Minecraft pro Xbox

Doručení ihned Platba i telefonem Oficiální prodej

Zahrajte si jednu z nejpopulárnějších her na světě na konzolích Xbox! Minecraft je kreativní hra, ve které můžete vytvářet úplně nové světy a plně popustit uzdu své fantazii. Celý popis.

Zakoupit Minecraft pro Xbox

Minecraft Bedrock Edition 423 Kč  Doručení ihned
Minecraft Deluxe Collection 699 Kč  Doručení ihned
Minecraft Dungeons Ultimate Edition 999 Kč  Doručení ihned
Doručení ihned
Platba i telefonem
Oficiální prodej
Snadná aktivace

Svou popularitu získal mimo jiné právě naprostou flexibilitou a univerzálností: v Minecraftu se můžete volně pohybovat a tvořit - téměř cokoliv - za pomocí čtvercových bloků různých vlastností. Ve hře můžete také farmařit, obchodovat s vesničany či chovat zvířata. Ani milovníci adrenalinu nepřijdou vniveč - ve hře na vás mohou také číhat různá monstra a příšery, které můžete porazit různými zbraněmi.

Jaké verze Minecraftu na Xbox existují?

Minecraft Bedrock Edition

Tato klasická verze hry je dostupná majitelům Xbox One i Xbox Series X|S. Pokud jste majitelé starších konzolí, hra nezklame ani vás. Klasický Minecraft existuje i pro Xbox 360.

V původní verzi Minecraftu máte možnost objevit hru, která před lety uchvátila obrovské množství hráčů po celém světě. Nepřijdete o žádnou z klasických vlastností této hry: v klasickém Minecraftu můžete bojovat, farmařit, budovat skrýše a tvořit, cokoliv vás napadne.

Ve hře je k dispozici pět herních režimů. Základním je takzvaný Survival mode (Přežití), který je poměrně výmluvný: úkolem hráče je přežít co nejdéle. Pro opravdové milovníky výzev je ve hře také Hardcore mód, který je podobný módu Přežití; po vaší smrti však dojde ke smazání celého světa. Pokud chcete hrát více v klidu a opravdu prozkoumat tvořivost celé hry, máte k dispozici Kreativní mód - který nabízí hráčům nesmrtelnost a neomezené zdroje. Dále můžete zažít zajímavé příběhy v Dobrodružném módu či pouze světem neviditelně proplouvat v Diváckém módu.

Hry dostupné v předplatném EA Play

Minecraft Deluxe Collection

Pokud už Minecraft znáte lépe a víte, že jde o hru, která vás opravdu baví, mohl by vás zaujmout Minecraft Deluxe Collection pro Xbox One i Xbox Series X|S. V této verzi Minecraftu máte přístup k veškerému obsahu, který vytvořila komunita pro Minecraft Marketplace. Také si můžete zahrát s přáteli, využívat vylepšeného Tvůrce postav, nebo vyrazit na sólovou misi.

Oproti běžné hře máte v Deluxe Collection i další přidaný obsah. Po zakoupení hry dostanete 1600 Minecoins, dále můžete prozkoumávat pět nových map, vylepšit si hru třemi balíčky nových skinů a jedním balíčkem textur a získat další obsah pro Tvůrce postav.

Krajina v budovatelské hře Minecraft

Minecraft Dungeons: Ultimate Edition

Tato hra je optimalizována pro Xbox One a Xbox Series X|S. Narozdíl od běžného Minecraftu zde není možné stavět a budovat nové světy. Hra se totiž specializuje na něco úplně jiného: na boj.

Minecraft Dungeons: Ultimate Edition je tedy akční RPG, které je vylepšením původních Minecraft Dungeons, hry, ve které procházíte různými dungeony a bojujete proti hromadám monster. V Ultimate Edition si můžete zahrát původní Minecraft Dungeons a k němu i všech šest přídavných DLCs.

Můžete také hrát v kooperativním režimu až pro čtyři hráče, kdy si každý z vás může zvolit svou jedinečnou postavu s unikátními schopnostmi. Hra si stále zachovává ikonickou grafiku originálního Minecraftu

Hra se tedy hodí pro každého, kdo má rád Minecraft, ale rád by zažil nová dobrodružství a hru prozkoumal zase z jiného úhlu. Sbírejte vzácné poklady, poražte silná monstra a objevte nové zbraně!

RPG hra ze světa Minecraftu Minecraft Dungeons

Minecraft Realms Plus

Pro hraní Minecraft Realms potřebujete základní hru Minecraft pro Xbox One nebo Xbox Series X|S.

Toto herní rozšíření je vhodné zejména pro hráče, kteří rádi hrají Minecraft s rodinou či přáteli. Po aktivaci Minecraft Realms klíče získáte totiž možnost vytvořit si vlastní herní server pro až 11 hráčů. Vámi stvořené herní světy jsou také pravidelně aktualizovány a každý měsíc jsou vám k dispozici nové prvky, které můžete využít během vašeho budování.

Aktivací Minecraft Realms Plus získáte také přístup do knihovny obsahující více než 150 objektů vytvořených komunitou v Minecraft Marketplace. Vaši přátelé budou mít také přístup k těmto objektům, pokud je použijete v některém ze svých světů.

