Steam peněženka

Steam je tou nejsnazší cestou k tisícům her napříč všemi herními žánry. Chat s přáteli, aktualizace her, obrovské slevy a mnoho dalšího najdete v aplikaci Steam na jednom místě. Klasické krabicové hry jsou již minulostí. Aplikace je pro vás po přihlášení dostupná na každém počítači a je navíc kompletně v češtině. K nákupu her můžete využít integrovanou Steam peněženku (v angličtině Steam Wallet), kterou si dobijete našimi kupony. Dobít si u nás můžete různé hodnoty a to pomocí jakékoliv z oblíbených platebních metod. Aktivační kupon lze uhradit hotovostí, bankovním převodem nebo třeba i mobilem. Nenechte si již uniknout žádnou slevu ani žhavou novinku. Vše na jednom místě, přehledně, rychle a bez zbytečností.

Zakoupit Steam kupony

KuponCenaDostupnost
129 Kč
 Dočasně nedostupné
10 259 Kč
 Dočasně nedostupné
25 639 Kč
 Dočasně nedostupné

Krátký návod na uplatnění Steam kuponů:

  • otevřete si aplikaci Steam, klikněte vlevo nahoře na tlačítko "Hry" a dále "Uplatnit kód pro Steam peněženku"
  • vložte svůj kód do volného pole
  • v dalším kroku vyplňte svou adresu, z důvodu pozdější fakturace
  • klikněte na tlačítko "Pokračovat", tím je vaše Steam peněženka nabita
  • po návratu zpět na úvodní stranu uvidíte vpravo nahoře stav vašeho účtu

 

Další návody naleznete na stránce Steam návody.

Průměrné hodnocení:
93% 

Vaše recenze:
 
* Povinné položky

Uživatelské recenze
WHAAAJ, 09. 04. 2019 50%

Máte už datum, kdy dodavatel vám dá kupony nebo stále ne?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, bohužel zatím neznáme ani přibližné datum, kdy by mohl být prodej obnoven.

Luter, 22. 03. 2019 90%

Dobrý den bude někdy obnovení kuponů a byl jsem nesmírně spokojen ale teď se chci zeptat jestli to bude obnovené do dalšího měsíce a ještě jestli bude i 100euro
Koupit děkuju za odpověď

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, bohužel nevíme, kdy k obnovení prodeje dojde (může to za být týden, ale také za půl roku) a jestli se případně změní hodnoty nabízených kuponů. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat - info@herni-kupony.cz.

Stevee, 22. 03. 2019 20%

Steam penezenka fungovala skvele, ale od ty doby co nefunguje a ja byl nucen vyzkouset paysafecard, si radsi kupony beru jinde. Je to obrovska skoda, protoze tady to bylo opravdu pohodlny, ale to paysafecard to nici. Jen tak prichazim o penize, ktere nevyuziju. V tomhle smeru mi prebytek penez na steamu vyhovoval vic.Je mi lito meho hodnoceni, ale jinak nemuzu, je to jen kvuli jejich extremne dlouhodobe nedostupnosti. Jinak tento web funguje perfektne a nikdy jsem zde nemel sebemensi problem.

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Dlouhodobá nedostupnost Steam kuponů nás také netěší a snažíme se ji vyřešit co nejdříve - vyřešení ale bohužel nezáleží pouze na nás. Využití paysafecard na Steamu vyžaduje o několik kroků navíc, ale nejsou s ním spojeny žádné poplatky. Zbytek zůstatku z jednotlivých PINů je možné uplatnit při následujícím dobíjení Steam zůstatku (je možné zadat až 10 PINů najednou). Případně je možné založit si paysafecard účet, vkládat PINy přímo do něj a poté pomocí tohoto účtu platit - tím je možné docílit lepšího přehledu o celkovém zůstatku a není třeba řešit zůstatky na jednotlivých PINech. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat - info@herni-kupony.cz.

Robert, 18. 03. 2019 50%

Budou kupony ještě někdy dostupné?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, v budoucnu ano, ale bohužel nevíme, kdy k obnovení prodeje dojde. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat - info@herni-kupony.cz.

Lukáš, 13. 03. 2019 100%

Super

Luter, 08. 03. 2019 90%

Chtěl bych se zeptat jestli bude někdy možné ještě kupovat na poště nebo kreditem

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, aktuálně čekáme na obnovení dodávek Steam kuponů. Bohužel nevíme, kdy obnovení proběhne, ale po zahájení prodeje bude možné za Steam kupony platit i telefonem. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat - info@herni-kupony.cz.

