Jak funguje paysafecard?

paysafecard logo

Paysafecard je v dnešní době velmi oblíbenou platební metodou. Na trhu působí již od roku 2000. V současné době funguje ve 49 zemích světa a ve svém oboru se stala suverénní jedničkou.

Hledáte informace o tom, co je paysafecard, nebo jak na její nákup a používání? Chcete vědět, zda ji lze zakoupit také online? Potom čtěte dál.

Co je vlastně paysafecard?

Paysafecard je druh předplaceného kuponu, který obsahuje 16místný číselný kód. Jeho pomocí můžete platit v aplikacích, hrách a službách kdekoliv na internetu. Paysafecard se při používání příliš neliší od běžné hotovosti, je totiž anonymní a má stejnou finanční hodnotu, jakou ji dobijete..

Poté, co pomocí paysafecard zaplatíte na internetu, o zbylé peníze nepřijdete. Svůj zůstatek můžete pod stejným kódem uplatnit jinde. Jak na zjištění paysafecard zůstatku vám poradíme v sekci jak zjistit zůstatek paysafecard.

paysafecard platba

Proč používat právě paysafecard?

Paysafecard je plně anonymní. Vaše osobní údaje, jako je číslo platební karty a telefonu, tak zůstanou vždy v bezpečí. Paysafecard není pouze předplacený kupon, ale spíše komplexní služba. Na oficiálních stránkách služby si můžete zjistit zůstatek kuponu, využít česky i slovensky hovořící podporu, zaregistrovat si účet myPaysafe pro lepší správu vašich kódů, využít kalkulátor pro převod měn, či si stáhnout mobilní aplikaci.

Jak funguje účet myPaysafe?

Účet myPaysafe (dříve my paysafecard) je elektronická peněženka, do které vkládáte zakoupené kupony. K této peněžence se pak stačí přihlásit a požadovaná částka je stržena ze zůstatku. Jedná se o jednoduchou webovou aplikaci, ve které spravujete vaše PINy v rámci jednoho zůstatku.

Je online distribuce kódů bezpečná?

Ano. Stejně jako v případě zakoupení kuponu v kamenné prodejně, i v případě, že se rozhodnete koupit paysafecard online, máte ke kódu přístup pouze vy jako koncový zákazník. Kód dostanete přímo na svůj e-mail v elektronické podobě. Způsob platby je navíc pouze na vás, ať už preferujete bezpečné bankovní převody, hotovostní nebo mobilní platby. Všechny platby probíhají přímo u poskytovatelů v zabezpečených rozhraních. Více informací o bezpečnosti při používání paysafecard najdete na stráce ochrana a blokace paysafecard.

Výhody online nákupu paysafecard

  • platit lze mnoha způsoby např. bankovním převodem, kartou nebo hotově
  • žádné papírové kupony - tím odpadá možnost ztráty, znehodnocení či krádeže kódu
  • nákup z pohodlí vašeho domova či jakéhokoliv počítače s internetovým připojením
  • doručení ihned po zaplacení přímo na váš e-mail
  • kupony můžete mít do minuty

Jak si zakoupit předplacené kupony paysafecard?

Chcete-li platit bankovním převodem, můžete si paysafecard zakoupit přímo. Stejně jednoduché jsou i platby ostatními metodami, stačí si dobít kredit na vašem účtu Herních kuponů. A to buď telefonem (přes SMS), hotově, bankovním převodem a další. Na této naší stránce paysafecard najdete veškeré info o jeho zakoupení a uplatnění.

 

 

Jak aktivovat kupony paysafecard na internetu?

  1. při platbě pomocí paysafecard uvidíte v pravém sloupci částku, kterou chcete uhradit
  2. pokud s částkou souhlasíte, vyplňte 16timístný kód, který jste získali na našich stránkách
  3. zaškrtněte políčko "ano, akceptuji VOP Paysafecard"
  4. klikněte na tlačítko zaplatit, tlačítko zezelená a tím je paysafecard vklad dokončen

 

 

Mohou v Česku využít paysafecard z jiné země?

Používání paysafecard z jiné země je možné, ale je třeba počítat s možnými omezeními. U některých služeb nemusí být paysafecard z jiné země problém, ale rozhodně ji nevyužijete všude. Paysafecard koupenou mimo Česko si také nemůžete vložit do účtu myPaysafe. Stejná omezení platí pro zákazníky ze Slovenska, kteří si zakoupí českou paysafecard.

Omezení věku u paysafecard

Společnost paysafecard věk, od kterého je možné kupony paysafecard nakupovat a používat, určila na 16 let. Tato hranice platí i pro používání účtu myPaysafe.

paysafecard hodnoty

V České republice jsou dostupné hodnoty 200 Kč, 500 Kč, 1200 Kč, 2500 Kč. Aktuální nabídka je platná od 1. 4. 2021. Dříve dostupné paysafecard hodnoty 100 Kč, 300 Kč, 1000 Kč a 2000 Kč si tak již nepořídíte. K této změně došlo u všech prodejců. Slovenští zákazníci mohou nakupovat kupony v hodnotě 10 €, 25 €, 50 € a 100 €.

Jednotlivé PINy se vždy prodávají za své skutečné ceny. Pokud neuplatníte při nákupu celou cenu kuponu, můžete zbytek využít při dalším nákupu. Celkem můžete zadat až 10 PINů najednou.


Pomohl vám tento článek?