Minecraft Realms předplatné

Minecraft Realms Plus je k dispozici ve dvou variantách:

 • jako předplatné na 3 měsíce (Minecraft Realms Plus 3M předplatné), vhodná, pokud si hru chcete spíše vyzkoušet a objevit, co Realms nabízí
 • nebo na 6 měsíců (Minecraft Realms Plus 6M předplatné), která se nabízí všem, kteří již s hrou mají zkušenost a nechtějí delší dobu řešit předplatné.

Vyberte si tu, která vám vyhovuje nejvíce, a ponořte se do barevného světa Minecraft Realms.

🇨🇿 Lokalizace Pro české účty
🎮 Uplatnění v konzoli Ano
📩 Doba doručení Okamžité
📱 Platba mobilem Ano
🏦 Platba převodem Ano
💳 Platba kartou Ano
💰 Platba hotově Ano
🎁 Možnost dárkového balení Ano

Návod na aktivaci kuponu

V herní konzoli:

 1. přihlaste ke svému účtu Microsoft
 2. na ovladači stiskněte středové tlačítko s logem Xbox
 3. v hlavním menu zvolte záložku “Store”
 4. na stránce “Store” zvolte možnost "Use Code"
 5. do příslušného pole zadejte 25místný kód, který vám byl zaslán emailem a stiskněte tlačítko "Done"

Pokud nastává problém s uplatněním kuponu přes konzoli Xbox 360, uplatněte jej prosím přes webové rozhraní podle návodu níže. Starší konzole můžou mít kvůli omezené podpoře s uplatněním problém.

Ve webovém rozhraní:

 1. přejděte na stránku https://redeem.microsoft.com/ a přihlaste se do svého účtu
 2. zadejte do volného pole 25místný kód, který Vám byl zaslán emailem
 3. potvrďte kliknutím na tlačítko "Další" a poté "Uplatnit" 

K tomuto produktu zatím není žádné hodnocení...

Vaše recenze:
 
* Povinné položky
Váš dotaz:
* Povinné položky

Články na téma Xbox

Hraní přes cloud s Xbox Game Pass Ultimate

Zahrajte si všechny hry obsažené v knihovně Xbox Game Pass Ultimate na vašem mobilu díky funkci cloudového hraní. Jak cloudové hraní funguje?

Jak získat Xbox Live Gold 1 měsíc?

Kolik stojí členství Xbox Live Gold na 1 měsíc a jak si ho můžete pořídit? A vyplatí se? Je možné získat Xbox Live Gold na měsíc zdarma?

Jak získat Xbox Game Pass 12 měsíců?

Pokud jste jedním z majitelů konzole Xbox, předplacené členství Xbox Game Pass je nejsnažší cestou, jak za výhodnou cenu získat řadu bonusů.

Srovnání členství Xbox - ceny a výhody

Máte zmatek v různých Xbox členstvích? Nevíte, jaký je rozdíl mezi Live Gold a Game Pass? V tomto článku se o členstvích dozvíte vše.

PlayStation Plus vs Xbox Game Pass: Co je lepší?

Je lepší předplatitelská služba PlayStation Plus nebo od Xbox Game Pass? Podívejte se na srovnání výhod a nevýhod u obou těchto služeb.

Xbox Game Pass Core - vše, co potřebujete vědět

Jak se povedla náhrada za Xbox Live Gold s názvem Xbox Game Pass Core? Všechny důležité informace o nové službě najdete v článku!

Jak získat Xbox Game Pass na 1 měsíc?

Kde koupit Xbox Game Pass na 1 měsíc? Vyplatí se? Zjistěte, jak ušetřit, které platební metody lze využít a jaké existují další varianty.

Platební metody
Název metody
Zpracování
  • Mobilní telefonMobilní telefonihned
  • Zaplatit můžete mobilním telefonem s operátory T-Mobile, O2 nebo Vodafone. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo účtována na faktuře.

  • Online převodOnline převodihned
  • Pokud vaše banka využívá možnost rychlého nebo okamžitého převodu, jednoduše zadáte údaje a peníze se převedou ihned.

  • Běžný převodBěžný převoddo 1 dne
  • Platbu zadáte standardním bankovním převodem přes internetové bankovnictví nebo přímo ve vaší bance.

  • Platební kartaPlatební kartaihned
  • Umožňujeme platby všemi českými a slovenskými kartami i pomocí Google Pay nebo Apple Pay. Zpracování proběhne ihned, stačí mít povolené internetové transakce.

  • HotovostHotovost10 minut
  • Hotově můžete platit na terminálech Sazky, kde zpracování proběhne do 10 minut nebo pomocí poštovní poukázky, která trvá 1-2 pracovní dny.

Způsoby doručení
  • DigitálněDigitálně (e-mailem)
  • Kupon vám bude doručen okamžitě po přijetí platby e-mailem.

  • Poukaz digitálněDárkový poukaz (e-mailem)
  • Dárkový poukaz vám bude zaslán e-mailem. Stačí ho vytisknout na jakékoliv běžné tiskárně a složit do dárkové podoby.

  • Dárkový poukaz Dárkový poukaz (fyzicky)
  • Dopis s dárkovým poukazem vám bude odeslán poštou nebo na vybranou pobočku Zásilkovny včetně návodu na použití.

Mohlo by vás zajímat