Minecraft pro Xbox

Zahrajte si jednu z nejpopulárnějších her na světě na konzolích Xbox! Minecraft je kreativní hra, ve které můžete vytvářet úplně nové světy a plně popustit uzdu své fantazii. Celý popis.

Chcete informovat, až začne prodej Minecraft pro Xbox kuponů?

Zanechte nám váš e-mail nebo telefon a my vám dáme vědět, jakmile prodej začne.

Svou popularitu získal mimo jiné právě naprostou flexibilitou a univerzálností: v Minecraftu se můžete volně pohybovat a tvořit - téměř cokoliv - za pomocí čtvercových bloků různých vlastností. Ve hře můžete také farmařit, obchodovat s vesničany či chovat zvířata. Ani milovníci adrenalinu nepřijdou vniveč - ve hře na vás mohou také číhat různá monstra a příšery, které můžete porazit různými zbraněmi.

Jaké verze Minecraftu na Xbox existují?

Minecraft

Tato klasická verze hry je dostupná majitelům Xbox One i Xbox Series X|S. Pokud jste majitelé starších konzolí, hra nezklame ani vás. Klasický Minecraft existuje i pro Xbox 360.

V původní verzi Minecraftu máte možnost objevit hru, která před lety uchvátila obrovské množství hráčů po celém světě. Nepřijdete o žádnou z klasických vlastností této hry: v klasickém Minecraftu můžete bojovat, farmařit, budovat skrýše a tvořit, cokoliv vás napadne.

Ve hře je k dispozici pět herních režimů. Základním je takzvaný Survival mode (Přežití), který je poměrně výmluvný: úkolem hráče je přežít co nejdéle. Pro opravdové milovníky výzev je ve hře také Hardcore mód, který je podobný módu Přežití; po vaší smrti však dojde ke smazání celého světa. Pokud chcete hrát více v klidu a opravdu prozkoumat tvořivost celé hry, máte k dispozici Kreativní mód - který nabízí hráčům nesmrtelnost a neomezené zdroje. Dále můžete zažít zajímavé příběhy v Dobrodružném módu či pouze světem neviditelně proplouvat v Diváckém módu.

Hry dostupné v předplatném EA Play

Minecraft Deluxe Collection

Pokud už Minecraft znáte lépe a víte, že jde o hru, která vás opravdu baví, mohl by vás zaujmout Minecraft Deluxe Collection pro Xbox One i Xbox Series X|S. V této verzi Minecraftu máte přístup k veškerému obsahu, který vytvořila komunita pro Minecraft Marketplace. Také si můžete zahrát s přáteli, využívat vylepšeného Tvůrce postav, nebo vyrazit na sólovou misi.

Oproti běžné hře máte v Deluxe Collection i další přidaný obsah. Po zakoupení hry dostanete 1600 Minecoins, dále můžete prozkoumávat pět nových map, vylepšit si hru třemi balíčky nových skinů a jedním balíčkem textur a získat další obsah pro Tvůrce postav.

Krajina v budovatelské hře Minecraft

Minecraft Dungeons: Ultimate Edition

Tato hra je optimalizována pro Xbox One a Xbox Series X|S. Narozdíl od běžného Minecraftu zde není možné stavět a budovat nové světy. Hra se totiž specializuje na něco úplně jiného: na boj.

Minecraft Dungeons: Ultimate Edition je tedy akční RPG, které je vylepšením původních Minecraft Dungeons, hry, ve které procházíte různými dungeony a bojujete proti hromadám monster. V Ultimate Edition si můžete zahrát původní Minecraft Dungeons a k němu i všech šest přídavných DLCs.

Můžete také hrát v kooperativním režimu až pro čtyři hráče, kdy si každý z vás může zvolit svou jedinečnou postavu s unikátními schopnostmi. Hra si stále zachovává ikonickou grafiku originálního Minecraftu

Hra se tedy hodí pro každého, kdo má rád Minecraft, ale rád by zažil nová dobrodružství a hru prozkoumal zase z jiného úhlu. Sbírejte vzácné poklady, poražte silná monstra a objevte nové zbraně!

RPG hra ze světa Minecraftu Minecraft Dungeons

Minecraft Realms Plus

Pro hraní Minecraft Realms potřebujete základní hru Minecraft pro Xbox One nebo Xbox Series X|S.

Toto herní rozšíření je vhodné zejména pro hráče, kteří rádi hrají Minecraft s rodinou či přáteli. Po aktivaci Minecraft Realms klíče získáte totiž možnost vytvořit si vlastní herní server pro až 11 hráčů. Vámi stvořené herní světy jsou také pravidelně aktualizovány a každý měsíc jsou vám k dispozici nové prvky, které můžete využít během vašeho budování.

Aktivací Minecraft Realms Plus získáte také přístup do knihovny obsahující více než 150 objektů vytvořených komunitou v Minecraft Marketplace. Vaši přátelé budou mít také přístup k těmto objektům, pokud je použijete v některém ze svých světů.

