Xbox Live Gold 3 měsíce

Doručení ihned Platba i telefonem Snadná aktivace

Xbox Live Gold na 3 měsíce je základní dostupnou variantou. Je naprosto ideální na otestování výhod členství nebo pro občasné uživatele, kteří vědí, že výhody aktivního členství nevyužijí delší dobu. Celý popis.

Zakoupit Xbox Live Gold 3 měsíce

3 měsíce 479 Kč  Doručení ihned
Další varianty:
Doručení ihned
Platba i telefonem
Snadná aktivace
Bezpečná platba

Členství Xbox Live Gold na 3 měsíce je nejkratší a nejlevnější dostupnou variantou. Pokud chcete zlaté členství pouze vyzkoušet, nebo víte, že ho nepotřebujete mít aktivní celý rok, bude pro vás ideální volbou. Cenově však z porovnání s ostatními variantami vychází jako nejméně výhodné. Oproti půlročnímu členství vychází o cca 27% dráž. Nákupem ročního členství ušetříte skoro 40%.

I s 3měsíčním členstvím Xbox Live Gold ale získáváte kompletní balík výhod. Po dobu jeho platnosti budete mít možnost hrát online, každý měsíc dostanete 2-4 hry zdarma a nechybí ani přístup ke speciálním slevám ve výši až 75%.

Užijte si hraní na maximum

Členství Xbox Live Gold je základem pro všechny aktivní hráče, kteří chtějí využít všechny možnosti svého Xboxu. Pokud nejste pouze příležitostný hráč, který si občas zahraje offline hru, zlaté členství se vám určitě bude hodit. 

Jaké jsou hlavní výhody kuponu Xbox Live Gold na 3 měsíce?

 • kupon koupíte i bez platební karty
 • okamžité doručení e-mailem
 • snadné uplatnění

Speciální slevy a hry zadarmo

V Xbox obchodě se pravidelně objevují speciální nabídky, které jsou určeny pouze pro členy Xbox Live Gold. Ve slevách najdete desítky her a ušetříte až 75 %. V akci bývají hry na Xbox One i starší kompatibilní kousky původně určené na Xbox 360.

Každý měsíc také získáte až 4 hry zdarma. Ty můžete hrát po neomezeně dlouhou dobu, stačí mít aktivní členství Gold.

Ukázka zlevněných her v obchodu Xbox.

Zahrajte si online

Díky členství Xbox Live Gold si hry zahrajete online. Hrát můžete se svými kamarády i s cizími hráči z celého světa. Je pouze na vás, jestli se s ostatními rozhodnete spolupracovat, nebo s budete nimi soupeřit. 

Zlaté členství můžete také sdílet na více Xboxů v rámci své domácnosti a jednorázově využít jeho výhody i na cizích konzolích. Stačí se na nich přihlásit do svého účtu.

Hráči hrající na konzoli XBOX One.

Návod na aktivaci kuponu

V herní konzoli:

 • přihlaste ke svému účtu Microsoft
 • na ovladači stiskněte středové tlačítko s logem Xbox
 • v hlavním menu zvolte “Store”
 • na stránce “Store” zvolte možnost "Use Code"
 • do příslušného pole zadejte 25místný kód, který vám byl zaslán e-mailem a stiskněte tlačítko "Done"

Pokud se vám kupon nedaří uplatnit, protože po vás Xbox vyžaduje zadání údajů o vaší platební kartě, je třeba na předchozí stránce odškrtnout možnost "Chci získat měsíc zdarma".

Ve webovém rozhraní:

 • přejděte na stránku https://redeem.microsoft.com/ a zadejte na adrese www.xbox.cz se přihlaste do svého účtu
 • klikněte na svou přezdívku vpravo nahoře a poté na tlačítko "Uplatnit kód"
 • v dalším kroku zadejte do volného pole 25místný kód, který Vám byl zaslán emailem
 • potvrďte ho tlačítkem "Uplatnit" 

Zakoupili jste kupon Xbox Game Pass na 1 měsíc a po aktivaci došlo pouze k navýšení peněženky?

Dobitý zůstatek je v Xbox Store možné využít k nákupu členství Game Pass. Pokud by se vám nákup nedařilo dokončit, neváhejte kontaktovat nás nebo Xbox podporu.

Průměrné hodnocení:
95%
Vaše recenze:
 
* Povinné položky

Uživatelské recenze

 100 %
, 26. 12. 2019

Velice rychlé a to i ve státní svátek, při zaplacení převodem okamžitým převodem do minuty jsem měl kód na e-mailu a ihned aktivoval a bez problémů.

 100 %
, 04. 03. 2021

Platil som kartou bleskovo rýchlo som mal kod na email spokojnosť.

 100 %
, 18. 11. 2019

Využívám pro roční členství už podruhé. Rychlé, bezpečné, super.

