VOYO předplatné a cena 2021

Voyo (čteno vojo) je online nabídka více než 2000 filmů a seriálů, za kterou se platí měsíční členství Voyo. V ceně je živé sledování všech Nova kanálů a více než 2000 titulů včetně exkluzivních seriálů, jejichž epizody lze zhlédnout ještě před televizní premiérou.

Jak zaplatit Voyo?

Voyo platba se strhává každý měsíc buď z platební karty, nebo z propojeného účtu PayPal. Pokud chcete mít platby skutečně pod kontrolou, nebo nechcete či nemůžete využít uvedené platební metody, Voyo se dá předplatit i pomocí poukazu. V nabídce jsou kupony na měsíc, 3 měsíce, 6 měsíců nebo 1 rok.

Poukaz Voyo u nás můžete zaplatit bankovním převodem, kartou, hotově i přes SMS. Pokud tedy rádi platíte svým telefonem, Voyo předplatné SMS je ideální volbou pro vás. Žádný jiný obchod vám tuto variantu nenabídne.

Kolik stojí Voyo?

Voyo nabízí balíček za 159 Kč měsíčně. V ceně je obsáhlá nabídka s více než 2000 titulů nejen z produkce TV Nova. Největším lákadlem je možnost zhlédnutí nových epizod vybraných seriálů ještě před jejich odvysíláním v televizi. Voyo ceník zůstává neměnný, ať už si členství zakoupíte na jeden měsíc, nebo na celý rok. Měsíční cena je vždy stejná.

Součástí předplatného je také možnost sledování televize živě včetně sportovních přenosů na kanálech Nova Sport 1 a Nova Sport 2. K účtu lze připojit až 5 zařízení od chytrých televizí, přes tablety a smartphony, po internetový prohlížeč v počítači. Najednou mohou přehrávat dvě zařízení zároveň.

Voyo program můžete sledovat až na 5 různých různých zařízeních.

Jak zrušit předplatné Voyo?

Zrušení je stejně jednoduché jako registrace. Po přihlášení stačí kliknout na ikonku uživatele, zvolit “Moje předplatné” a kliknout na “Zrušit opakování”. Služba se zastaví až po skončení již uhrazeného období.

Je možné získat kupon Voyo zdarma?

Za všechny služby se platí, tedy i za kupony na předplatné Voyo. Službu můžete vyzkoušet na 7 dní zdarma v téměř plném rozsahu. Ve zkušebním období jen musíte oželet přístup ke kanálům Nova Sport 1 a Nova Sport 2.

Určitě však sledujte naše sociální sítě. Na Facebooku a Instagramu pořádáme pravidelné soutěže o kupony. Třeba budete mít štěstí a vyhrajte předplatné Voyo.

Voyo je ideální pro české diváky, kteří mají rádi filmy, seriály a pořady z produkce televize Nova. Kromě živého vysílání všech kanálů nabízí Voyo i přístup k filmům a seriálům a svou nabídku rozšiřuje každý týden. Většina zahraničních filmů je dabovaná do češtiny, stejně jako animované seriály pro děti. Díly vybraných seriálů z Novy lze na Voyo zhlédnout exkluzivně týden před odvysíláním na TV Nova.


Pomohl vám tento článek?