Jak zjistit zůstatek paysafecard?

Neteller paysafecard loga

Máte obavu, že svůj předplacený kupon paysafecard nebudete moci vyčerpat v jeho plné výši? Jednou z výhod PSC karet je, že pokud uplatníte jenom část svého kreditu, o zbylé prostředky nepřijdete. Ty vám zůstanou pod stejným paysafecard PINem. Uplatnit je poté můžete u jakéhokoliv jiného z tisíců poskytovatelů, kteří tento způsob platby přijímají. Na stránkách www.paysafecard.com navíc můžete zjistit, jaká je přesná výše vašeho zůstatku.

Jak zjistit zůstatek na vaší paysafecard kartě

  1. na hlavní stránce klikněte uprostřed na "Zjištění zůstatku" a do volného políčka vložte paysafecard pin, který vám byl zaslán na email
  2. opište bezpečnostní kód a stiskněte "OK"
  3. tím se vám zobrazí zbytek vašeho kreditu

Zůstatek je možné ověřit také na k tomu určené samostatné stránce. Postup je úplně stejný.

Stejně tomu je v případě, pokud si nejste jistí, zda jste svůj kód již uplatnili. Obojí snadno zjistíte během pár minut. Jste-li registrovaný uživatel, můžete navíc také zjistit, kde byl váš paysafecard PIN uplatněn. Zůstatek na PSC kuponu lze zdarma využít do 12 měsíců od nákupu. Poté bude každý měsíc stržen malý poplatek do výše zbývajícího paysafecard zůstatku.

Vybití zůstatku

Služba paysafecard nabízí vybití vašeho PINu nebo my paysafecard účtu. Takovéto vybití může být zpoplatněno a je nutné zaslat na PSC podporu váš oskenovaný doklad totožnosti. Zůstatek lze také zablokovat při podezření na zneužizí vašeho kuponu. V takových situacích neprodleně kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyplňte formulář na stránkách paysafecard.


Pomohl vám tento článek?