Roblox

Doručení ihned Platba i telefonem Telefonická podpora

Užij si Roblox ještě víc. Celý popis.

Získat Robuxy

CZ vlajkaTyto kupony jsou určeny pro české účty. Zobrazit všechny

250  Doručení ihned
600  Doručení ihned
1200  Doručení ihned
Jiná hodnota
 Doručení ihned
Doručení ihned
Platba i telefonem
Telefonická podpora
Bezpečná platba

Užij si Roblox ještě víc.

 • Vyzdob si svého avatara a odemkni si další výhody ve svých oblíbených hrách, když si pomocí dárkových karet Roblox koupíš Robuxy (virtuální měnu Robloxu).
 • Nebo získej exkluzivní přístup k virtuálním předmětům, měsíční výplatu Robuxů a další výhody, když dárkovou kartu použiješ na předplatné Roblox Premium.
 • Získej virtuální předmět zdarma po využití digitálního kódu z dárkové karty Roblox.
 • Roblox je globální platforma, kde se každý den scházejí miliony lidí, aby prozkoumávali, chatovali a trávili čas v milionech strhujících 3D her vytvořených komunitou.

Návod na aktivaci kuponu

Pokyny k uplatnění kódu

 1. Otevři si v prohlížeči stránku Roblox.com/redeem
 2. Přihlas se nebo si vytvoř účet
 3. Najdi svůj kód PIN a zadej ho na webové stránce
 4. Využij kredit na Robuxy nebo na předplatné Roblox Premium

Podmínky uplatnění

PRAVIDLA A PODMÍNKY

Zakoupením, přijetím nebo uplatněním této karty souhlasíte (nebo váš rodič či opatrovník, pokud je vám méně než 18 let) s těmito podmínkami a Podmínkami užití Roblox (k dispozici na adrese www.roblox.com/termsofuse), které se mohou změnit. Tuto kartu lze uplatnit pouze na www.roblox.com k získání kreditů Roblox, které lze použít pouze k nákupu Robuxů nebo předplatného Roblox Premium (dostupnost a ceny se mohou měnit - viz https://www.roblox.com/upgrades/robux). Tuto kartu nelze vrátit ani vyměnit za hotovost, s výjimkou případů vyžadovaných zákonem. Chcete-li tuto kartu uplatnit a používat kredity Roblox, musíte mít přístup k internetu a zřídit si účet Roblox. Další prodej je zakázán. Roblox nenese odpovědnost za použití této karty bez vašeho svolení nebo za její ztrátu, odcizení či poškození. Tuto kartu vydává a zavazuje se z ní výhradně společnost Roblox Prepaid Company, LLC. Úplné podmínky použití této karty naleznete na adrese www.roblox.com/giftcardterms. © 2023 Roblox Corporation. Všechna práva vyhrazena.

Průměrné hodnocení:
98%
Vaše recenze:
 
* Povinné položky

Uživatelské recenze

 100 %
, 07. 06. 2021

percectní Hra mám jí i na telefonu i na pc

 100 %
, 04. 10. 2021

Nejlepší hra na světě

 100 %
, 11. 11. 2020

Jsem přihlášen, tak snad budou dostupné ještě letos... 🤔

 100 %
, 22. 12. 2020

100% koupim

 90 %
, 29. 01. 2021

Líbí jse mi vaše nabídka takže souhlasím skvělý👍🏻😁😆

 100 %
, 05. 05. 2021

Jsem šťastná a dejte mi robuxy prosím pokud mi je nedáte do10 min tak budu smutná

 100 %
, 16. 03. 2021

1000% koupím čekám na to tak dlouho

 70 %
, 14. 03. 2021

Je to super

 100 %
, 21. 02. 2021

konečně

 100 %
, 03. 06. 2021

3.května

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, na zavedení kuponů stále pracujeme. Přihlašte se prosím k odběru, ať vás jejich dostupnost nemine. :)
 100 %
, 31. 10. 2021

