Jak získat Counter-Strike: Source?

Counter-Strike: Source je úspěšným pokračováním první verze. Byl vylepšen o novou fyziku, grafiku nebo reálnější zvuky zbraní, nový kabát také dostaly všechny mapy. To vše díky přelomovému Half-Life 2 základu. Hratelnost, ovládání a ostatní základní rysy Counter-Strike byly zachovány. Hra jistě pomůže zkrátit čekání na vydání dalšího dílu slavného Counter-Strike, které se pravděpodobně blíží.

Kupte si Counter-Strike: Source pomocí Steam kuponu

Counter-Strike: Source si můžete zakoupit přímo na Steamu. K zaplacení nejlépe poslouží dobitá Steam peněženka. K nákupu doporučujeme využít Steam kupony, které u nás můžete uhradit hned několika způsoby – bankovním převodem, hotově, kartou a třeba i mobilem.

Vyberte si, kolik chcete dobít a během chvíle se zapojte do akce v Counter Strike a jako miliony hráčů zjistěte, proč vám CSko nesmí v herní knihovně chybět. Pořídit si můžete i další hry ze série Counter Strike i jiné Valve tituly. Na Steamu na vás totiž čekají herní balíčky, díky kterým si můžete pořídit více her v jednom za nižší ceny. A pokud nakoupíte při některém ze Steam výprodejů, můžete ušetřit ještě více. Vyberte si z nabídky a hrajte ještě dnes.

Ještě nemáte aplikaci Steam? Přečtěte si, jak Steam funguje a jak si aplikaci Steam stáhnout a nainstalovat.

Snímek obrazovky ze hry Counter Strike: Source

Pokračování úspěšné série

Herní počiny vydavatele Valve Corporation jsou již dnes stálicemi zábavního průmyslu. Nejoblíbenější série tohoto studia je zajisté Counter Strike, za zmínku ale stojí i Half-Life, který se následně stal inspirací pro samotné CS. Counter-Strike: Source je další skvělé pokračování úspěšné FPS hry Counter Strike 1.6, kde se můžete přidat buď na stranu „zla“ - teroristických jednotek mařících práci policie, nebo naopak na stranu „dobra“ jako člen antiteroristické jednotky s posláním zarazit plány nepřítele.

Source následoval po Counter Strike Condition Zero, která stejně jako CS 1.6 ještě běžela na starém základu hry Half-Life. CS: Source již ale prošlo daleko větší proměnou a podědilo engine od Half-Life 2. Na první pohled tak můžeme vidět značné vylepšení po grafické stránce. Samotné herní módy prošly pouze kosmetickými úpravami, setkáte se tak např. s jinými názvy zbraní, novými mapami apod. Základní charakteristické rysy série Counter Strike zůstaly však zachovány. Counter Strike Source se rychle stal mezi hráči ještě oblíbenější než původní CS 1.6. Sázka na skvělou a dobře známou hratelnost a vylepšenou grafiku se tedy vyplatila do poslední detailu, a pokud hledáte skvělou multiplayer FPS akci na dlouhé večery, je Source správná volba. A pokud si chcete zahrát nejnovější CSko, zkuste Counter-Strike: Global Offensive.