VOYO streamovací služba zdarma

Voyo je nejoblíbenější česká streamovací platforma, které ambice (ani peníze) rozhodně nechybí. Na tuzemském trhu se chystá konkurovat světovým gigantům jako je Netflix nebo HBO Max, a také neváhá investovat do tvorby od českých filmařů a scénáristů. Poslední dobou jde o čím dál zajímavější projekty, které mohou přitáhnout zcela nový okruh uživatelů.

Jak sledovat Voyo zdarma?

Ačkoliv je Voyo stejně jako konkurenční platformy placenou službou, existují způsoby, jak na předplatném ušetřit, případně ho získat zcela zdarma. Způsoby, jak toho dosáhnout, si uvedeme v následujícím článku.

Vyzkoušejte Voyo 7 dní zdarma

Klasický benefit, na který sází i konkurenční platformy je možnost vyzkoušet si Voyo zdarma na 7 dní bez závazků. Pokud vám platforma bude vyhovovat, dojde k automatickému prodloužení předplatného. V opačném případě si Voyo během zkušební doby jednoduše zrušíte. Nevýhodou zkušební verze je absence některých funkcí jako např. možnost sledovat sportovní přenosy nebo přístup k programům Nova Sport 1 a Nova Sport 2.

Měsíční předplatné poté vyjde na 159 Kč za měsíc.

Jeden z pořadů dostupných na Voyo.

VOYO na 3 měsíce zdarma s televizemi Panasonic

Další možností, jak získat Voyo zdarma je pořídit si jeden z televizorů Panasonic v síti Euronics. V balení s televizorem najdete voucher, který posléze vyplníte do příslušné kolonky při registraci na Voyo.cz.

Ke kterým modelům Panasonic je Voyo zdarma?

  • LED/LCD: ET50: TX-L47ET50E, TX-L42ET50E, ET5: TX-L55ET5E, TX-L47ET5E, TX-L42ET5E, TX-L37ET5E, TX-L32ET5E, TX-L47ETW5, TX-L42ETW5, E5: TX-L47E5E, TX-L42E5E, TX-L37E5E, TX-L32E5E
     
  • Plazma: ST50:TX-P65ST50E, TX-P55ST50E, TX-P50ST50E, TX-P42ST50E, UT50: TX-P50UT50E, TX-P42UT50E

Akce 11+1 měsíc zdarma

Jestliže si počkáte na konec roku, můžete očekávat předvánoční slevovou akci. V minulém roce šlo o akci 11+1 měsíc předplatného zdarma. Každý rok se ale předvánoční sleva liší. Vyplatí se tedy sledovat oficiální webové stránky Voyo.

Vyhrajte Voyo předplatné na Herních kuponech a Givery.cz

Další možností, jak získat Voyo zadarmo je sledovat facebookové stránky Herní-kupony.cz a facebook Givery.cz, kde jednou za čas probíhají soutěže o kupón Voyo zdarma.

Voyo registrace zdarma

K registraci na Voyo.cz stačí pouze váš e-mail a přihlašovací heslo. Poté už jen zvolíte, zda si přejete plnohodnotné měsíční předplatné v hodnotě 159 Kč za měsíc, nebo si nejprve platformu vyzkoušíte na 7 dní zdarma.

Návod na registraci Voyo:

  1. V pravém horním rohu klikněte na “registrace”.
  2. Vyberte typ předplatného - plnohodnotné nebo zdarma na 7 dní.
  3. Zadejte svůj e-mail a heslo.
  4. Potvrďte registraci.
  5. Potvrzení o registraci vám přijde na e-mail.

Hrdinové seriálu Odznak Vysočiny na Voyo


Pomohl vám tento článek?