Vše, co víme o arkádových závodech LEGO 2K Drive

Martin Bizoň
16. 05. 2023 14:00
Vše, co víme o arkádových závodech LEGO 2K Drive

Společnost LEGO Group si pro hráče ve spolupráci s 2K a studiem Visual Concepts připravila nové arkádové závody LEGO 2K Drive. Ty dorazí již tento pátek 19. května a nabídnou nejen otevřený svět a stavbu vlastních vozidel. Pojďme si v následujících řádcích říct, co všechno o hře doposud víme.

Obsah článku

Zasazení, svět a vozový park

LEGO 2K Drive je arkádovou závodní hrou, ve které se podíváme do Bricklandie, otevřeného světa plného rozlehlých regionů a barevných biomů. Způsob objevování světa je čistě na hráčově rozhodnutí. Pohybovat se totiž můžete po silnicích anebo třeba po vodě. Na větší míru realističnosti však zapomeňte, LEGO 2K Drive totiž vsází spíš na humor a zábavnou hratelnost.

Kromě objevování otevřeného světa je pro hráče připravena i příběhová kampaň obsahující zajímavé questy, stavění vlastních vozidel a různé minihry. V nabídce vozů najdeme spíše smyšlené a kolikrát i bláznivé vozy. K dispozici dále budou i licencovaná auta typu McLaren F1 LM nebo McLaren Solus GT. Největším lákadlem je ale bezpochyby již výše zmíněná možnost stavby vlastních vozů.

Multiplayer nebo lokální splitscreen?

Titul nabídne i online multiplayer a lokální splitscreen. V online režimu pro více hráčů budete moct závodit až s pěti dalšími jezdci. Lokální režim rozdělené obrazovky pak nabídne pouze režim pro dva hráče, což je oproti konkurenčním závodním titulům poměrně málo.

LEGO 2K Drive Edice a Drive Pass

LEGO 2K Drive vychází hned v několika edicích. Standartní edice obsahuje pouze základní hru a pro PC, PS4, Xbox One a Nintendo Switch ji pořídítě 60 dolarů. Pro next-gen konozle je pak cena o 10 dolarů vyšší.

Awesome Edice s cenovkou 100 dolarů nabídne k základní verzi hry také Drive Pass na dobu jednoho roku. Ten zahrnuje první čtyři sezónní DLC. Dále do hry obdržíte 550 mincí, Awesome Pizza auto, Awesome Bonus Pack a třídenní předností přístup.

Poslední edicí je edice Awesome Rivals za 120 dolarů. Ta obsahuje všechny bonusy předchozí Awesome edice. Navíc však dostanete ještě Rivals Bonus Pack obsahující další různé vozy do hry.

Year 1 drive Pass bude v prodeji také samostatně, a kromě prvních čtyřech sezónních DLC hráči obdrží i 550 mincí a Awesome Pizza vůz. A pokud jste hru předobjednali, čeká na vás ještě předobjednávkový bonus v podobě Aquadirt Racer Packu obsahujícího trojici vodních vozidel.

LEGO 2K DRIVE jedna z lokací.

LEGO 2K Drive datum vydaní 

LEGO 2K Drive vychází 19. května na PC, PS4, PS5, Xbox Series a Nintendo Switch. Fyzické kopie se však dočkají pouze konzolové verze hry. Vyzkoušíte kostičkové závody?

A až se vám nebude chtít závodit, koukněte na LEGO seriál na Netflixu.

Štítky: PlayStation

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.