5 nejlepších party her na PlayStation, PC, Switch

Vojtěch Mišura
08. 08. 2022 15:54
5 nejlepších party her na PlayStation, PC, Switch

Většina z nás se přes léto snaží aspoň občas vylézt na sluníčko a nachytat jinou barvu, než smrtonosně bílou. Když ale máte letního horka dost a nebo třeba prší, není nic lepšího než s kamarády nebo celou rodinou zasednout do obejváku a užít si pořádnou letní herní party.

Tipy na 5 nejlepších party her, které si zahrát během letošního léta, najdete v našem článku!

Obsah článku

Rayman Legends

Bezpochyby jedna z nejlepších her pro více hráčů a legenda ve svém žánru. Rayman Legends okouzlí nádherným pastelovým světem, bezkonkurenčním gameplayem a spoustou různých bytostí a příšer, které zaručují téměř nikdy nekončící zábavu. Ve více hráčích je pak zážitek ještě intenzivnější.

Platformy: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3
Rok vydání: 2013
Počet hráčů: 1-4

Overcooked 2

V Overcooked si se svými parťáky prověříte své reflexy, logické uvažování a především schopnost spolupracovat, a to nejlépe tak, abyste se navzájem neumlátili vařečkou. Bez pořádné koordinace v téhle hře zkrátka neuspějete. Každý level je o něco obtížnější a na konci hry už se div neukuchtíte k smrti - přesto je to pořád skvělá zábava a jedna z nejlepších her, kterou si zahrát na party.

Platformy: PC, Nintendo Switch, PlayStation 4 a Xbox One
Rok vydání: 2018
Počet hráčů: 2-4

Overcooked gameplay

Rock Band 4

Ve hře Rock Band 4 se ujmete jednoho ze 4 hudebních nástrojů - kytary, bubnů, baskytary nebo mikrofonu a spolu se svými přáteli se vydáte na velkolepou rockovou tour, na jejímž konci vás čeká vysněná sláva. Ačkoliv je koncept hudebních her do jisté míry vyčerpaný a v podstatě nic nového nenabízí, stále jde o vynikající hru, při které si užijete spousty legrace.

Platformy: PlayStation 4; ‎Xbox One
Rok vydání: 2015
Počet hráčů: 1-4

Rock Band 4 gameplay

Lego Star Wars: The Skywalker Saga

Na nejnovější přírůstek do rodiny Lego her jsme si kvůli covidu museli nějaký pátek počkat. Finální výsledek ale rozhodně stojí za to. Lego Star Wars: The Skywalker Saga je vypiplanou LEGO záležitostí s asi nejhezčí vizuální stránkou ze série. Potěší také rozsah map nebo možnost zahrát si za všechny myslitelné postavy slavné filmové série. Stejně jako u svých předchůdců si ji ale bezpochyby nejvíc užijete s parťákem, s kterým se při své cestě galaxií budete královsky bavit.

Platformy: PC, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, and Xbox Series X/S
Datum vydání: 2022
Počet hráčů: 1-2

Lego star wars skywalker saga gameplay

Super Mario Superstars

Série Super Mario Party je už dlouhá léta sázkou na jistotu a nejlepší party hrou na Nintendo Switch. Jestli toužíte po osvědčené, k dokonalosti doladěné party hře pro celou rodinu, není lepší volby. Jediným mínusem zůstává dostupnost pouze pro majitele Nintenda, které v České republice stále není tak rozšířené jako konkurenční platformy.

Platformy: Nintendo Switch
Rok vydání: 2021
Počet hráčů: 2-4

A jestli se chcete zahrát spíše singleplayerové pecky, mrkněte na náš článek Síň slávy: 10 nejlepších her na PS4 v historii.

Super Mario superstars gameplay

Nejlepší party hry 2022 PlayStation, Switch, PC

  1. Rayman Legends (PS, Xbox, Switch)
  2. Overcooked 2 (PC, PS, Xbox, Switch)
  3. Rock Band 4 (PS, Xbox)
  4. Lego Star Wars: The Skywalker Saga (PC, PS, Xbox, Switch)
  5. Super Mario Superstars (Switch)

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.