Ve Fortnite odstartovala 4. sezóna 4. kapitoly! Jaké novinky s sebou přináší?

Martin Bizoň
30. 08. 2023 13:00
Ve Fortnite odstartovala 4. sezóna 4. kapitoly! Jaké novinky s sebou přináší?

V populární free-to-play střílečce Fortnite odstartovala před pár dny 4. sezóna 4. kapitoly, která do hry, jak už je zvykem, přináší spoustu nového obsahu. Pojďme se tedy společně podívat jaké zbraně, změny mapy anebo třeba i skiny s sebou nová sezóna s názvem Last Resort přináší!

Obsah článku

Fortnite Kapitola 4 Sezóna 4 - Změny mapy

S novou sezónou se samozřejmě změnila i mapa, konkrétně na ní přibyly rovnou tři velké nové lokace. Jsou jimi Sanguine Suites, Relentless Retreat, a Eclipsed Estate. Tyto lokace mají zároveň spojitost i s příběhem, kterému se ale budeme věnovat později. Na mapě se nově nachází i takzvané Forecast Towers, které vám po jejich aktivaci odhalí, kam se bude ubírat zóna v příštích minutách.

Cuphead

Fortnite Kapitola 4 Sezóna 4 - Příběh

Pojďme už ale k příběhu. Ten se tentokrát točí kolem upíra Kada Thorna, jenž ostrov obírá o veškeré bohatství, prostřednictvím kterého vybudoval tři již zmíněné lokace. Tyto lokace jsou velké a rozsáhlé pevnosti, které jsou hlídány spoustou strážných, a které v sobě skrývají i velký trezor. Ten obsahuje mytické zbraně a další předměty, které budou hráčům zcela jistě nebudou cizí. 

Fortnite Kapitola 4 Sezóna 4 - Zbraně

A tak se plynule přesouváme ke zbraním, kterých je v nové sezóně požehnáno! Do hry dorazila nová útočná puška, brokovnice, pistole s tlumičem, odstřelovací puška s tlumičem, SMG se zaměřovačem a nové raketové beranidlo, se kterým můžete prorazit nejednu zeď. Za zbraň se dá považovat o nový kufřík, ve kterém se ukrývá automatická laserová věž.

Jak už bylo zmíněno, do hry se vrátily i mytické zbraně, přičemž za zmínku stojí Midasův Drum Gun, TNTinin výbušný luk, bezedný Chug Jug či útočná puška MK-7.

Fortnite Kapitola 4 Sezóna 4 - Battle Pass

Battle Pass již tradičně nabízí řadu skinů, tanečků, emotů a dalších kosmetických doplňku. V tomto směru se tedy Battle Pass žádných změn nedočkal a největším lákadlem je pravděpodobně skin Ahsoky Tano ze Star Wars.

Pokud vás obecně zajímá Fortnite, přečtěte si, jak se vrací ke kořenům.

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.