Prima+ předplatné a cena 2024

Prima+ je nová česká streamovací platforma vytvořená skupinou Prima, která bude konkurencí třeba pro již zaběhlé Voyo. Vznikne přetvořením již dobře známé služby iPrima, která sloužila především jako online knihovna pro obsah, který byl vysílán v televizi. Poskytne nové tarify pro všechny druhy diváků a samozřejmě přidá i svůj originální obsah. Služba bude spuštěna už 8. února.

Logo prima+

Kolik stojí Prima+?

Prima Plus nabízí tři různé tarify. Sledovat tak můžete zdarma s reklamami, nebo si připlatit a mít tak službu úplně bez reklam. Zda bude Prima Plus zdarma poskytovat i zkušební verzi, se ještě dozvíme, dalo by se však předpokládat, že kvůli možnosti sledování zdarma s reklamou bude tato možnost vynechána.

Prima+ FREE je základní nabídka, pro jejíž sledování se stačí zaregistrovat. Potom budete mít přístup k rozsáhlé knihovně pořadů a živému vysílání všech stanic TV Prima na prima+ online. To vše je však vykoupeno nízkou SD kvalitou a také reklamami, které se během videí budou přehrávat.

Takzvanou „zlatou střední cestou“ je tarif s názvem LIGHT. Ten bude stát 99 Kč na měsíc a uživateli poskytne stejné výhody jako tarif FREE, ale přidá ještě možnost sledovat exkluzivní obsah vytvořený jen pro Prima+ - takzvané pořady prima+ ORIGINALS. To všechno bude možné přehrát v HD kvalitě a s polovičním objemem reklamy. Vybrané televizní pořady bude také možné sledovat v předpremiéře se 7denním předstihem.

Nejluxusnějš prima+ tarif se bude jmenovat PREMIUM. Ten za 149 Kč měsíčně obsáhne kompletně celou nabídku - živé vysílání, knihovnu s televizními pořady v předpremiéře i prima+ ORIGINALS. Obsah navíc bude možné sledovat zcela bez reklam a ve FullHD kvalitě.

Přehled tarifů prima+

Prima Plus cena

Členství Cena Rozlišení Reklamy Výhody
FREE zdarma SD ano knihovna televizních pořadů, živé vysílání
LIGHT 99 Kč/měsíc HD ano, omezeně knihovna televizních pořadů, živé vysílání, prima+ ORIGINALS, předpremiéry
PREMIUM 149 Kč/měsíc Full HD ne knihovna televizních pořadů, živé vysílání, prima+ ORIGINALS, předpremiéry, bez reklam

Prima+ sdílení účtů

Každý zaregistrovaný uživatel bude moci na svém účtu vytvořit až 5 profilů pro 5 různých lidí (třeba členů rodiny), nehledě na typ tarifu, který máte předplacený. V jednu chvíli pak můžete službu využívat až na 3 zařízeních zároveň.

Prima+ pořady

Prima+ nabídne známé seriály a pořady, tak jak jste na ně zvyklí z televize. Prostřeno, ZOO nebo Ano, šéfe! tedy najdete pod jednou střechou - stejně jako tomu teď bylo na iPrima.cz.

K již prověřené tvorbě však přibyde také exkluzivní obsah, který bude uveden pod hlavičkou Prima Plus ORIGINALS. Bude se jednat o prémiové formáty od nejlepších českých režisérů a scénáristů. Tyto pořady bude na prima+ možné najít až 1 rok před uvedením v televizi.

Předpremiéra se týká i seriálů běžně vysílaných v televizi. Ty budete mít možnost na prima+ najít se sedmidenním předstihem.

Pro ty, kteří budou u startu nové platformy, prima+ připravila mix toho nejlepšího, aby vyhověla každému. Hned první den se tak můžete těšit na gangsterskou komedii Bodyguardi, drama z politického prostředí Sedm schodů k moci nebo třeba seriálovou detektivku Půlnoční zpověď. Na jaře potom přibydou další osmidílné seriály Agrometal a Pod hladinou. Máte se tedy opravdu na co těšit!

Chtete vědět, jak si prima+ stojí oproti konkurenci? Mrkněte na naše srovnání všech streamovacích služeb - například Disney Plus je po roce čtyřkou na českém trhu


Pomohl vám tento článek?