Šampioni z League of Legends v tag-team bojovce? Seznamte se s Project L!

Martin Bizoň
07. 08. 2023 15:00
Šampioni z League of Legends v tag-team bojovce? Seznamte se s Project L!

V roce 2019 oznámili vývojáři z Riot Games práce na zcela novém projektu. Jedná se o 2D týmovou bojovku využívající postavy z univerza League of Legends, která nese pracovní název Project L. Pojďme si v následujících několika řádcích povědět, jaké střípky o hře zatím víme.

Obsah článku

Co je Project L a jak bude fungovat?

Jak jsem již nastínil v úvodu, Project L by měl fungovat jako týmová tag-team bojovka, ve které mohou dva bojovníci v jednom týmu tvořit různorodá bojová komba. Co se týče náročnosti, hra by měla být přístupná jak pro nové, tak pro zaryté hráče bojových her. Tvůrci zde totiž razí taktiku easy to learn - hard to master a slibují, že jejich titul přinese do žánru bojovek řadu inovací.

Project L a postavy

Hlavními hrdiny Projectu L budou postavy z univerza League of Legends. Každá z postav je velice specifická, má vlastní sadu schopností a do boje přichází s novou sadou pohybů. Vývojáři však kladou velký důraz na to, aby si každá z postav zachovala vlastní podstatu. Dokonce už známe jména některých bojovníků, kteří se ve hře zaručeně objeví. Jsou jimi Ekko, Ahri, Darius, Jinx, Katarina a Illaoi.

Datum vydání a platformy

Project L je stále ve fázi vývoje, a proto můžeme o datu vydání stále jen spekulovat. Známe nejsou ani podporované platformy. Project L bude však kompletně free-to-play s prvky férové monetizace.

Přečtěte si o dalších bojovce Trek to Yomi.

Štítky: PC

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.