5 tipů na letní slevy na PS Store

Vojtěch Mišura
28. 06. 2023 11:14
5 tipů na letní slevy na PS Store

Léto je konečně tady a spolu s ním i prázdninové slevy na parádní tituly, které si užijete sami i s partou kamarádů. Na PlayStationu Store můžete až do 6. července využít některou z lákavých slev. Ty největší se pohybují okolo 80%. Vybrali jsme 5 her, které doporučujeme v létě určitě vyzkoušet. Některé jsou k dostání doslova za pár "šupů".

Obsah článku

Tales of Arise sleva -72%

Další japonský fenomén, který se u nás sice netěší masové oblibě, přesto rozhodně stojí za pozornost. Jde o klasické JRPG, které vyniká epickým příběhem, krásnou grafikou a propracovanými vztahy mezi hlavními postavami. Zároveň nechybí lehce bizarní humor, na který si "nepolíbený" západní hráč musí chvíli zvykat. Odměnou mu ale bude výborné dobrodružství kvalitou i rozsahem konkurující Final Fantasy. Hra je k dostání za 517 Kč.

One Piece Odyssey sleva -40%

Kultovní anime zažívá v posledních měsících renesanci. Ještě před oznámením seriálu One Piece na Netflix, vyšla na začátku roku 2023 plnohodnotná adventrura One Piece Odyssey a od kritiky i hráčů sklidila zasloužená slova chvály. Průměrné hodnocení se pohybovalo kolem 75% a chválilio se především skvělé převedení seriálového příběhu do herního prostředí a poutavé souboje. Hru nyní na PS Store pořídíte za přijatelných 1109 Kč.

Tekken 7 sleva -80%

Tekken 7 je nyní za 267 Kč, což je za tuto lahůdkovou bojovku více než slušná cena. Hru asi není třeba blíže představovat. Soubojový systém zůstává po léta stejně funkční a zábavný. I když sedmička do série nepřináší žádné revoluční novinky, jde o sázku na jistotu, kterou si nejvíc užijete s partou kamarádů.

Dragon Ball Fighterz sleva -85%

A další bojovka, tentokrát v anime stylu podle slavné seriálové a manga předlohy. Hra sází hlavně na arkádovost - vystačíte si v podstatě se čtyřmi základními operacemi. Kromě tří útoků jde také o tlačítko "ki", kterým vyvoláte nejrůznější komba. Jde tak hlavně o skvělou bojovku pro hráče, kteří s žánrem teprve začínají. Hru sežene za příjemných 298 Kč.

NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM Trilogy -80%

Výběr spojuje 3 hry ze série STORM do jedné, kompletní kolekce. Obsahuje remasterované verze HD ULTIMATE NINJA STORMULTIMATE NINJA STORM 2 a ULTIMATE NINJA STORM 3 FULL BURST. Hra je v akci za 209 Kč.

PS Store letní slevy 2023

  • One Piece Odyssey sleva 40%
  • Tales of Arise sleva -72%
  • Tekken 7 sleva -80%
  • Dragon Ball Fighterz sleva -85%
  • NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM Trilogy sleva -80%
Štítky: PlayStation

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.