V Apex Legends startuje 17. sezóna

Martin Bizoň
10. 05. 2023 17:15
V Apex Legends startuje 17. sezóna

Do populární free to play střílečky Apex Legends dorazila již 17. sezóna s titulem Arsenal. Společně s ní nám vývojáři představili nového hrdinu, battle pass a herní mechaniky.
Změn se ale dočkala i střelnice a mapa. Novinkou je mistrovství zbraní odemykající legendární skiny.

Obsah článku

Nový hrdina - Ballistic

Nejnovějším přírůstkem v Apex Legends je Ballistic. Třiašedesátiletý samotář s velmi zajímavou minulostí zaujme především hráče prahnoucí po akci. V boji má totiž na rozdíl od ostatních postav k dispozici ještě třetí zbraň.

Jeho taktickou schopností je vystřelení projektilu, který přehřeje nepřátelskou zbraň a díky jeho ultimátní schopnosti získají spoluhráči rychlejší přebíjení, neomezené náboje a větší rychlost pohybu.

Změny v hratelnosti

V nové sezóně nechybí samozřejmě ani battle pass, obsahující různé kosmetické doplňky, skiny a emotikony. Novinkou 17. sezóny je systém mistrovství zbraní. Nově si každou zbraň hraním levelujtete až do maximální úrovně 100.

Za zvyšování úrovně zbraně pak získáte různé odměny ve formě odznaků, bannerů a garantovaného legendárního skinu. Změnou prošla mapa, na které přibyly nové body zájmu a velkou úpravu obdržela i cvičná střelnice.

Nová sezóna je dostupná od 9. 5. 2023 na PC, PS5, PS4, Xbox One, Xbox Series a Nintendo Switch.

Přečtěte si o tom, že do Apex Legends míří Post Malone.

Štítky: Steam PC

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.