 100 %
, 01. 02. 2021

Vše ok, během chvilky vyřešeno

 100 %
, 22. 12. 2021

Roky už si platím jak PS+, tak i Golda, ale kartu jim nedám... takže je super, že je i jiná možnost nákupu.

 100 %
, 09. 08. 2019

Super

 100 %
, 30. 01. 2017

Moc dobrý když nechcete použít kartu zaplatíte mobilem.

 90 %
, 24. 01. 2017

Super produkt, je fajn že se to dá koupit online.

 100 %
, 25. 07. 2017

Díky

 100 %
, 03. 11. 2017

Super

 50 %
, 05. 02. 2020

Pecka

 60 %
, 28. 12. 2017

Dobrý

 70 %
, 26. 12. 2017

Spokojenost

 70 %
, 31. 12. 2017

koupil bych si měsíční kdyby bylo

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Bohužel v oficiální distribuci měsíční členství Xbox Live Gold není vydáváno, nemůžeme jej proto prodávat. Děkujeme za pochopení.
 100 %
, 06. 11. 2020

Vše perfektní, naprostá spolehlivost a blesková rychlost z pohodlí domova.

Váš dotaz:
* Povinné položky

Dotazy ke kuponu

XBOX live gold
Michaela, 02. 05. 2022

Dobrý den, prosím o radu ohledně případného dokoupení Xbox live gold. Máme předplatné Xbox game pass, děti hrají minecraft, ale rádi by spolu doma hráli oba najednou (jako multiplayer). Je toto možné po zakoupení Xbox live gold? Budou moci na jedné konzoli se 2 ovladači hrát oba najednou spolu? Předem děkuji.

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, hrát ve dvou na jedné konzoli (splitscreen) je v Minecraftu možné právě po aktivaci služby Xbox Live Gold. S tímto předplatným bude zároveň možné využít možnosti hraní online.
Funkčnost na Series X
Jan, 08. 04. 2022

Dobrý den, chtěl bych hrát Online na XBoxu Series X bude tato forma členství fungovat ??? Už jsem měl GamePass Ultimate ale hry z něj a další jeho funkce jsou pro mě zbytečné - hry mám na discích a často ani v GamePassu nejsou. Předem děkuji za odpověď.

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, pokud službu využijete pouze k online hraní, bude vám stačit Xbox Live GOLD, který je určen primárně k této funkci.
1 měsíční členství
Radek, 09. 06. 2021

Jak získám 1měsíční?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Měsíční členství se dá zakoupit pouze v Microsoft Store. Stojí 149 Kč a k úhradě lze využít kupon Xbox předplacená karta https://www.herni-kupony.cz/xbox-predplacena-karta/. Podrobný návod naleznete na: https://www.herni-kupony.cz/xbox-live-gold-1-mesic/.
Fyzické kupony?
??????, 05. 06. 2020

Kdyby byla možnost objednám hmotnou verzi členství

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, každý kupon z naší nabídky je možné zaslat i ve formě fyzického kuponu. Ve způsobu doručení stačí vybrat možnost - Dárkový poukaz (poštou), a poté vyplnit adresu doručení. Pokud byste při dokončení objednávky fyzického kuponu narazil na nějaký problém, nebo byste měl více otázek, určitě můžete kontaktovat naši zákaznickou podporu.
Je koupit něco jiného?
Vasyl, 21. 03. 2018

tymto kuponem jen xbox gold nebo neco jineho

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, Vasyle, děkujeme za dotaz. Ano, tímto kuponem lze uhradit pouze členství v Xbox Live GOLD. :) Pro nákup libovolného produktu je k dispozici Xbox předplacená karta: https://www.herni-kupony.cz/xbox-predplacena-karta/.
Xbox
Jan, 15. 01. 2022

Dobrý den mám zaplaceno ale nic mi nepřišlo?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, je nám líto, že vyřízení vaší objednávky neproběhlo v pořádku. Zašlete nám prosím informace o objednávce společně s jejím číslem a nejlépe i potvrzením o provedení platby z internetového bankovnictví na e-mailovou adresu info@herni-kupony.cz, abychom mohli záležitost prověřit.
Problem
Ales, 02. 12. 2021

Dal jsem kód a hry nejednou prosím pomozte

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, ozvěte se nám prosím na e-mail info@herni-kupony.cz s číslem vaší objednávky, abychom záležitost mohli prověřit podrobněji.
Xbox live gold 12 měsíců?
nobody, 17. 07. 2021

Dobrý den, když si koupím Xbox live gold 12 měsíců bude platit i když není v Microsoft storu?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Ano, členství se vám prodlouží o 12 měsíců. Je to jedna z výhod platby kuponem. Uděláte jednu transakci na celý rok a nemusíte se bát automatické obnovy.

Časté dotazy

Aktivací nového předplatného dojde k prodloužení doby platnosti současného předplatného. Maximální doba, o kterou můžete prodloužit vaše současné předplatné Xbox, je 36 měsíců. O více než 36 měsíců se vám již doba platnosti vašeho předplatného neprodlouží.

