Závody Disney Speedstorm vyjdou koncem září

Martin Bizoň
07. 07. 2023 16:00
Závody Disney Speedstorm vyjdou koncem září

Vývojáři ze studia Gameloft konečně oznámili datum, kdy jejich závodní titul Disney Speedstorm opustí předběžný přístup. Plné verze hry se dočkáme 28. září na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series, Xbox One a Nintendo Switch. Hru můžete vyzkoušet již nyní koupí Founder's Packu.

Obsah článku

Gameloft dal o vydání hry vědět na sociálních sítích, kde také potvrdil, že s opuštěním předběžného přístupu hra přechází na free-to-play model. Do té doby můžete titul hrát po zakoupení jednoho ze tří možných Founder's Packů.

Disney Speedstorm - Founder's Pack

Pokud byste si hru chtěli zahrát ještě v předběžném přístupu, sáhněte po jednom z Founder's Packů. Na výběr máte tři verze - Standard, Deluxe a Ultimate, přičemž na Standard a Deluxe verzi je aktuálně až 25% sleva.

Každý Founder's Pack pak obsahuje různé množství obsahu od závodníků a kosmetických předmětů po přístup do Golden Passu, který ve hře zastupuje systém sezón. Všechny tři verze Founder's Packů včetně jejich obsahu si můžete projít na oficiálních stránkách hry.

Disney Speedstorm - Obsah hry

Obsahově se hráči mohou těšit na bohaté zastoupení postav z filmů od Disney, přičemž každá z postav půjde různě upravovat a obdrží i sadu unikátních schopností. Upravovat samozřejmě půjde i vaše závodní vozidlo. Titul nabídne jak on-line, tak lokální multiplayer, ve kterém se budete prohánět na dynamických mapách s interaktivním prostředím.

Disney Speedstorm - Datum vydání a platformy 

Disney Speedstorm oficiálně vychází 28. září 2023 na konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series, Nintendo Switch a PC. 

A pokud vás obecně značka Disney zajímá, přečtěte si o tom, jak se Disney streamovací platformě daří na českém trhu.

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Johix

To zas během několika měsíců přestanou všichni hrát -_-

11. července 2023 15:53
* Povinné položky