Steam peněženka

Steam je tou nejsnazší cestou k tisícům her napříč všemi herními žánry. Chat s přáteli, aktualizace her, obrovské slevy a mnoho dalšího najdete v aplikaci Steam na jednom místě. Klasické krabicové hry jsou již minulostí. Aplikace je pro vás po přihlášení dostupná na každém počítači a je navíc kompletně v češtině. K nákupu her můžete využít integrovanou Steam peněženku. Nenechte si již uniknout žádnou slevu ani žhavou novinku. Vše na jednom místě, přehledně, rychle a bez zbytečností.

Kupony pro Steam peněženku

Tyto kupony jsou určeny pouze pro české účty.

Hodnota CenaDostupnost

Krátký návod na uplatnění Steam kuponů:

  • otevřete si aplikaci Steam, klikněte vlevo nahoře na tlačítko "Hry" a dále "Uplatnit kód pro Steam peněženku"
  • do volného pole vložte svůj kód
  • v dalším kroku vyplňte svou adresu z důvodu pozdější fakturace
  • klikněte na tlačítko "Pokračovat", tím je vaše Steam peněženka nabita
  • po návratu zpět na úvodní stranu uvidíte vpravo nahoře stav vašeho účtu
Průměrné hodnocení:
93% 

Vaše recenze:
 
* Povinné položky

Uživatelské recenze
Hellersnop, 07. 01. 2020  100%

Spokojenost

Roman, 01. 01. 2020  90%

Jsem spokojoný, neboť koupě je jednoduchá a aktivace podrobně popsána

venca, 28. 12. 2019  90%

můžu se zeptat , když mám na paysafecard méně než 5 euro a minimální částka kterou můžu přidat na steam je 5 euro tak jak tam můžu dobít ten zbytek peněz

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, je možné zakoupit druhý paysafecard kupon a při placení poté zadat oba. Na druhém PINu vám poté zbylá částka zůstane k dispozici pro další využití. Aktuálně je také možné opět zakoupit přímo Steam kupony. Ty jsou k dispozici v hodnotách 10 a 25 €. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Matěj, 27. 12. 2019  100%

Jsem spokojoný, neboť koupě je jednoduchá a aktivace podrobně popsána.

Radek, 26. 12. 2019  100%

Luxus

Marek Peterka, 24. 12. 2019  100%

Spokojenost, kód byl ihned dostupný.

Petr, 04. 06. 2019  100%

jen mně štve žesi nemohu dobit stream Peněžšnku :( Jinak chvalím

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, děkujeme za hodnocení a omlouváme se vám za dlouhodobou nedostupnost tohoto kuponu. Už od prvních dní věc řešíme s dodavatelem, ale zatím bohužel nevíme, kdy by tyto kupony mohly být opět v prodeji. Snad to bude co nejdříve. 🙏

Quido, 31. 05. 2019  90%

Chtěl bych se zeptat kdy už bude zprovozněno kupování přes sms ?:) díky za odpověď

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, placení pomocí mobilních plateb jako takové funguje, ale není možné dobíjet kredit a platit za paysafecard (více informací je k dispozici na této stránce - https://www.herni-kupony.cz/zmena-podminek-pro-mobilni-platby/). Konkrétně u Steam peněženky aktuálně řešíme obnovení prodeje. Zatím ale bohužel neznáme žádné konkrétní datum, kdy by tyto kupony mohly být opět v prodeji.

Jakub, 02. 05. 2019  90%

Nice

Pupes, 27. 04. 2019  80%

Ok

luter, 25. 04. 2019  90%

jsem nad míru spokojen ale na tu dodávku čekám už 5měsícu půjde to ještě někdy?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, někdy snad ano, ale bohužel nevíme, kdy k obnovení prodeje dojde Teoreticky to může být za týden, ale také za půl roku. Kdy budou tyto kupony opět v prodeji aktuálně záleží především na našem dodavateli. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat - info@herni-kupony.cz.

selskej, 19. 04. 2019  100%

super obchod

Luter, 22. 03. 2019  90%

Dobrý den bude někdy obnovení kuponů a byl jsem nesmírně spokojen ale teď se chci zeptat jestli to bude obnovené do dalšího měsíce a ještě jestli bude i 100euro
Koupit děkuju za odpověď

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, bohužel nevíme, kdy k obnovení prodeje dojde (může to za být týden, ale také za půl roku) a jestli se případně změní hodnoty nabízených kuponů. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat - info@herni-kupony.cz.

Stevee, 22. 03. 2019  20%

Steam penezenka fungovala skvele, ale od ty doby co nefunguje a ja byl nucen vyzkouset paysafecard, si radsi kupony beru jinde. Je to obrovska skoda, protoze tady to bylo opravdu pohodlny, ale to paysafecard to nici. Jen tak prichazim o penize, ktere nevyuziju. V tomhle smeru mi prebytek penez na steamu vyhovoval vic.Je mi lito meho hodnoceni, ale jinak nemuzu, je to jen kvuli jejich extremne dlouhodobe nedostupnosti. Jinak tento web funguje perfektne a nikdy jsem zde nemel sebemensi problem.

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Dlouhodobá nedostupnost Steam kuponů nás také netěší a snažíme se ji vyřešit co nejdříve - vyřešení ale bohužel nezáleží pouze na nás. Využití paysafecard na Steamu vyžaduje o několik kroků navíc, ale nejsou s ním spojeny žádné poplatky. Zbytek zůstatku z jednotlivých PINů je možné uplatnit při následujícím dobíjení Steam zůstatku (je možné zadat až 10 PINů najednou). Případně je možné založit si paysafecard účet, vkládat PINy přímo do něj a poté pomocí tohoto účtu platit - tím je možné docílit lepšího přehledu o celkovém zůstatku a není třeba řešit zůstatky na jednotlivých PINech. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat - info@herni-kupony.cz.

Robert, 18. 03. 2019  50%

Budou kupony ještě někdy dostupné?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, v budoucnu ano, ale bohužel nevíme, kdy k obnovení prodeje dojde. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat - info@herni-kupony.cz.

Co je vlastně Steam a k čemu slouží?
Steam je největší herní platforma, která slouží zejména jako knihovna pro vaše zakoupené hry. Připravili jsme pro vás detailní návod o tom, jak funguje Steam a také seznam všech užitečných návodů.

Proč se ceny Steam kuponů mohou měnit?
Nákup všech her v aplikaci Steam probíhá v eurech, je to hlavní měna pro Česko a Slovensko. Proto mají naše kupony hodnoty v eurech, ale prodejní ceny jsou přepočítávány dle aktuálního kurzu na české koruny. Tento kurz se může čas od času změnit a s ním i částky v Kč.

Kdy a kde uvidím možnost platby Steam peněženkou?
Po vložení kuponu do Steam peněženky se automaticky přidá nový způsob platby, který můžete kdykoliv použít.

Jaká je platnost kuponu?
Kupon lze proplatit kdykoliv v budoucnu, není nijak časově omezen.

Lze kredit peněženky použít pro Steam akce?
Ano, v případě probíhajících akcí platí vždy ceny uvedené ve Steamu. Více se dozvíte v článku o Steam slevách.

Mohu kupon proplatit ve webovém rozhraní Steamu?
Ne, kupony lze použít pouze v nainstalované aplikaci, z bezpečnostních důvodů je nelze přidávat z webového prohlížeče.