Získat Counter-Strike 1.6

Každý hráč se s touto hrou alespoň setkal nebo ji rovnou hrál. Není totiž úspěšnější first person střílečky (FPS) než je série Counter Strike. Legendární zpracování konfliktu mezi teroristy a elitními protiteroristickými jednotkami od Valve Corporation, vydavatele herní platformy Steam, dodnes patří k nejhranějším online hrám na světě.

Nesmrtelné CS 1.6 spatřilo světlo světa v roce 1999 a do začátku dostalo engine předchozího veleúspěšného titulu Half-Life. Každé kolo zažijete znovu od začátku z místa narození (spawnu) se svými kolegy, musíte si znovu zakoupit to správné vybavení a jde se na věc, ať už stojíte na jakékoliv straně, boje nikdy nekončí. Originální Counter Strike 1.6 Steam verze prezentuje dvojici klasických herních módů – Bomb defusal (zneškodnění bomby), kde se teroristé snaží odpálit daný prostor náloží plastické trhaviny, a Hostage rescue (záchrana rukojmích), ve kterém protiteroristické jednotky musejí zachránit skupinku rukojmích. Ať už se vám váš úkol podaří, nebo ne, můžete se do akce vždy hned zapojit znovu, to vše na těch nejoblíbenějších Counter Strike mapách. Je libo klasická písečná bitva v de_dust2, boje mezi skladišti v de_nuke nebo na vlakovém nádraží na mapě de_train?

Oblíbenost CS 1.6 nezůstala bez povšimnutí ani u jejího vydavatele Valve a csko se tak dočkalo novějších verzí. Další v řadě byl facelift Counter Strike: Condition Zero, které zavedlo i singleplayer hru a další oblíbené verze Counter Strike Source a Counter Strike Global Offensive běžící na novějším enginu hry Half-Life 2. Counter-Strike navíc platí za jeden z nejsnáze modifikovatelných titulů vůbec, nedostatku obsahu se tedy rozhodně nemusíte obávat.

Counter Strike si kdykoliv můžete zakoupit jedině přímo na Steamu. Jelikož tato hra patří ke starším titulům, najdete ji pouze v balíčku s dalšími hrami od Valve. Je to způsob, kterým se Valve snaží vám představit i nové verze této hry a poznat svět mimo již zažité csko. CS 1.6 můžete sehnat momentálně na Steamu ve 4 balíčcích s hrami jako jsou další již zmíněné Counter Strike, ale i s hrami jako jsou Portal 2, Left 4 Dead 2, Half-Life 2, Ricochet, Deathmatch Classic a další. Balíčky se liší počtem her i cenou, určitě si tak vyberete pro vás ten nejlepší.

Pokud si chcete tuto hru pořídit, doporučujeme Vám, si nejdříve dobít kredit do Steam peněženky, to můžete přímo u nás. Za dobité prostředky si následně již koupíte vaši chtěnou hru. Dobít Steam peněženku si u nás můžete mnoha platebními metodami – bankou, hotově a třeba i mobilem a během chvíle se podívat do světa Counter Strike, který na vás již čeká.