VOYO předplatné a cena 2024

Voyo (čteno vojo) je online nabídka více než 2000 filmů a seriálů, za kterou se platí měsíční členství Voyo. V ceně je živé sledování všech Nova kanálů a více než 2000 titulů včetně exkluzivních seriálů, jejichž epizody lze zhlédnout ještě před televizní premiérou.

Voyu se v Česku daří a aktuálně jde o jednu z nejúspěšnějších VOD služeb, kterou si už předplácí statisíce uživatelů. Přečtěte si, kolik Voyo stojí a jaké nabízí pořady. V článku také zjistíte, jak si předplatit Voyo, jak konkrétně ho můžete zaplatit či zrušit a jestli je možné ho získat zdarma.

 

Jak zaplatit předplatné Voyo?

Zajímá vás, jak předplatit Voyo? Voyo platba se strhává každý měsíc buď z platební karty. Dříve podporovaný PayPal už dnes využít nelze. Pokud chcete mít platby skutečně pod kontrolou, nebo nechcete či nemůžete využít uvedené platební metody, Voyo předplatné se dá předplatit i pomocí poukazu. V nabídce jsou kupony na měsíc, 3 měsíce, 6 měsíců nebo 1 rok.

A jak zaplatit Voyo třeba z účtu? Poukaz Voyo u nás můžete zaplatit bankovním převodem, kartou i hotově. Zajímá vás, jak zaplatit Voyo na mobilu? Pokud rádi platíte svým telefonem, pak vás potěší, že existuje  Voyo předplatné SMS. Žádný jiný obchod vám tuto variantu nenabídne. Pokud na internetu nechcete platit svou platební kartou, Voyo kupon je ideální volbou pro vás.

Kolik stojí Voyo?

Voyo nabízí balíček za 159 Kč měsíčně. V ceně je obsáhlá nabídka s více než 2000 titulů nejen z produkce TV Nova. Největším lákadlem je možnost zhlédnutí nových epizod vybraných seriálů ještě před jejich odvysíláním v televizi. Voyo ceník zůstává neměnný, ať už si členství zakoupíte na jeden měsíc, nebo na celý rok. Měsíční cena je vždy stejná. Konečná cena, kterou za Voyo předplatné zaplatíte, se tak liší jen podle počtu měsíců, na kterou si Voyo kupon zakoupíte.

Součástí předplatného je také možnost sledování televize živě včetně sportovních přenosů na kanálech Nova Sport 1 a Nova Sport 2. K účtu lze připojit až 5 zařízení. Voyo můžete sledovat na televizi, v telefonu, tabletu i na počítači. Najednou mohou přehrávat dvě zařízení zároveň. Voyo na televizi můžete sledovat, pokud na ní běží podporovaný operační systém.

Voyo program můžete sledovat až na 5 různých různých zařízeních.

Jak zrušit předplatné Voyo?

Zrušení je stejně jednoduché jako registrace. Po přihlášení stačí kliknout na ikonku uživatele, zvolit “Moje předplatné” a kliknout na “Zrušit opakování”. Služba se zastaví až po skončení již uhrazeného období. Nejste ale vázáni žádnou smlouvu ani výpovědní dobou. Voyo předplatné tak můžete používat opravdu pouze tehdy, kdy ho využijete a jeho podmínky jsou velmi vstřícné.

Je možné získat kupon Voyo zdarma?

Za všechny služby se platí, tedy i za kupony na předplatné Voyo. Službu ale můžete vyzkoušet na 7 dní zdarma v téměř plném rozsahu. Pokud se vám zalíbí, můžete se vrátit zpět k našim návodům, jak si objednat Voyo, a předplatné si zakoupit. Ve zkušebním období budete mít k dispozici téměř všechny pořady jako platící předplatitelé. Musíte však oželet přístup ke sportovním kanálům Nova Sport 1 a Nova Sport 2. Konkurenční služby už zkušební dobu zdarma nenabízí, takže jde o velké plus pro české Voyo.

Chcete Voyo předplatné vyhrát? Sledujte náš Facebook a Instagram, kde občas pořádáme soutěže, ve kterých můžete kupony vyhrát a získat předplatné pro svůj Voyo účet zdarma.

Pro koho je Voyo předplatné určeno?

Voyo je ideální pro české diváky, kteří mají rádi filmy, seriály a pořady z produkce televize Nova. Kromě živého vysílání všech kanálů nabízí Voyo předplatné také přístup k filmům a seriálům a svou nabídku rozšiřuje každý týden. Většina zahraničních filmů je dabovaná do češtiny, stejně jako animované seriály pro děti.

Díly vybraných seriálů z Novy lze na Voyo zhlédnout exkluzivně týden před odvysíláním na TV Nova. Mezi těmito pořady nechybí ani oblíbená Ulice, Výměna manželek nebo znalostní soutěž Na lovu. V programu najdete také archiv starších pořadů jako TELE TELE, Co na to Češi, Master Chef nebo Superstar. Stejně tak se můžete těšit i na ty nejnovější filmy, seriály a reality show jako Případ Roubal, Survivor, Love Island nebo Svatba na první pohled 2.