Jak získat Counter-Strike: Global Offensive?

Counter-Strike: Global Offensive je nejnovější vylepšená verze slavné herní série Counter-Strike, která je stále velmi populární. Byla vydána po dlouhém osmiletém čekání, proto má co nabídnout. Obsahuje zcela nové mapy, zbraně, efekty, herní módy nebo propracované statistiky. Postupem času se navíc rozrůstá a dnes v ní tak najdete třeba i skiny pro postavy.

Kupte si Counter-Strike: Global Offensive na Steamu

Nejnovější pokračování série Counter-Strike je dnes ke stažení zdarma jako free to play hra. Dobitou Steam peněženkou ale můžete zaplatit za CS:GO Prime Status Upgrade, díky kterému během hraní získáváte různé herní předměty, suvenýry a bedny se zbraněmi. Ve hře pak můžete nakupovat také nespočet skinů na zbraně i postavy, klíče k bednám nebo vstupenky do speciálních událostí. Pokud ještě nemáte účet na Steamu, budete si muset stáhnout a nainstalovat aplikaci Steam a následně si Steam účet vytvořit


Nejpohodlnějším způsobem, jak můžete ve Steamu platit, je kupon na dobití Steam peněženky, který u nás zaplatíte kartou, převodem, hotově nebo mobilem. Dorazí e-mailem hned po zaplacení a jeho uplatnění je hračka.

Pokračování úspěšné série

Zahrát si ji můžete vyhrádně přes platformu Steam na PC. Jedná se o pokračování legendárních Counter Strike 1.6 a Counter Strike Source. I ty se sice stále drží vysoko na žebříčku hratelnosti, jejich nástupce CS:GO s sebou ale přináší mnoho novinek. Od nepřeberného množství postav a map, po skiny zbraní, které vám umožňují změnit jejich barevnost. Tento titul navíc nabízí kromě původních oblíbených herních módů jako jsou deathmatch nebo klasický mód s bombou také novinky. Těmi jsou například kompetitivní módu, ve kterém porovnáváte své schopnosti s ostatními hráči v propracovaném rank (úrovňovém) systému nebo módy Arsenal: Demolition a Arsenal: Arms Race. To vše v propracované grafice.

Snímek ze hry Counter Strike: Global Offensive.

Hlavní znaky série Counter-Strike stále zachovány

V CS:GO prožijete tisíce kol bojů mezi teroristy a protiteroristickými jednotkami. Stačí si vybrat. Přidáte se na stranu teroristů s úkolem umístit a uhlídat tikající bombu a vzbudit chaos? Nebo se jim raději pokusíte zabránit jako součást týmu protiteroristických jednotek? Že vám to připomíná staré série? Je to tak, i Global Offensive pokračuje v těchto zajetých kolejích.