Bozi Roblox

 100 %
, 16. 10. 2021

******
Lol

 100 %
, 01. 01. 2021

Dobře

 100 %
, 02. 02. 2021

nej

 100 %
, 31. 01. 2021


Váš dotaz:
* Povinné položky

Dotazy ke kuponu

Cena premium 320 robux
Pavla , 29. 01. 2022

Dobrý den. Syn chce koupit v aplikaci. Chci se zeptat. Uváděna cena 99kc ke jednorázová nebo měsíčně? Děkuji za odpověď. Kristofova

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, nákupy prémiového obsahu (Roblox Premium) přímo skrze aplikaci Roblox jsou koncipovány jako předplatné - platba bude tedy každý měsíc opakována. Tuto pravidelnou úhradu lze však po prvním nákupu zrušit.
Kupon robux
Lenka , 13. 11. 2021

Dobrý den máte už nějaký konkrétní termín, kdy bude možné koupit robux kupon?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, přesné datum bohužel zatím stále neznáme. Jakmile ale datum budeme vědět, budete jedna z prvních, co se o tom dozví :)
jak uplatnit Robuxy
Marketa, 25. 12. 2021

Dobrý den, mohu porposit o radu, kam v Roloxu zadat klíč z anakoupení Robuxy? Děkuji Krátká

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, o jaké kupony se jedná? bylo by prosím možné nám zaslat zprávu s více informacemi na e-mailovou adresu info@herni-kupony.cz? Záležitost bychom tak mohli lépe prověřit.
Kupon Robux
Iva, 03. 12. 2021

Dobrý den, ráda bych zakoupila pro dceru kupon Robux do hry jako vánoční dárek. Je možné jej zakoupit? Jsem hrou Roblox nepolíbená :) Budu ráda za jakoukoliv radu.Děkuji Iva Hájková

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, tyto kupony zatím bohužel v našem obchodě zakoupit nelze. Na jejich zavedení však stále pracujeme.
Premium
Markéta , 14. 05. 2022

Dobrý den, chci se zeptat, jak zrušit premium na pc a jak je možné, že bez jakéhokoliv člověka, který nepotvrdil platbu se odecetly peníze z účtu za nějaké premium?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, pravděpodobně budete mít aktivovanou automatickou měsíční platbu za Roblox Premium, kterou můžete zrušit přímo v nastavení plateb v Robloxu.
kody
tony, 23. 12. 2021

Dobrý den v robloxu mi vyskočily nějaké kupóny a nevím kam je mám vložit děkuji

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, o jaké kupony se jedná? Bylo by prosím možné nám zaslat zprávu s více informacemi na e-mailovou adresu info@herni-kupony.cz? Záležitost bychom tak mohli lépe prověřit.
robuxy
just_anet, 26. 07. 2022

Dobrý den, chtěla jsem si koupit robuxy na Robloxu, když jsem zadala všechno potřebné ukazalo mi to chybu nejak to nefungovalo proto potřebuji poradit co s tím

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, s tímto problémem bude třeba kontaktovat přímo zákaznickou podporu Robloxu. My bohužel nemůžeme spravovat platby, které jsou uskutečněny přímo přes Roblox.
Cena premium 320 robux
Pavla , 24. 01. 2022

Dobrý den. Syn chce koupit v aplikaci. Chci se zeptat. Uváděna cena 99kc ke jednorázová nebo měsíčně? Děkuji za odpověď. Kristofova

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, nákupy prémiového obsahu (Roblox Premium) přímo skrze aplikaci Roblox jsou koncipovány jako předplatné - platba bude tedy každý měsíc opakována. Tuto pravidelnou úhradu lze však po prvním nákupu zrušit.
Roblox kupony
Marta, 20. 08. 2022

Dobrý den, už je možnost koupit přes vás dárkový kupón?
Děkuji.

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, tento kupon bohužel stále není v prodeji.
Zruseni
Radek, 16. 04. 2022

Dobrý den,jak mám zrušit měsiční platby ztrhavání robuxu?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, pro zrušení opakované platby v Robloxu je nutné se přihlásit do daného uživatelského účtu a v nastavení zvolit záložku Fakturace. Tam můžete zvolit možnost Zrušit opakování.
Roblox gift card
Emily , 08. 05. 2024

Dobrý den. dcera by jsi chtěla koupit Roblox kartu je možné že karta je dostupná v krámě než on-line? Děkuji.

