Ubisoft Plus předplatné a cena 2024

K 10. říjnu byla ukončena akce Ubisoft Forward, která pro všechny nově se registrující přinášela benefit v podobě zkušebního členství Ubisoft Plus na měsíc zdarma. Čili kdo si stihl vytvořit u služby nový účet do daného data, získal bezplatně 29 dní předplatného, které se po vypršení lhůty obnovilo za standardních 15 EUR měsíčně. I když už nabídka neplatí, stále je zde mnoho důvodů, proč pořízení Ubisoft+ zvážit.

Výhody Ubisoft Plus

Ubisoft Plus, původně známé jako Uplay Plus, je předplatitelská služba známého vývojářského a vydavatelského studia francouzského původu Ubisoft. Existuje v podobě dvou pravidelných plánů - PC Access a Multi Access.

Uživateli přináší podobně jako i jiné subskripce mnoho výhod především v podobě přístupu k více než 100 her včetně nových titulů i indie kousků. S Multi Access plánem nechybí ale ani cloudové úložiště pro herní pozice, které umožňuje hrát z jakéhokoliv zařízení a v neposlední řadě i odlehčí počítači. Samozřejmostí pro oba předplatitelské plány jsou i novinky a informace z první ruky nebo měsíční členské odměny a další bonusový obsah.

Pokud má navíc hráč aktivní členství PlayStation Plus Extra nebo PlayStation Plus Premium, může využít služby Ubisoft+ Classics, která přináší známé tituly i v provedení na konzoli PlayStation.

Ubisoft Plus cena

Vše výše zmíněné hráče v případě členství PC Access stojí 14,99 EUR za měsíc, při volbě upgradovaného cloudového bratříčka Multi Access pak 17,99 EUR za měsíc. Obě subskripce mohou být po pořízení kdykoliv zrušeny, prémiový obsah je pak dostupný po dobu, na kterou byl předplacen.

Zároveň je ale nutné dbát na to, že dokud není členství zrušeno, uživateli se automaticky každý měsíc strhává jeho cena z účtu - pokud se tedy po měsíci rozhodnete, že to pro vás není to pravé ořechové, nesmíte zapomenout subskripci ukončit.

Předplatné Ubisoft Plus.

Ubisoft+ hry

Videoherní studio Ubisoft je proslulé nespočtem komerčně úspěšných titulů. Mezi nejvýznamnější patří veleúspěšná série historicko-akčních her Assassin's Creed, která hráče uvádí do boje Bratrstva Assassinů a Templářů a cestuje s ním jednotlivými historickým obdobími. Proslulá je i střílečka z pohledu první osoby Far Cry, potom také akční Watch Dogs, strategické ANNO či RPG/FPS hry ze série Tom Clancy's.

I přes oslnivé velikány ale Ubisoft neopomíná ani ostatní tituly včetně menších indie her a nabízí průřez celým videoherním žánrovým spektrem, na své si tedy přijde milovník akce a střílení, ledově klidný stratég i závodní nadšenec. Zmíněné indie hry jsou navíc přístupné na bázi rotující nabídky, která je pravidelně obměňována a dané hry lze poté koupit v rámci Ubisoft Store.

Proč právě Ubisoft Plus?

Ubisoft patří k jedněm z nejúspěšnějších herních vydavatelství a díky mnoha dceřiným společnostem, které zastřešuje, a jejich herním peckám je oblíbený po celém světě. Tato francouzská společnost založená v roce 1986 bratry Gillemotovými hráčům přináší spoustu obsahu, který rozhodně stojí za to vyzkoušet.

S aktivním členstvím Ubisoft+ dostává uživatel příležitost nejen ponořit se do svých dávných milovaných kousků, ale i vyzkoušet nové a neotřelé perly, které by si možná jinak nepořídil a přišel by tak o zážitek. Vezmeme-li v potaz cenu subskripce, každému náruživému gamerovi se členství jistě vyplatí, zvlášť, pokud má v oblibě spíše příběhové herní jednohubky než grinding.

Nudy se není třeba obávat. Těžké vybírání vás čeká maximálně proto, že nebudete vědět, do které hry se pustit dřív. Tak neváhejte a vstupte do světa členských výhod Ubisoft Plus.


Pomohl vám tento článek?