Červen v PS Plus nabídne pouze průměrné tituly

Vojtěch Mišura
29. 05. 2024 11:14
Červen v PS Plus nabídne pouze průměrné tituly

Sony odhalilo červnovou nabídku měsíčních her pro předplatitele PlayStation Plus. Oproti nabitému květnu, nabídne červen pouze průměrné gamesky, ať už jde o retro bojovku Streets of Rage 4, wrestling simulátor AEW Fight Forever či jednoduchou hopsačku se SpongeBobem.
Hry budou dostupné od 4. června 2024.

Obsah článku

Streets of Rage 4 (PS4, PS5)

Pokud máte rádi retro bojovky v žánru beat-em up, který zažíval zlaté časy na přelomu 80. a 90. let 20. století, Streets of Rage 4 si určitě zamilujete. Nabízí totiž vše, co skalní fanoušek očekává - od návykové hratelnosti, přes zábavný bojový systém, po vypiplaný vizuál se spoustou easter eggů pro znalce série.

Zahrát si můžete až ve 4 hráčích na jedné konzoli, a tak jde o ideální gaučovou pařbu s kamarády, kterou zabijete nejedno odpoledne.

Hodnocení IGN: 7/10
Počet hráčů: singleplayer, multiplayer

AEW Fight Forever (PS4, PS5)

Hra s old-school nádechem ve stylu PS2 je pouze průměrným zástupcem arkádových bojovek z prostředí wrestlingového ringu, jakých jsme tu už měli mnoho. Potěší tedy hlavně věrné příznivce, pro které nejsou jména jako John Cena nebo Sting jen nicneříkajícími jmény. 

Hodnocení IGN: 6/10
Počet hráčů: singleplayer

SpongeBob Squarepants: The Cosmic Shake (PS4, PS5)

Plošinovka se SpongeBobem v hlavní roli je solidní oddechovou zábavou pro mladší hráče, která nabízí dostatečně pestrou paletu možností, aby ani na chvíli nenudila a nabídla dost možností k objevování tohohle bláznivého podvodního světa. Cosmic Shake navazuje na své předchůdce a navíc přidává o něco líbivější grafiku a úplně nový příběh, kterému nechybí typický humor.

Hodnocení: 7/10
Počet hráčů: singleplayer

Dobijte si PlayStation peněženku přes Herní kupony

Pořiďte si předplatné PlayStation Plus přes Herní kupony. Stačí dobít PlayStation peněženku, z které následně pořídíte měsíční předplatné. Hry zdarma budou dostupné od 4. června 2024.

Do té doby stále můžete stahovat květnové PS Plus hry zdarma, jejich přehled najdete v PS Plus hry květen 2024.

PlayStation Plus červen 2024:

  • SpongeBob Squarepants: The Cosmic Shake
  • AEW Fight Forever
  • SpongeBob Squarepants: The Cosmic Shake
Štítky: PlayStation

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.