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Kupon na Roblox bohužel zatím v našich fyzických sítích nenajdete. Pokud ale chcete platit v hotovosti, můžete využít například možnost úhrady skrze terminál Sazka, kde s malým poplatkem můžete zaplatit v hotovosti a poukaz vám do několika minut dorazí na e-mail.
Roblox kartička
Michal, 13. 04. 2024

Kde najdu uplatňovací kód

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Kupon je odesílán ihned po přijetí platby na e-mailovou adresu, která je uvedena v objednávce.
jednotková cena
Adam, 01. 04. 2024

Chtěl bych se zeptat jaký je kurz s robux mám tím namysli kolik robuxů dostanu za 500Kč? Předem děkuji za odpověď.

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Kuponem Roblox dobijete kredit u účtu Roblox, pomocí kterého můžete posléze nakupovat jednotlivé balíčky Robuxů. jaké jsou momentálně k dispozici balíčky najdete na stránce https://www.roblox.com/upgrades/robux. Za 500 Kč tedy dostanete podle stávající nabídky 1700 Robuxů.
robuxy
Maťo, 23. 02. 2024

Dobrý deň, chcem sa opýtať v cene 10 e je koľko robuxov a v cene 20 e je koľko robuxov ?
Ďakujem Maťo

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Aktivací kuponu Roblox se vám přičte celá částka k hráčskému účtu v Robloxu. Tento kredit poté můžete využít k nákupu Robuxů nebo předplatného. Ceny jednotlivých balíčků potom najdete na stránce https://www.roblox.com/upgrades/robux.
robux
tomioka giyu, 30. 12. 2023

Dobrý den. Chtěl bych si koupit 40 robuxů je možné to sehnat na androidu? Děkuji předem za odpověď

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, děkujeme za dotaz. V našem obchodě zatím nabízíme pouze kupony určené pro slovenské Roblox účty. Robuxy tedy můžete zakoupit pouze přímo v Robloxu. Nejmenší množství Robuxů, které tam seženete, je ale 400 Robuxů.

Časté dotazy

Dárkové karty Robux vám dobijí kredit, který přesně odpovídá jejich ceně. Za tento kredit si poté pořídíte Robuxy. Jejich přehled najdete na stránce roblox.com/upgrades/robux.

Jaké jsou hlavní výhody Robux kuponu od nás? K nákupu nepotřebujete platební kartu, můžete ho věnovat jako dárek, jde o oficiální prodej za oficiální cenu a jeho použití je snadné, bezpečné a rychlé.

Jsme prvním oficiálním prodejcem Robuxů v Česku a na Slovensku. Můžeme tak garantovat funkčnost všech prodaných kuponů, které prodáváme za nenavýšenou cenu. K nákupu u nás nepotřebujete platební kartu. Zaplatit můžete třeba i klasickým bankovním převodem nebo hotově. A pokud Robuxy kupujete jako dárek, umíme je poslat i v dárkovém balení.

K nakupování dodatečného obsahu ve hře slouží herní měna Robux. Robuxy můžete nakoupit přímo u nás, jsme oficiálním prodejcem Robux kuponů. Uplatnění kuponů je velmi snadné a zvládnete ho během necelé minuty.

V některých českých obchodech je možné sehnat kupony pod různými názvy - Roblox gift card, Roblox voucher či dárková karta Roblox - všechny tyto prodeje jsou však z neoficiální distribuce a tak s sebou nesou určitá rizika. Doporučujeme Robuxy nakupovat u nás, nebo přímo ve hře.

Hra Roblox je dostupná zdarma pro systémy Windows PC, macOS, Xbox One, Xbox Series, PS4, PS5 iOS a Android.

Robuxy je možné využívat na nákup kosmetických vylepšení, speciálních schopností pro svou postavičku a exkluzivních miniher. Do hry tak můžete získat třeba jedinečné skiny z oficiální spolupráce se značkou Gucci. Tento speciální obsah je možné nakoupit jak od vývojářů, tak od samotných hráčů Robloxu. Prodávat je však mohou jen členové věrnostního programu Roblox Premium.

