VOYO předplatné a cena 2021

Voyo (čteno vojo) je streamovací služba a online videotéka televize Nova, za kterou se platí měsíční členství Voyo Premium. V ceně je živé sledování všech Nova kanál a více než 2500 titulů včetně exkluzivních seriálů, jejichž epizody lze zhlédnout ještě před televizní premiérou.

Kolik stojí Voyo?

Voyo nabízí jen jediný plán - Voyo Premium, jehož cena je 159 Kč měsíčně. Ceník je tedy velmi jednoduchý. V ceně je obsáhlá videotéka více než 2500 titulů nejen z produkce TV Nova. Největším lákadlem je možnost zhlédnutí nových epizod vybraných seriálů ještě před jejich odvysíláním v televizi. Voyo ceník zůstává neměnný, ať už si prémiové členství zakoupíte na jeden měsíc, nebo na celý rok. Měsíční cena je vždy stejná.

Součástí předplatného je také možnost sledování televize živě včetně sportovních přenosů na kanálech Nova Sport 1 a Nova Sport 2. K účtu lze připojit až 5 zařízení od chytrých televizí, přes tablety a smartphony, po internetový prohlížeč v počítači. Najednou mohou přehrávat dvě zařízení zároveň.

Voyo program můžete sledovat až na 5 různých různých zařízeních.

Jak ve Voyo zrušit předplatné?

Zrušení je stejně jednoduché jako registrace. Po přihlášení stačí kliknout na ikonku uživatele, zvolit “Moje předplatné” a kliknout na “Zrušit opakování”. Služba se zastaví až po skončení již uhrazeného období.

Jak zaplatit Voyo?

Voyo platba se strhává každý měsíc buď z platební karty, nebo z propojeného účtu PayPal. Pokud chcete mít platby skutečně pod kontrolou, nebo nechcete či nemůžete využít uvedené platební metody, Voyo Premium se dá předplatit i pomocí poukazu. V nabídce jsou kupony na měsíc, tři měsíce, čtvrt roku a půl roku.

Je možné získat kupon Voyo zdarma?

Za všechny služby se platí, tedy i za kupony na předplatné Voyo Premium. Službu ale můžete vyzkoušet na 7 dní zdarma v téměř plném rozsahu. Ve zkušebním období jen musíte oželet přístup ke kanálům Nova Sport 1 a Nova Sport 2.

Určitě však sledujte naše sociální sítě. Na Facebooku a Instagramu pořádáme pravidelné soutěže o kupony. Třeba budete mít štěstí a vyhrajte předplatné Voyo Premium.

Voyo, HBO GO, nebo Netflix?

Každá služba nabízí trochu jiný obsah, a proto záleží čistě na vašich preferencích. Ve světě je nejpopulárnější Netflix, který jako jediný nabízí více druhů předplatného, jehož cena se pohybuje mezi 199 až 319 korunami za měsíc. Předplatná se liší v kvalitě obrazu a počtu dostupných zařízení pro sledování najednou. Netflix je také nejvhodnější pro sdílení účtu s celou rodinou nebo přáteli. Každý člen si může nastavit vlastní profil, kde bude mít uložené rozkoukané seriály a filmy.

HBO GO má pouze jeden plán, který stojí 159 Kč měsíčně a sledování může probíhat maximálně na dvou zařízeních zároveň. Podobně jako Netflix nabízí filmy a seriály z vlastní produkce. Diváci z České republiky jistě ocení větší množství dabovaných titulů.

Voyo je ideální pro české diváky, kteří mají rádi filmy, seriály a pořady z produkce televize Nova. Kromě živého vysílání všech kanálů nabízí Voyo i přístup k videotéce, kterou stále rozšiřuje a mění. Většina zahraničních filmů je dabovaná do češtiny, stejně jako animované seriály pro děti. Díly vybraných seriálů z Novy lze na Voyo zhlédnout exkluzivně ještě před odvysíláním.


Pomohl vám tento článek?