Jak získat Counter-Strike: Global Offensive?

Counter-Strike: Global Offensive je nejnovější vylepšená verze slavné herní série Counter-Strike, která je stále velmi populární. Byla vydána po dlouhém osmiletém čekání, proto má co nabídnout - a také pomůže zkrátit další, snad už kratší, čekání na Counter-Strike 2.

Counter-Strike Global Offensive obsahuje zcela nové mapy, zbraně, efekty, herní módy nebo propracované statistiky. Postupem času se navíc rozrůstá a dnes v ní tak najdete třeba i skiny pro postavy.

 

Kupte si Counter-Strike: Global Offensive na Steamu

Nejnovější pokračování série Counter-Strike je dnes ke stažení zdarma jako free to play hra. Dobitou Steam peněženkou ale můžete zaplatit za CS:GO Prime Status Upgrade, díky kterému během hraní získáváte různé herní předměty, suvenýry a bedny se zbraněmi. Ve hře pak můžete nakupovat také nespočet skinů na zbraně i postavy, klíče k bednám nebo vstupenky do speciálních událostí. Pokud ještě nemáte účet na Steamu, budete si muset stáhnout a nainstalovat aplikaci Steam a následně si Steam účet vytvořit


Nejpohodlnějším způsobem, jak můžete ve Steamu platit, je kupon na dobití Steam peněženky, který u nás zaplatíte kartou, převodem, hotově nebo mobilem. Dorazí e-mailem hned po zaplacení a jeho uplatnění je hračka.

Pokračování úspěšné série

Zahrát si ji můžete vyhrádně přes platformu Steam na PC. Jedná se o pokračování legendárních Counter Strike 1.6 a Counter Strike Source. I ty se sice stále drží vysoko na žebříčku hratelnosti, jejich nástupce CS:GO s sebou ale přináší mnoho novinek. Od nepřeberného množství postav a map, po skiny zbraní, které vám umožňují změnit jejich barevnost. Tento titul navíc nabízí kromě původních oblíbených herních módů jako jsou deathmatch nebo klasický mód s bombou také novinky. Těmi jsou například kompetitivní módu, ve kterém porovnáváte své schopnosti s ostatními hráči v propracovaném rank (úrovňovém) systému nebo módy Arsenal: Demolition a Arsenal: Arms Race. To vše v propracované grafice.

Snímek ze hry Counter Strike: Global Offensive.

Hlavní znaky série Counter-Strike stále zachovány

V CS:GO prožijete tisíce kol bojů mezi teroristy a protiteroristickými jednotkami. Stačí si vybrat. Přidáte se na stranu teroristů s úkolem umístit a uhlídat tikající bombu a vzbudit chaos? Nebo se jim raději pokusíte zabránit jako součást týmu protiteroristických jednotek? Že vám to připomíná staré série? Je to tak, i Global Offensive pokračuje v těchto zajetých kolejích.