PlayStation Plus na 12 měsíců - jak získat?

Předplatné PlayStation Plus 12 měsíců je ideální volbou pro vás, pokud už PS Plus dobře znáte a víte, že jeho výhody využijete po celý rok. Roční PS+ je totiž oproti měsíční a tříměsíční variantě členství o více než 40 % výhodnější. Získáte tak bezkonkurenčně nejlepší poměr ceny a nabízeného obsahu.

Logo členství PlayStation Plus, které členům přináší spoustu zásadních výhod.

Hlavní výhody kuponu na členství PS Plus 12 měsíců

  • Nejvýhodnější možná cena.
  • Kupon dorazí emailem hned po zaplacení.
  • Kód zadáte do svého PS pouze jednou za rok.
  • Zaplatit můžete jednou z mnoha platebních metod.

Získejte výhody PS Plus na 365 dní

PlayStation Plus - členství na 12 měsíců vám zajistí neomezenou zábavu na celých 365 dní. Proto se ostatně dříve jmenovalo PlayStation Plus 365. Těšit se můžete na hry zdarma, online hraní, výhodné nabídky na PS Store a prostorné cloudové úložiště.

PlayStation Plus a hry zdarma

Hry zdarma získáte každý měsíc. Jde vždy o 2 - 4 kousky a najdete mezi nimi starší i novější herní tituly. Někdy asi budete překvapeni, jak rychle se některé hry do PS Plus dostanou. Třeba jedna z nejhranějších pecek letošního léta, Fall Guys: Ultimate Knockout, byla předplatitelům nadělena hned v srpnu - tedy v měsíc vydání. O aktuálně dostupných hrách zdarma vás každý měsíc pravidelně informujeme na blogu Herních kuponů.

Pokud doma máte nový PlayStation 5, získáváte přístup také ke knihovně her PlayStation Plus Collection. V té se aktuálně nachází 20 titulů. Většina z nich se řadí mezi naprosté klasiky, které utvářely dějiny předchozí konzolové generace. Za všechny jmenujme akční adventuru Uncharted 4, hravou plošinovku Ratchet & Clank, jednu z nejúspěšnějších her historie The Last of Us Remastered, nebo nejnovější do slavné JRPG ságy Final Fantasy XV. Nejhranější hry na PS5 naleznete zde.

Online hraní a cloud

Důležitou výhodou členství PlayStation Plus je možnost hrát online. Zahrát si můžete všechny hry, které multiplayer podporují. A je jen na vás, jestli chcete hrát s kamarády, nebo proti náhodným hráčům z různých koutů planety. Soupeřů budete mít k dispozici vždycky spoustu, komunita PS hráčů je totiž obrovská.

Určitě vás potěší také cloudové úložiště, které s aktivním členstvím získáte. Má celkovou kapacitu 100 GB a můžete si do něj ukládat savy, screenshoty i videozáznamy z her. Všechna tato data se vám jinak ukládají pouze do úložiště konzole a o případnou zálohu se musíte starat sami. 

Do cloudového úložiště PlayStation si můžete ukládat savy či screenshoty z her.

Playstation Plus 365

Roční PS Plus dříve neslo název PlayStation Plus 365. Aktuální podoba členství se od toho původního nijak neliší, změnil se pouze název.

V čem se různě dlouhá členství PS Plus liší?

Existují tři varianty členství PS Plus - Essential, Extra a Premium. Tyto verze se liší cenou i výhodami. Jestli si členství pořídíte na 1 měsíc nebo celý rok na výhody nemá vliv - s delším předplatným ale ušetříte. Jde také o komfort používání - pokud všechny dostupné výhody využijete po dlouhou dobu a koupíte si proto delší členství, ušetříte čas strávený zadáváním aktivačních kódů do vaší konzole.


Pomohl vám tento článek?