiplayerovému prostředí je sdílet s ostatními.

Hra byla oficiálně vydána v září roku 2006. Velkou popularitu si získala především mezi mladšími generacemi. V loňském roce její fanouškovskou základnu čítalo 200 milionů aktivních hráčů.

Robux kupony jsou konečně tady!

Co jsou to Robuxy?

Robuxy alias Robloxové dolary jsou herní měnou hry Roblox. Hráči získávají Robuxy za vlastní vytvoření hry v rámci platformy a její následný prodej, dále koupí za skutečné peníze či formou stipendia určeného prémiovým členům platformy. Robuxy získané právě prodejem virtuálního obsahu do Robloxu lze také následně směnit za opravdovou měnu, právě k tomu slouží program Developer Exchange, známý též jako DevEx.

Příjmy z takových herních nákupů se dělí mezi uživatele - tvůrce a Roblox Corporation, kdy společnosti připadá 70 % výdělku. Robuxy lze kromě nákupu jednotlivých her použít například i ke koupi různých předmětů sloužících především k úpravě vlastního avataru ve hře.

Jedná se tedy hlavně o oblečení či doplňky. Zatímco nakupovat tyto virtuální předměty může každý, prodávat je mohou jen prémioví členové v případě oblečení a jen administrátoři v případě doplňků a dalšího dekorativního obsahu.

Postavy ve hře Roblox

Jak získat Robuxy zadarmo?

Na Internetu se vyskytuje nepřeberné množství webů nabízejících uživatelům Robloxu herní měnu zdarma například pomocí tzv. Free Robux Generator, čili generátorů Robuxů zdarma. Ačkoliv taková nabídka může snadno vzbudit zájem, bohužel se ve velké většině případů jedná o pouhý podvod, který může mít pro hráče neblahé důsledky.

I v případě, že se ale o podvodnou stránku nejedná, nebývá cesta k bezplatným Robuxům většinou tak úplně procházka růžovou zahradou. Co víc, pracné získávání Robuxů zdarma prostřednictvím těchto stránek většinou sklízí úrodu v hodnotě maximálně pár korun.

S přihlédnutím na fakt, že generátory a podobné weby určené k neoficiálnímu zisku Robuxů nejsou hrou podporovány a jsou naopak v rozporu s herními pravidly, se rozhodně nevyplatí pouštět se do tohoto způsobu výdělku Robuxů a navíc riskovat srážku s podvodníkem.

Vyvarujte se podvodům

  • Jak jsme již nastínili, neoficiální trh s Robuxy s sebou nese mnohá nebezpečí. Podvedení hráči mohou například přijít o svůj účet, pokud ve falešném generátoru vyplní své přístupové údaje k účtu.
  • Pokud po vás stránky za slíbenou měnu požadují, abyste je šířil mezi dalšími hráči, může to v nejhorším případě vést až ke smazání účtu administrátory. V lepším případě hráč pouze přijde zkrátka a jak dostat free Robuxy se nakonec nedozví.
  • Je důležité zdůraznit, že použití takového generátoru není hrou oficiálně vnímáno jako legitimní cesta k získání měny, proto nemusí ve hře být uznávána v případě, že bude použití generátoru odhaleno.
  • Jestli si chcete přečíst více o rizicích, které na hráče čekají ve světě Robloxu, můžete si přečíst článek na našem blogu, kde jsme se tomuto tématu věnovali podrobně.

Jak nakoupit Robuxy?

V případě, že se chcete pro své herní peníze vydat správnou a doporučovanou cestou a Roblox vás baví spíš jako hráče než jako tvůrce, můžete si Robuxy vždy nakoupit za reálnou měnu.

V takovém případě je potřeba promyslet, kolik Robuxů bude váš herní avatar pro svou finální proměnu potřebovat a také jaký způsob nákupu pro vás bude ten nejpohodlnější. Pořízení Robuxů už potom není nic složitého, jak se ostatně můžete dozvědět v článku podrobněji se zabývajícím tím, jak Robuxy nakoupit.

Postavy ve hře Roblox

Pokud se rozhodnete, že chcete rozdávat radost (a společně s ní Robuxy) svým přátelům a blízkým, je zde možnost použití kuponu paysafecard, který lze k následnému nákupů robloxové měny snadno a pohodlně využít. Samotné Roblox kupony bohužel na našem trhu zatím nejsou dostupné, pokud ale chcete být o jejich uvedení na trh včas informováni, doporučujeme zanechat svůj kontakt na stránce kuponů Roblox.


Pomohl vám tento článek?