Finková, 08. 03. 2019 90%

Dobry

Miroslav, 05. 03. 2019 30%

Prosím, zahlédl jsem zmínku o tom, že platit kreditem se "rozjede" do konce února, rozjede se to někdy? nebo to bude navždy nedostupné?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, do konce února se měla obnovit dodávka Steam kuponů, ale bohužel se tak nestalo a i nadále čekáme. Kreditu se tato informace netýkala.

Samuel, 24. 02. 2019 100%

Zdravím, chcem sa opýtať, kedy budu znova dostupne kupóny.
Ďakujem

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, omlouváme se za dlouhodobou nedostupnost tohoto kuponu. S dodavatelem věc řešíme, ale stále neznáme přesný datum, od kdy by mohl být opět dostupný. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat - info@herni-kupony.cz.

Honza, 18. 02. 2019 100%

Dobrý den,
s vašimi nabídkami jsem byl vždycky spokojen a nejspíše spokojen ještě budu. Jen mě docela mrzí že Steam peněženka stále nefunguje :(

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, děkujeme za přízeň a omlouváme se za dlouhodobou nedostupnost tohoto kuponu. S dodavatelem věc řešíme, ale stále neznáme přesný datum, od kdy by mohl být opět dostupný. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat - info@herni-kupony.cz.

Daniel, 12. 02. 2019 90%

Doufám tedy, že kupony budou dostupne do konce tohoto měsíce a bude zase možnost platit přes SMS. Škoda, že u paysafecard také nejde platit SMS.

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, také doufáme - ale jisté to zatím není. Steam kupony bude možné platit přes mobilní platby - omezení se týká pouze paysafecard (a kvůli paysafecard aktuálně také kreditu a dárkových kuponů do 1000 korun).

Aleš, 01. 02. 2019 90%

Zdravím kdy budou tyto kupony dostupné ???

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, přesný datum neznáme, ale podle poslední informace od dodavatele by mohl být prodej obnoven během tohoto měsíce.

ANONYM, 22. 01. 2019 90%

Dobrý den kdy budou kupony dostupné?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, přesný datum bohužel neznáme. Poslední informace od dodavatele je, že by kupony mohly být opět dostupné během února.

Pravda, 16. 01. 2019 90%

Velmi spokojeny sem

ANONYM, 11. 01. 2019 100%

Dobry den kdy budou kupony aktivní ? je ve sleve jedna hra kterou strašně chci.. A doufám že bude janka omluva za čekaní než pisemna ... například 14dní sleva na kupony ...

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, stále bohužel nevíme, kdy budou Steam kupony opět dostupné. Steam peněženku je případně možné dobít pomocí paysafecard (ve Steamu stačí kliknout vpravo nahoře na váš nick> "Detaily účtu"> "Přidat prostředky do mojí Steam peněženky"> zvolit paysafecard jako způsob platby> zadat paysafecard PIN. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit - info@herni-kupony.cz.

Co je vlastně Steam a k čemu slouží?
Steam je největší herní platforma, která slouží zejména jako knihovna pro vaše zakoupené hry. Připravili jsme pro vás detailní návod o tom, jak funguje Steam a také seznam všech užitečných návodů.

Proč se ceny na našem webu mění?
Nákup všech her v aplikaci Steam probíhá v eurech. Částky jsou tedy přepočítávány dle aktuálního kurzu na české koruny. Tento kurz se mění každý den, proto se částky čas od času lehce sníží nebo zvýší.

Kdy a kde uvidím možnost platby Steam peněženkou?
Po vložení kuponu do Steam peněženky se automaticky přidá nový způsob platby, který můžete kdykoliv použít.

Jaká je platnost kuponu?
Kupon lze proplatit kdykoliv v budoucnu, není nijak časově omezen.

Lze kredit peněženky použít pro Steam akce?
Ano, v případě probíhajících akcí platí vždy ceny uvedené ve Steamu. Více se dozvíte v článku o Steam slevách.

Mohu kupon proplatit ve webovém rozhraní Steamu?
Ne, kupony lze použít pouze v nainstalované aplikaci, z bezpečnostních důvodů je nelze přidávat z webového prohlížeče.