Voyo má přes čtvrt milionu předplatitelů. Co se chystá na jaro 2022?

Vojtěch Mišura
14. 02. 2022 15:39
Voyo má přes čtvrt milionu předplatitelů. Co se chystá na jaro 2022?

České streamovací platformě ambice rozhodně nechybí. Do roku 2025 plánuje získat 1 milion předplatitelů, což je zhruba tolik jako má Netflix.

I když se to může zdát jako smělý plán, během posledního roku zažila služba obrovský boom podpořený novými seriály i současnou koronakrizí a už teď se může pyšnit asi 350 000 registrovanými uživateli.

Obsah článku

Sázka na domácí tvorbu

TV Nova začala do projektu masivně investovat v roce 2020 a podle všeho to vypadá, že letos začne sklízet zasetou úrodu. Kromě léty ověřených seriálů (Ordinace v růžové zahradě, Ulice, Pan učitel) neváhá financovat i divácky náročnější tvorbu, kterou prezentuje pod značkou Voyo originál.

Případ Roubal, Národní Házená, Iveta

Pilotním projektem nového obsahu se stal retro devádesátkový kriminální seriál s hvězdným obsazením Případ Roubal. I když nejde o žádnou televizní revoluci, ze které by si divák sedl na zadek, seriálu se rozhodně nedají upřít skvělé herecké výkony a sympatická snaha o kvalitní scénář. A to už je samo o sobě nevídaným úkazem. Minimálně u české komerční tvorby.

Další novinky budou následovat už na jaře. Jako první vstoupí na platformu komediální seriál Národní Házená podle scénáře Michala Suchánka.

Následovat bude rodinné drama Jitřní záře. Stejně jako Případ Roubal půjde o příběh inspirovaný skutečnými událostmi, tentokrát o rodině, která se rozhodla žít mimo systém uprostřed jihočeského Prachaticka.

Hlavním trhákem, který naláká další tisíce diváků by ale měla být osmidílná minisérie Iveta, která nás vrátí zpátky do 80. let do nejslavnější éry této populární zpěvačky s tragickým osudem.

Předplatné na Voyo

Jestli jste i vy zvědaví, jak česká platforma obstojí v nabité světové konkurenci a zároveň se těšíte na výše zmíněné seriály, pořiďte si Voyo kupon v délce 1, 3, 6 nebo 12 měsíců. Všechny důležité informace o předplatném najdete v našem článku Voyo předplatné.

Kromě seriálů a filmů získáte také přístup k programům Nova Sport 1 (NHL, ATP, Fortugna liga), Nova Sport 2 nebo televize Markíza.

Snímek ze seriálu Národní házená

Voyo bylo také možné získat na měsíc zdarma.

Štítky: Slevy

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

houdek442

Upřímně, nečekal jsem, že by Voyo mohlo takto zafungovat. Čtvrt milionu je na českou službu opravdu hodně. Mě bohužel odrazují seriály jako Ordinace či Ulice, a z toho důvodu jsem se k předplatnému stále neodhodlal. Nechci přispívat na takové dna. :/ Ale na Ivetu už se nemohu dočkat! Kvůli tomu si snad zapnu free trial. :)

30. dubna 2022 08:44
* Povinné položky

Pavel

Voyo je super, snad nám vydrží a nezanikne, jako jiné projekty.

24. dubna 2022 08:03
* Povinné položky

Zuza

To raději ne 🥴

24. dubna 2022 02:18
* Povinné položky