Steam peněženka

Steam je tou nejsnazší cestou k tisícům her napříč všemi herními žánry. Chat s přáteli, aktualizace her, obrovské slevy a mnoho dalšího najdete v aplikaci Steam na jednom místě. Klasické krabicové hry jsou již minulostí. Aplikace je pro vás po přihlášení dostupná na každém počítači a je navíc kompletně v češtině. K nákupu her můžete využít integrovanou Steam peněženku. Nenechte si již uniknout žádnou slevu ani žhavou novinku. Vše na jednom místě, přehledně, rychle a bez zbytečností.

Kupony pro Steam peněženku

Tyto kupony jsou určeny pouze pro české účty.

Hodnota CenaDostupnost

Krátký návod na uplatnění Steam kuponů:

  • otevřete si aplikaci Steam, klikněte vlevo nahoře na tlačítko "Hry" a dále "Uplatnit kód pro Steam peněženku"
  • do volného pole vložte svůj kód
  • v dalším kroku vyplňte svou adresu z důvodu pozdější fakturace
  • klikněte na tlačítko "Pokračovat", tím je vaše Steam peněženka nabita
  • po návratu zpět na úvodní stranu uvidíte vpravo nahoře stav vašeho účtu
Průměrné hodnocení:
93% 

Vaše recenze:
 
* Povinné položky

Uživatelské recenze
Lukáš, 13. 03. 2019  100%

Super

Luter, 08. 03. 2019  90%

Chtěl bych se zeptat jestli bude někdy možné ještě kupovat na poště nebo kreditem

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, aktuálně čekáme na obnovení dodávek Steam kuponů. Bohužel nevíme, kdy obnovení proběhne, ale po zahájení prodeje bude možné za Steam kupony platit i telefonem. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat - info@herni-kupony.cz.

Finková, 08. 03. 2019  90%

Dobry

Samuel, 24. 02. 2019  100%

Zdravím, chcem sa opýtať, kedy budu znova dostupne kupóny.
Ďakujem

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, omlouváme se za dlouhodobou nedostupnost tohoto kuponu. S dodavatelem věc řešíme, ale stále neznáme přesný datum, od kdy by mohl být opět dostupný. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat - info@herni-kupony.cz.

Honza, 18. 02. 2019  100%

Dobrý den,
s vašimi nabídkami jsem byl vždycky spokojen a nejspíše spokojen ještě budu. Jen mě docela mrzí že Steam peněženka stále nefunguje :(

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, děkujeme za přízeň a omlouváme se za dlouhodobou nedostupnost tohoto kuponu. S dodavatelem věc řešíme, ale stále neznáme přesný datum, od kdy by mohl být opět dostupný. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat - info@herni-kupony.cz.

Daniel, 12. 02. 2019  90%

Doufám tedy, že kupony budou dostupne do konce tohoto měsíce a bude zase možnost platit přes SMS. Škoda, že u paysafecard také nejde platit SMS.

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, také doufáme - ale jisté to zatím není. Steam kupony bude možné platit přes mobilní platby - omezení se týká pouze paysafecard (a kvůli paysafecard aktuálně také kreditu a dárkových kuponů do 1000 korun).

Aleš, 01. 02. 2019  90%

Zdravím kdy budou tyto kupony dostupné ???

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, přesný datum neznáme, ale podle poslední informace od dodavatele by mohl být prodej obnoven během tohoto měsíce.

ANONYM, 22. 01. 2019  90%

Dobrý den kdy budou kupony dostupné?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, přesný datum bohužel neznáme. Poslední informace od dodavatele je, že by kupony mohly být opět dostupné během února.

Pravda, 16. 01. 2019  90%

Velmi spokojeny sem

ANONYM, 11. 01. 2019  100%

Dobry den kdy budou kupony aktivní ? je ve sleve jedna hra kterou strašně chci.. A doufám že bude janka omluva za čekaní než pisemna ... například 14dní sleva na kupony ...

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, stále bohužel nevíme, kdy budou Steam kupony opět dostupné. Steam peněženku je případně možné dobít pomocí paysafecard (ve Steamu stačí kliknout vpravo nahoře na váš nick > "Detaily účtu" > "Přidat prostředky do mojí Steam peněženky" > zvolit paysafecard jako způsob platby > zadat paysafecard PIN. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit - info@herni-kupony.cz.

Petr Rosina, 08. 01. 2019  100%

Prosím mohli byste říct co se stalo a proč protože jsem si chtěl koupit Dont starve together a hrát ho s kÁmose má Děkuji.

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, řešíme problém s napojením na dodavatele. Steam kupony by měly být dostupné do konce února - ale 100% jisté to bohužel není.

Petr Rosina, 07. 01. 2019  100%

dobre koupil jsem si kupon ale ted jsem si chtel koupit dont starve mrzi me to. :(

Zdeněk, 06. 01. 2019  100%

Perfektní služby

lukas, 05. 01. 2019  70%

,p

Jean, 28. 12. 2018  100%

Topovka <3 koupil asi tak 10, jenže jak asi dlouho to nebude fungovat ??? Jako pro mě jako tradera je to komplikovanější teď, tohle je fakt lehčí :/

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, přesný termín bohužel neznáme. Steam peněženka by ale měla být opět dostupná v lednu - únoru. Do té doby je možné využít paysafecard (https://www.herni-kupony.cz/paysafecard/). Omlouváme se za tuto komplikaci. Pokud byste s čímkoliv potřeboval pomoci, neváhejte nás kontaktovat - info@herni-kupony.cz.

Co je vlastně Steam a k čemu slouží?
Steam je největší herní platforma, která slouží zejména jako knihovna pro vaše zakoupené hry. Připravili jsme pro vás detailní návod o tom, jak funguje Steam a také seznam všech užitečných návodů.

Proč se ceny Steam kuponů mohou měnit?
Nákup všech her v aplikaci Steam probíhá v eurech, je to hlavní měna pro Česko a Slovensko. Proto mají naše kupony hodnoty v eurech, ale prodejní ceny jsou přepočítávány dle aktuálního kurzu na české koruny. Tento kurz se může čas od času změnit a s ním i částky v Kč.

Kdy a kde uvidím možnost platby Steam peněženkou?
Po vložení kuponu do Steam peněženky se automaticky přidá nový způsob platby, který můžete kdykoliv použít.

Jaká je platnost kuponu?
Kupon lze proplatit kdykoliv v budoucnu, není nijak časově omezen.

Lze kredit peněženky použít pro Steam akce?
Ano, v případě probíhajících akcí platí vždy ceny uvedené ve Steamu. Více se dozvíte v článku o Steam slevách.

Mohu kupon proplatit ve webovém rozhraní Steamu?
Ne, kupony lze použít pouze v nainstalované aplikaci, z bezpečnostních důvodů je nelze přidávat z webového prohlížeče.