HBO GO předplatné skončilo - jak získat nový Max?

HBO GO byla online služba, která za měsíční předplatné umožňovala sledovat filmy a seriály. Sledování bylo možné přes internetový prohlížeč, chytré televize, konzole PlayStation (PS3 a PS4) a také pomocí HBO GO aplikace pro mobilní telefony a tablety. 

HBO GO fungovalo obdobně jako konkurenční NetflixVOYO nebo aktuálně dostupné HBO Max, které v Česku působí od března roku 2022 a HBO GO zcela nahradilo. Za nepatrně vyšší cenu přitom nabízí mnohem více obsahu a kvalitnější obraz i zvuk. Podporuje také více zařízení, takže si program pohodlně přehrajete třeba i na nových herních konzolích PS5 a Xbox Series.

Předplatné HBO GO se stávajícím zákazníkům automaticky převedlo na HBO Max a ještě získali 33% slevu. Za Max tak platí méně než za GO - konkrétně 132 Kč. Noví zákazníci předplatné získají na webu hbomax.com. Časem by mělo být možné platit nejen platební kartou a PayPalem, ale i dárkovým poukazem.

Předplatné HBO GO bylo nahrazenou novější službou HBO Max.

Prodej HBO Max poukazů by měl začít během roku 2022. Chcete být informováni?

Pokud chcete být kontaktováni, až bude spuštěn prodej kuponů HBO na našem webu, zanechte nám svůj e-mail nebo telefon. Ozveme se vám.

Platba HBO GO

Předplatné HBO GO bylo možné platit pouze platební kartou a PayPalem. Existovala možnost, že se na trh dostanou také poukazy, díky kterým by bylo možné předplatné pohodlně zaplatit i bez použití své platební karty

Zatímco v zahraničí dárkové poukazy byly dostupné, do Česka se nedostaly. Jejich uplatnění bylo maximálně jednoduché. Kód z kuponu stačilo zadat při registraci nebo na speciální stránce a členství se tím aktivovalo. U nás by kupony fungovaly stejně. V současné době jsou v Česku oficiálně dostupné pouze Netflix dárkové poukazy a kupon Voyo, které lze zakoupit i na našem webu.

Zajímavostí je, že HBO GO bylo v Česku možné získat i bez platební karty, ačkoliv se dárkové poukazy nezačaly prodávat. HBO GO bylo součístí některých televizních balíčků, které kombinovaly klasické HBO programy s online službou HBO GO. Mezi podporované poskytovatele patřil například SkylinkVodafone (dříve UPC) či SledovaniTV. U některých poskytovatelů nyní v rámci podobných balíčků získáte nové HBO Max.

Hlavní výhody HBO GO

  • nespočet dostupných filmů a seriálů bez reklam
  • sledování na TV, počítači, mobilu i tabletu
  • příznivá cena 

Cena HBO GO

HBO GO stálo 159 Kč měsíčně. Na vyzkoušení HBO GO zdarma bylo možné využít týdenní bezplatnou verzi.

Na rozdíl od konkurenčních služeb nabízelo HBO GO pouze jeden typ předplatného, se kterým jste získali přístup ke všem pořadům a sledování bylo možné na dvou zařízeních najednou.

Předplatné HBO GO bylo možné získat také přes voucher SledovaniTV, který v sobě kombinoval běžné televizní stanice, kanály HBO, HBO 2, HBO 3 a službu HBO GO. Nyní v nabídce najdete podobný balíček s HBO Max.

Další online služby HBO

V zahraničí fungovalo několik HBO služeb souběžně. Vedle HBO GO na trhu působilo i HBO Max, které později dorazilo i do Česka. U nás ale služby nefungovaly zároveň - Max rovnou nahradil starší GO. Varianta Max přináší kvalitnější Dolby Vision obraz, rozlišení 4K, lepší zvuk Dolby Vision a o něco více obsahu.

Další online HBO službou, se kterou se můžete setkat v zahraničí, je HBO Now. Ta je ale dostupná pouze na americkém trhu a přináší specifický obsah přizpůsobený preferencím tamních diváků.

Program HBO GO

Televizní stanice HBO je milovníkům filmů a seriálů dobře známá. Už dlouhé roky jim totiž přináší nadstandardně kvalitní obsah. Online verze nezůstávají pozadu a program HBO GO (aktuálně HBO Max) je opravdu bohatý. Nechybí v něm ani takové klasiky jako Harry Potter, Forrest Gump nebo Bondovky. Mezi seriály pak září Hra o trůny, Černobyl, Živí mrtví či Teorie velkého třesku.

Spoustu zábavy přinášelo HBO GO také dětem. Speciální dětská sekce byla nabitá pohádkami a animovanými pořady. V aktuálně dostupném HBO Max dětské pořady také nechybí.

Oblíbené seriály dostupné na HBO GO

Registrace a přihlášení do HBO GO

Registrace do HBO GO byla podobně jednoduchá, jako u nyní dostupného HBO Max. Na webu nebo v aplikaci kliknete na tlačítko „Registrace“. Poté vyplníte jméno, příjmení, email, heslo, přidáte platební metodu a tím je váš účet vytvořen. Následné přihlašování probíhá zadáním e-mailu a hesla.

Aktivace předplatného HBO GO byla okamžitá. Hned po vytvoření účtu a přihlášení bylo možné začít sledovat cokoliv z programu. HBO Max v tomto směru funguje stejně.


Pomohl vám tento článek?