Jak nakoupit v Google Play pomocí paysafecard?

Logo paysafecard a Google Play

Google Play je obchod s digitálním obsahem. Je zde možné stahovat aplikace a hry pro zařízení s operačním systémem Android. Aplikací a her je v nabídce aktuálně téměř 2,5 milionu.

Google Play nabízí také filmy, knihy a hudbu. Obchod můžete využívat v telefonech, tabletech, televizích i nositelných doplňcích s OS Android (např. hodinkách). K dispozici je také ve webové verzi, kde je možné prohlížet a nakupovat vše z nabídky - včetně aplikací. Do zařízení s Androidem pak můžete vzdáleně odeslat příkaz k instalaci a aplikace se nainstaluje. Nemusíte ji tak např. v telefonu znovu hledat.

Nákupy v obchodě Google Play je možné platit pomocí platebních karet, paysafecard a kupony Google Play. Kupony Google Play zatím nejsou v Česku dostupné. Platba pomocí paysafecard je tak jedinou alternativou k platební kartě. Díky paysafecard tak s obchodem nemusíte propojovat svou platební kartu, resp. bankovní účet.

Pro platbu pomocí paysafecard je třeba mít založený účet myPaysafe (dříve my paysafecard). (Přečtěte si jak si založit účet myPaysafe). Ten si poté do obchodu přidáte jako platební metodu a můžete s ním platit, aniž byste se v budoucnu museli opět přihlašovat či na telefonu ručně vypisovat paysafecard PINy.

Jak propojit Google Play s paysafecard účtem

 1. Vytvořte si myPaysafe účet.
 2. Kupte paysafecard a vložte PIN do svého účtu.
 3. Přidejte jej do Google Play jako platební metodu.
   
  1. V hlavním menu Google Play zvolte Platební metody.
  2. Pokračujte kliknutím na Přidat: my paysafecard.
  3. Vyplňte vaše my paysafecard uživatelské jméno a heslo.
  4. Klikněte na Propojit.
 4. Můžete nakupovat.

Jak propojit Google Play s paysafecard účtem se můžete podívat také na tomto videu.

 


Pomohl vám tento článek?