Counter-Strike: Source

Rychlostí a spolehlivostí se může pyšnit jen oficiální distributor slavné multiplayerové střílečky Counter-Strike: Source. Získejte jí ještě dnes. Celý popis.

Zobrazit podobné produkty

Counter-Strike: Source je úspěšným pokračování první verze. Byl vylepšen o novou fyziku, grafiku nebo reálnější zvuky zbraní, nový kabát také dostaly všechny mapy. To vše díky přelomovému Half-Life 2 základu. Hratelnost, ovládání a ostatní základní rysy Counter-Strike byly zachovány.

Pokračování úspěšné série

Herní počiny vydavatele Valve Corporation jsou již dnes stálicemi zábavního průmyslu. Nejoblíbenější série tohoto studia je zajisté Counter Strike, za zmínku ale stojí i Half-Life, který se následně stal inspirací pro samotné CS. Counter-Strike: Source je další skvělé pokračování úspěšné FPS hry Counter Strike 1.6, kde se můžete přidat buď na stranu „zla“ - teroristických jednotek mařících práci policie, nebo naopak na stranu „dobra“ jako člen antiteroristické jednotky s posláním zarazit plány nepřítele.

Steam Logo

Source následoval po Counter Strike Condition Zero, která stejně jako CS 1.6 ještě běžela na starém základu hry Half-Life. CS: Source již ale prošlo daleko větší proměnou a podědilo engine od Half-Life 2. Na první pohled tak můžeme vidět značné vylepšení po grafické stránce. Samotné herní módy prošly pouze kosmetickými úpravami, setkáte se tak např. s jinými názvy zbraní, novými mapami apod. Základní charakteristické rysy série Counter Strike zůstaly však zachovány. Counter Strike Source se rychle stal mezi hráči ještě oblíbenější než původní CS 1.6. Sázka na skvělou a dobře známou hratelnost a vylepšenou grafiku se tedy vyplatila do poslední detailu, a pokud hledáte skvělou multiplayer FPS akci na dlouhé večery, je Source správná volba.

Kupte si Counter-Strike: Source pomocí Steam kuponu

Hru jako takovou již nemáme v nabídce, ale můžete si ji zakoupit přímo na Steamu. K nákupu Vám doporučujeme využít dobití Steam peněženky. Kupony do Steam peněženky si u nás můžete zakoupit hned několika způsoby – bankou, hotově a třeba i mobilem. Vyberte si, kolik chcete dobít a během chvíle se zapojte do akce v Counter Strike a jako miliony hráčů zjistěte, proč vám csko nesmí v herní knihovně chybět.

Pořídit si můžete i další hry ze série Counter Strike i jiné Valve tituly. Na Steamu na vás totiž čekají herní balíčky, díky kterým si můžete pořídit více her v jednom za nižší ceny. Vyberte si z nabídky sami a hrajte ještě dnes.

Návod na aktivaci kuponu

K tomuto produktu zatím není žádné hodnocení...

Vaše recenze:
 
* Povinné položky
Platební metody
Název metody
Zpracování
  • Mobilní telefonMobilní telefonihned
  • Zaplatit můžete mobilním telefonem s operátory T-Mobile, O2 nebo Vodafone nebo pomocí Premium SMS. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo účtována na faktuře.

  • Online převodOnline převodihned
  • Pokud vaše banka využívá možnost rychlého nebo okamžitého převodu, jednoduše zadáte údaje a peníze se převedou ihned.

  • Běžný převodBěžný převoddo 1 dne
  • Platbu zadáte standardním bankovním převodem přes internetové bankovnictví nebo přímo ve vaší bance.

  • Platební kartaPlatební kartaihned
  • Umožňujeme platby všemi českými a slovenskými kartami i pomocí Google Pay nebo Apple Pay. Zpracování proběhne ihned, stačí mít povolené internetové transakce.

  • HotovostHotovost10 minut
  • Hotově můžete platit na terminálech Sazky, kde zpracování proběhne do 10 minut nebo pomocí poštovní poukázky, která trvá 1-2 pracovní dny.

Způsoby doručení
  • Dárkový poukazDárkový poukaz (fyzicky)
  • Dopis s dárkovým poukazem vám bude odeslán poštou nebo na vybranou pobočku Zásilkovny včetně návodu na použití.

  • Na prodejněNa prodejně
  • Poukázku lze po dohodě vyzvednout na naší kamenné prodejně na Praze 3 nebo si ji tam kdykoliv přímo zakoupit.

Mohlo by vás zajímat