Counter-Strike: Source

Herní počiny vydavatele Valve Corporation jsou již dnes stálicemi zábavního průmyslu. Nejoblíbenější série tohoto studia je zajisté Counter Strike, za zmínku ale stojí i Half-Life, který se následně stal inspirací pro samotné CS. Counter-Strike: Source je další skvělé pokračování úspěšné FPS hry Counter Strike 1.6., kde se můžete přidat buď na stranu „zla“ - teroristických jednotek mařících práci policie, nebo naopak na stranu „dobra“ jako člen antiteroristické jednotky s posláním zarazit plány nepřítele.

Source následoval po Counter Strike Condition Zero, která stejně jako CS 1.6 ještě běžela na starém základu hry Half-Life. CS: Source již ale prošlo daleko větší proměnou a podědilo engine od Half-Life 2. Na první pohled tak můžeme vidět značné vylepšení po grafické stránce. Samotné herní módy prošly pouze kosmetickými úpravami, setkáte se tak např. s jinými názvy zbraní, novými mapami apod. Základní charakteristické rysy série Counter Strike zůstaly však zachovány. Counter Strike Source se rychle stal mezi hráči ještě oblíbenější než původní CS 1.6. Sázka na skvělou a dobře známou hratelnost a vylepšenou grafiku se tedy vyplatila do poslední detailu, a pokud hledáte skvělou multiplayer FPS akci na dlouhé večery, je Source správná volba.

Hru si můžete zakoupit přímo na Steamu. K nákupu Vám doporučujeme využít dobití Steam peněženky. Kupony do Steam peněženky si u nás můžete zakoupit hned několika způsoby – bankou, hotově a třeba i mobilem. Vyberte si, kolik chcete dobít a během chvíle se zapojte do akce v Counter Strike a jako miliony hráčů zjistěte, proč vám csko nesmí v herní knihovně chybět.

Pořídit si můžete i další hry ze série Counter Strike i jiné Valve tituly. Na Steamu na vás totiž čekají herní balíčky, díky kterým si můžete pořídit více her v jednom za nižší ceny. Vyberte si z nabídky sami a hrajte ještě dnes.