Zúčastněte se Stress Testu v Mortal Kombat 1

Martin Bizoň
30. 05. 2023 12:00
Zúčastněte se Stress Testu v Mortal Kombat 1

O Mortal Kombat 1 jsme během minulých pár týdnů psali mnohokrát. Vývojáři však do světa vypouští stále nové informace, a tak není pochyb, že o hře ještě minimálně párkrát uslyšíme. Tentokrát si vývojáři pro hráče připravili Online Stress Test, do kterého se můžete zaregistrovat již dnes.

Jak už název napovídá, jedná se o test zatížení herních serverů před samotným vydáním hry. Podle slov vývojářů se nejedná o dříve zmiňovanou betu. Ta bude dostupná v srpnu pro hráče, kteří si hru předobjednali. Do testu se můžete zaregistrovat na oficiálních stránkách hry. Zda ale dostanete do testu přístup závisí pouze a jen na náhodě. Za zmínku určitě stojí skutečnost, že bude test dostupný pouze na konzolích PlayStation 5 a Xbox Series. V rámci herních režimů se hráči dočkají jak omezeného singleplayeru, tak online multiplayeru. Datum Online Stress Testu však zatím není známo.

Mortal Kombat 1 byl oficiálně oznámen před pár týdny, hra vychází 19. září na PC, PlayStation 5, Xbox Series a Nintendo Switch. Gameplay ukázky bychom se měli dočkat v rámci herní akce Summer Game Fest. Další důležité informace najdete na blogu.

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.