Co je Neosurf a k čemu slouží?

Neosurf je alternativní platební služba, která zprostředkovává platby online. Založena byla v roce 2004 ve Francii. Ve světě má na 350 tisíc klientů, kteří oceňují především možnost platit anonymně, bez nutnosti sdílet osobní údaje. Služba poskytuje možnost platit pomocí předplacených kuponů (podobně jako kupony paysafecard) nebo pomocí platebních karet Mastercard.

Využití Neosurf

Pomocí Neosurfu lze platit různé internetové služby, příkladem může být obchod Amazon, videohra League of Legends, Poker Stars a řada dalších kasin.

Pro využívání Neosurfu je nutné si na jejich stránkách vytvořit účet. Pro účty v základní verzi služby Basic platí, že je po uživateli vyžadováno pouze jméno, e-mailová adresa, datum narození a země pobytu. Služba je tedy poměrně anonymní. Účty ve verzi Basic však podléhají určitým omezením - limit pro jednu transakci je 100 € a celkový měsíční limit je 3000 €. Tyto limity však lze zvýšit provedením ověření uživatelského účtu Neosurf.

Abyste mohli pomocí Neosurfu provádět platby, je nutné dobít zůstatek do vaší peněženky. To můžete provést téměř všemi klasickými platebními metodami jako je platební karta a bankovní převod. Další možností je využití kuponů Neosurf.

Neosurf CZ kupony

Kupony Neosurf nejsou v České republice oficiálně dostupné. V kamenných obchodech se neprodávají vůbec, na e-shopech na ně však narazit můžete. Nejedná se ale o oficiální českou distribuci, nákup kuponů Neosurf tedy přichází s určitými nevýhodami. Můžete narazit na podvodné prodejce, kteří distribuují kupony určené pro zahraničí a v Česku tedy nebudou správně fungovat.

Navíc, i pokud se vám podaří natrefit na obchod, který prodává „neuzamčené“ kupony, při každém vkladu prostředků pomocí zahraničního kuponu je uživateli účtován poplatek ve výši 2 % z celkového vkladu. Navíc jde zpravidla o neoficiální prodej a Neosurf kupon tak nemusí fungovat.

Další nevýhodou této služby je, že její aplikace a webové stránky jsou vedeny pouze v angličtině, taktéž zákaznická podpora komunikuje pouze v angličtině.

Hlavní stránka služby Neosurf

Alternativa k Neosurf

Jelikož u nás služba Neosurf nemá valné využití, je lepší využít nějaké alternativy. Naším doporučením je využívat kuponů paysafecard, které jsou snadno k dostání na mnoha kamenných pobočkách a snadno a pohodlně je pořídíte i přes internet. Využívat je můžete ve stovkách e-shopů a online služeb, a to buďto přímo, nebo skrze elektronickou peněženku myPaysafe. Pomocí kuponů paysafecard můžete navíc dobíjet i své peněženky Skrill a Neteller.

Pokud navíc nakoupíte kupony u nás, budete mít možnost kontaktovat profesionální česky mluvící zákaznickou podporu, která vám s případnými potížemi ráda pomůže. Také máte jistotu, že kupon bude vždy funkční - jsme totiž oficiálním prodejcem kuponů paysafecard.


Pomohl vám tento článek?