Co hraje tým Herních kuponů o Vánocích?

Vojtěch Mišura
19. 12. 2023 17:30
Co hraje tým Herních kuponů o Vánocích?

Každý hráč má svou herní guilty pleasure, ke které se rád vrací a Vánoce jsou ideálním obdobím, kdy si přesně takový titul zahrát. Ať už je to letitá klasika, na kterou během roku není čas nebo očekávaná pecka, kterou si vymodlíte pod stromeček.
Podívejte si, co si nejradši zahrajeme my v Herních kuponech. Třeba vás některý tip inspiruje!

Vojta - IT

Vojta Z. (IT specialista)
Genshin impact (PS5/PC podle gaučingové nálady)

Genshin Impact se 19. prosince dočká verze 4.3, ve které se budeme moci lépe seznámit s vůdkyní klanu Spina di Rosula, Naviou. Také nás čeká filmový festival ve Fontaine a v rámci něj i zbrusu nová zbraň. Nicméně, tohle všechno stranou: nevím jak vy, ale mně toho teda ještě hodně chybí na dohrání. Během svátků se tedy konečně hodlám dozvědět pravdu o tajemství Focalors a pradávném proroctví, že celý národ Fontaine pohltí okolní moře.

Navíc lze nově konečně pokračovat v hlavním příběhu i bez splnění některých vedlejších questů (ano, myslím ty z vás, kteří přestali hrát okolo přidání Chasmu), takže lepší šance než tyhle Vánoce, kdy naskočit zpět do rozjetého vlaku, už nebude. Během vánočních svátků mně teda rozhodně hledejte s vaječňákem a trochou cukroví, jak si užívám západ slunce nad horou Dragonspine.

Dan - podpora

Dan (marketing)
League of Legends (PC)

Ačkoliv všudypřítomnou vánoční nostalgii nemám moc rád, v určitém smyslu slova se jí také účastním. Neznám totiž lepší příležitost se vrátit k tomu, co mě bavilo dlouhá léta, ale teď už na to není čas. Mezi svátky si tedy zahraju LoLko a připomenu si, jaké to je hrát onlinovky.

Nejvíce se těším na klasiky jako:

  • bezdůvodné odpojování hráčů
  • hloupé a neúspěšné tower divy našeho ADC
  • neustálé frustrované pingování midaře
  • 0 draků pro náš tým
  • jungler na 2. levelu zabit grompem
  • každou druhou hru ff v 15. minutě

Zápasy v bronzu/ironu ve mně zkrátka vždycky probudí tu správnou vánoční „pohodu“. Ale i přes to všechno mám tu hru vlastně pořád rád a vždy se u ní královsky bavím. :)

Vojta - copywriter

Vojta M. (copywriter)
Hogwarts Legacy (Nintendo Switch)

Přestože Hogwarts Legacy vyšlo na PlayStation 5 už v únoru, jako fanoušek handheldového hraní jsem se rozhodl počkat až na verzi na Nintendo Switch. A vyplatilo se! I přes značné obavy, jestli se tak velká hra podaří importovat na už dost zastaralý hardware, se Hogwarts Legacy na Switchi hraje překvapivě skvěle!

Hra svým poměrně pomalým tempem vyprávění a spoustou možností k objevování handheldu prostě sluší. Není nic lepšího, než si během chladných prosincových dnů zalézt pod peřinu, toulat se bradavickými chodbami a objevovat všechny zákoutí tohoto vizuálně dechberoucího kouzelnického dobrodružství.

Podívejte se také na článek: S jakou herní postavou byste šli na rande a proč?

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.