Minecraft Realms předplatné

Minecraft Realms Plus je k dispozici ve dvou variantách:

 • jako předplatné na 3 měsíce (Minecraft Realms Plus 3M předplatné), vhodná, pokud si hru chcete spíše vyzkoušet a objevit, co Realms nabízí
 • nebo na 6 měsíců (Minecraft Realms Plus 6M předplatné), která se nabízí všem, kteří již s hrou mají zkušenost a nechtějí delší dobu řešit předplatné.

Vyberte si tu, která vám vyhovuje nejvíce, a ponořte se do barevného světa Minecraft Realms.

🇨🇿 Lokalizace Pro české účty
🎮 Uplatnění v konzoli Ano
📩 Doba doručení Okamžité
📱 Platba mobilem Ano
🏦 Platba převodem Ano
💳 Platba kartou Ano
💰 Platba hotově Ano
🎁 Možnost dárkového balení Ano

Návod na aktivaci kuponu

V herní konzoli:

 1. přihlaste ke svému účtu Microsoft
 2. na ovladači stiskněte středové tlačítko s logem Xbox
 3. v hlavním menu zvolte záložku “Store”
 4. na stránce “Store” zvolte možnost "Use Code"
 5. do příslušného pole zadejte 25místný kód, který vám byl zaslán emailem a stiskněte tlačítko "Done"

Pokud nastává problém s uplatněním kuponu přes konzoli Xbox 360, uplatněte jej prosím přes webové rozhraní podle návodu níže. Starší konzole můžou mít kvůli omezené podpoře s uplatněním problém.

Ve webovém rozhraní:

 1. přejděte na stránku https://redeem.microsoft.com/ a přihlaste se do svého účtu
 2. zadejte do volného pole 25místný kód, který Vám byl zaslán emailem
 3. potvrďte kliknutím na tlačítko "Další" a poté "Uplatnit" 

K tomuto produktu zatím není žádné hodnocení...

Vaše recenze:
 
* Povinné položky
Váš dotaz:
* Povinné položky

Články na téma Xbox

Hraní přes cloud s Xbox Game Pass Ultimate

Zahrajte si všechny hry obsažené v knihovně Xbox Game Pass Ultimate na vašem mobilu díky funkci cloudového hraní.

Jak získat Xbox Live Gold 1 měsíc?

Kolik stojí členství Xbox Live Gold na 1 měsíc a jak si ho můžete pořídit? A vyplatí se?

Jak získat Xbox Game Pass 12 měsíců?

Pokud jste jedním z majitelů konzole Xbox, předplacené členství Xbox Game Pass je nejsnažší cestou, jak za výhodnou cenu získat řadu bonusů.

Srovnání členství Xbox - ceny a výhody

Máte zmatek v různých Xbox členstvích? V tomto článku se o členstvích dozvíte vše, co je potřeba!

PlayStation Plus vs Xbox Game Pass: Co je lepší?

Je lepší předplatitelská služba PlayStation Plus nebo od Xbox Game Pass? Podívejte se na srovnání výhod a nevýhod u obou služeb.

Xbox Game Pass Core - vše, co potřebujete vědět

Jak se povedla náhrada za Xbox Live Gold s názvem Xbox Game Pass Core? Všechny důležité informace o nové službě najdete v článku!

Jak získat Xbox Game Pass na 1 měsíc?

Kde koupit Xbox Game Pass na 1 měsíc? Vyplatí se? Zjistěte, jak ušetřit, které platební metody lze využít a jaké existují další varianty.

Platební metody
Název metody
Zpracování
  • Mobilní telefonMobilní telefonihned
  • Zaplatit můžete mobilním telefonem s operátory T-Mobile, O2 nebo Vodafone. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo účtována na faktuře.

  • Online převodOnline převodihned
  • Pokud vaše banka využívá možnost rychlého nebo okamžitého převodu, jednoduše zadáte údaje a peníze se převedou ihned.

  • Běžný převodBěžný převoddo 1 dne
  • Platbu zadáte standardním bankovním převodem přes internetové bankovnictví nebo přímo ve vaší bance.

  • Platební kartaPlatební kartaihned
  • Umožňujeme platby všemi českými a slovenskými kartami i pomocí Google Pay nebo Apple Pay. Zpracování proběhne ihned, stačí mít povolené internetové transakce.

  • HotovostHotovost10 minut
  • Hotově můžete platit na terminálech Sazky, kde zpracování proběhne do 10 minut nebo pomocí poštovní poukázky, která trvá 1-2 pracovní dny.

Způsoby doručení
  • DigitálněDigitálně (e-mailem)
  • Kupon vám bude doručen okamžitě po přijetí platby e-mailem.

  • Poukaz digitálněDárkový poukaz (e-mailem)
  • Dárkový poukaz vám bude zaslán e-mailem. Stačí ho vytisknout na jakékoliv běžné tiskárně a složit do dárkové podoby.

  • Dárkový poukazDárkový poukaz (fyzicky)
  • Dopis s dárkovým poukazem vám bude odeslán poštou nebo na vybranou pobočku Zásilkovny včetně návodu na použití.

Mohlo by vás zajímat