Nezáleží, na jaké platformě si Robuxy koupíte. Jsou totiž vázány k vašemu hernímu účtu, který můžete využívat na všech zařízeních stejný. A stejně to funguje i se členstvím Roblox Premium.

Roblox je v současné době jednou z nejhranějších her vůbec. Oblibu si získal především u velmi mladých hráčů, kterým umožňuje hrát miliony různých miniher a rozvíjí jejich kreativitu. Hra je zcela zdarma a herní měna Robux slouží pouze k nakupování drobných vylepšení.Roblox je na světě už od roku 2006.

Největší popularitu si ale získal až v posledních několika letech. Díky své přístupnosti a téměř neomezeným možnostem si jej každý měsíc zahraje více než 200 milionů hráčů z celého světa, čímž Roblox překovává hity jako je Fortnite nebo Minecraft. Hráči si Roblox zamilovali především pro jeho téměř neomezené možnosti zábavy, které navíc mohou prožívat se svými přáteli online. Možná i proto jsou jednotlivé minihry Robloxem nazývány jako Roblox Experiences. Takových miniher jsou v Robloxu dostupné miliony.

Během pár kliknutí se tak můžete připojit do pohádkového města, nakoupit v samoobsluze, odehrát vypjatý fotbalový zápas nebo si zahrát robloxí verzi hry Counter Strike. Každá Roblox hra je unikátní. Stačí si jen vybrat!Nové hry může vytvářet a modifikovat každý. K tvorbě map slouží samostatný program Roblox studio, který se do počítače nainstaluje společně se hrou. Tvorba v něm je opravdu snadná a může sloužit jako vaše vstupenka do světa vývoje videoher!Třešničkou na dortu potom je, že hra jako taková nestojí ani korunu. Také většina miniher, spousta skinů a dalšího obsahu je zdarma. Stačí hru stáhnout a začít si užívat!

Články na téma Roblox

Jak koupit Robuxy a kolik stojí?

Přečtěte si, k čemu slouží Robuxy, jak nakoupit Roblox karty na Robuxy a jaké vám poskytnou výhody. Návod pro začínající hráče zkušené matadory.

Co je Roblox a proč se těší takové popularitě?

Roblox v současnosti hraje více než 200 milionů uživatelů. Co stojí za touto ohromnou popularitou a v čem je hra oproti ostatním tak jedinečná?

Platební metody
Název metody
Zpracování
  • Mobilní telefonMobilní telefonihned
  • Zaplatit můžete mobilním telefonem s operátory T-Mobile, O2 nebo Vodafone. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo účtována na faktuře.

  • Online převodOnline převodihned
  • Pokud vaše banka využívá možnost rychlého nebo okamžitého převodu, jednoduše zadáte údaje a peníze se převedou ihned.

  • Běžný převodBěžný převoddo 1 dne
  • Platbu zadáte standardním bankovním převodem přes internetové bankovnictví nebo přímo ve vaší bance.

  • Platební kartaPlatební kartaihned
  • Umožňujeme platby všemi českými a slovenskými kartami i pomocí Google Pay nebo Apple Pay. Zpracování proběhne ihned, stačí mít povolené internetové transakce.

  • HotovostHotovost10 minut
  • Hotově můžete platit na terminálech Sazky, kde zpracování proběhne do 10 minut nebo pomocí poštovní poukázky, která trvá 1-2 pracovní dny.

Způsoby doručení
  • DigitálněDigitálně (e-mailem)
  • Kupon vám bude doručen okamžitě po přijetí platby e-mailem.

  • Poukaz digitálněDárkový poukaz (e-mailem)
  • Dárkový poukaz vám bude zaslán e-mailem. Stačí ho vytisknout na jakékoliv běžné tiskárně a složit do dárkové podoby.

  • Dárkový poukazDárkový poukaz (fyzicky)
  • Dopis s dárkovým poukazem vám bude odeslán poštou nebo na vybranou pobočku Zásilkovny včetně návodu na použití.

Mohlo by vás zajímat