Získejte Voyo zdarma na 1 měsíc, jen do konce roku (AKCE SKONČILA)

Vojtěch Mišura
22. 12. 2021 12:51
Získejte Voyo zdarma na 1 měsíc, jen do konce roku (AKCE SKONČILA)

Voyo je nejoblíbenější česká streamovací služba, která má ambice stát se po Netflixu a HBO GO třetím největším online videoportálem v Česku. Do pěti let plánuje dosáhnout 1 milionu předplatitelů.

Aby se mu to ale podařilo, bude muset kromě lákavého obsahu přidat také motivaci pro nové uživatele. A s jednou takovou to právě teď zkouší!

Obsah článku

Při nákupu ročního předplatného do konce roku 2021 získáte nyní 1 měsíc Voyo zdarma. Zvýhodněnou nabídku najdete na Voyo předplatné. Dostanete tak možnost shlédnout ty nejlepší seriály a filmy, které platforma nabízí.

Původní české seriály a filmy

K těm nejoblíbenějším patří původní seirály TV Nova jako Ulice, Svatba na první pohled, Ordinace v Růžové zahradě, Pan profesor nebo mrazivý kriminální film inspirovaný skutečnými událostmi Případ Roubal.

Vojta Dyk jako Pan profesor

Oblíbené zahraniční seriály

V nabídce nechybí ani celá řada zahraničních seriálů jako například americká série o mladém chirurgovi s autismem - Dobrý doktor, seriál o kdysi bohaté rodině Roseových, která se ze dne na den ocitla na dně - Městečko Schitt's Creek nebo dánská televizní kriminálka Most.

NHL, NBA a evropský fotbal

Voyo láká také na bohatou sportovní nabídku. Pochlubit se může předním evropským fotbalem, nejslavnější basketbalovou ligou NBA nebo kanadsko-americkou hokejovou NHL. Úroveň přenosů i komentátorů je oproti minulosti na úplně jiném levelu a sportovní přenosy tak pro někoho mohou být pádným důvodem, proč si předplatné pořídit.

David Pastrňák

Platforma se nebojí podporovat také nadějné mladé české filmaře, kteří si svou filmařskou slávu teprve musí vydobýt. Vzniklo tak několik zajímavých projektů jako úspěšná televizní minisérie Mušketýři. A kdo ví, třeba se Voyo časem stane pro mladé české filmaře tolik potřebným odrazovým můstkem, který jim poskytne potřebné finanční i technické zázemí.

Jestli si chcete vyzkoušet Voyo účet zdarma, není lepší doba než právě teď.

Voyo kupon na roční předplatné se slevou je k dispozici do 31.12.2021.

Tato Voyo akce zdarma již skončila, ale podívejte se, jaký boom zažívá Voyo.

Štítky: Slevy

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Jiří Urban

Čau lidi. Rád sledují zahraničními seriály. Jirka.

29. listopadu 2022 17:02
* Povinné položky

houdek442

Pan profesor je super. Jen je škoda, že na tom není nic originálního, jen již asi po desáté natočený stejný scénář.

30. dubna 2022 08:53
* Povinné položky

Jana

🙂

23. dubna 2022 14:52
* Povinné položky