Co je PlayStation Store?

PlayStation Store je online obchod, ve kterém můžete zakoupit vše pro svůj PlayStation. Hráčům je obchod k dispozici už od roku 2006, kdy ho bylo možné využívat na PlayStationu 3 a později se rozšířil i na přenosná herní zařízení PSP a PS Vita. Je dostupný na webu a také přímo v jednotlivých konzolích.

V PlayStation obchodě můžete vybírát z nepřeberného množství produktů. Pořídit si v něm můžete hry, doplňky do her, členství PS Plus a aplikace. Mezi aplikacemi nechybí appky známých streamovacích služeb HBO GO či Netflix. K aktivaci Netflixu můžete využít Netflix dárkové předplatné.

Všechny položky jsou rozděleny do přehledných kategorií, mezi kterými najdete i několik speciálních sekcí. Nechybí slevové sekce, jako např. Hry pod 270 Kč či sekce her pro VR.

K čemu lze využít PlayStation Store?

  1. K nákupu jakékoliv hry pro s konzole PlayStation. V PS Store jsou k nalezení hry z PlayStation 1, které již nejsou kompatabilní s PS4. 
  2. Využití slevových akcí, které na PS Store pravidelně probíhají (jarní, letní nebo zimní výprodej nebo například Black Friday).
  3. Nakupovat nově vycházející hry s předstihem a ještě nevydané hry si předstáhnout, takže můžete začít hrát hned v okamžiku vydání.
  4. Ukládat zakoupené hry do vaší knihovny a kdykoliv si je znovu stáhnout bez nutnosti začínat hru od začátku. 
  5. Zakoupené hry máte můžete po přihlášení ke svému účtu stáhnout i na jakékoliv další konzoli.

Pokud chcete využívat PlayStation Store obchod, je třeba si dobít prostředky pomocí kuponů do PlayStation peněženky nebo využít jiné z dostupných platebních metod. Na PlayStation Store se dají zakoupit i nejlepší hry na PlayStation z našeho seznamu.


Pomohl vám tento článek?