Pokud se při pokusu o uplatnění kódu zobrazí okno s výběrem způsobu úhrady nebo výzva k zadání údajů vaší platební karty, je potřeba v předcházejícím okně odškrtnout možnost automatického prodloužení předplatného a 1 měsíc zdarma.

Pokud máte aktivní předplatné Xbox Game Pass Ultimate, lze stále uplatnit předplatné Xbox Live Gold. Tento kupon se však automaticky převede na Xbox Game Pass Ultimate podle určitého převodního poměru. Více se dozvíte na stránce www.xbox.com.

Pokud chcete hrát online a rádi zkoušíte nové hry, členství Xbox Live Gold se vám určitě vyplatí. Členství vám totiž umožní právě hraní online, každý měsíc získáte několik her zdarma a navíc získáte i další výhody - např. přístup ke speciálním slevám.

Po přihlášení se ke konzoli Xbox stiskněte středové tlačítko Xbox na vašem ovladači, čímž je otevřen přehled. Poté vyberte System (Systém) > Settings (Nastavení) > Account (Účet) > Subscriptions (Předplatné).

Na této stránce poté uvidíte přehled všech vašich aktivních i zrušených předplatných a jejich platnost.

Ručíme za funkčnost našich kuponů při uplatnění v českých a slovenských účtech, kupony by však měly být uplatnitelné v celé Evropě.

Každý měsíc získáte 2-4 hry zdarma. Aktuálně dostupné hry zdarma najdete na webu Xboxu.

Kupon můžete určitě koupit i jako dárek. Kupon má neomezenou platnost, takže nepropadne, i když ho koupíte s předstihem. Kupon jsme navíc schopni zaslat ve fyzické podobě, stačí jen ve způsobu doručení vybrat možnost Dárkový poukaz (poštou).

Kupony Xbox zakoupené u nás mají neomezenou platnost.

Po skončení členství nebude možné tyto hry hrát. Jakmile si ale členství opět aktivujete, dostanete se i k dříve získaným hrám.

Po přihlášení se ke konzoli Xbox stiskněte středové tlačítko Xbox na vašem ovladači, čímž je otevřen přehled. Poté vyberte System (Systém) > Settings (Nastavení) > System (Systém) > Language & location (Jazyk a lokalita).

V seznamu Location (Lokalita) vyberte nové místo pobytu a pak vyberte Restart now (Restartovat).

Podporu Xbox lze kontaktovat na telefonním čísle +420 261 197 665 nebo 841 300 300. Podporu je možné kontaktovat ve všední dny od 9:00 do 17:30. Na stránce www.xbox.com je také možné využít nonstop chat podporu (po kliknutí na "Kontaktuje nás" a zvolení vašeho problému). Chat ale není ve všech případech v češtině. Podpora Xbox je vždy schopna vyřešit jakýkoliv problém s uplatněním kuponu, protože pouze oni mohou spravovat uživatelské účty v této službě.

Platební metody
Název metody
Zpracování
  • Mobilní telefonMobilní telefonihned
  • Zaplatit můžete mobilním telefonem s operátory T-Mobile, O2 nebo Vodafone. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo účtována na faktuře.

  • Online převodOnline převodihned
  • Pokud vaše banka využívá možnost rychlého nebo okamžitého převodu, jednoduše zadáte údaje a peníze se převedou ihned.

  • Běžný převodBěžný převoddo 1 dne
  • Platbu zadáte standardním bankovním převodem přes internetové bankovnictví nebo přímo ve vaší bance.

  • Platební kartaPlatební kartaihned
  • Umožňujeme platby všemi českými a slovenskými kartami i pomocí Google Pay nebo Apple Pay. Zpracování proběhne ihned, stačí mít povolené internetové transakce.

  • HotovostHotovost10 minut
  • Hotově můžete platit na terminálech Sazky, kde zpracování proběhne do 10 minut nebo pomocí poštovní poukázky, která trvá 1-2 pracovní dny.

Způsoby doručení
  • DigitálněDigitálně (e-mailem)
  • Kupon vám bude doručen okamžitě po přijetí platby e-mailem.

  • Poukaz digitálněDárkový poukaz (e-mailem)
  • Dárkový poukaz vám bude zaslán e-mailem. Stačí ho vytisknout na jakékoliv běžné tiskárně a složit do dárkové podoby.

  • Dárkový poukazDárkový poukaz (fyzicky)
  • Dopis s dárkovým poukazem vám bude odeslán poštou nebo na vybranou pobočku Zásilkovny včetně návodu na použití.

  • Na prodejněNa prodejně
  • Poukázku lze po dohodě vyzvednout na naší kamenné prodejně na Praze 3 nebo si ji tam kdykoliv přímo zakoupit.

Mohlo by vás zajímat