Do Apex Legends míří Post Malone!

Martin Bizoň
08. 11. 2023 16:00
Do Apex Legends míří Post Malone!

Do Apex Legends míří největší kolaborace v historii hry. Tvůrci spojili síly s populárním americkým rapperem Post Malonem, aby ve hře rozpoutali 2 týdny dlouhý chaos. Apex Legends X Post Malone Event startuje již 7. listopadu a přináší s sebou zbrusu nový herní mód a várku kosmetických předmětů.

Obsah článku

Nový herní mód: Three Strikes

Nový časově omezený mód, Three Strikes, přináší do hry vítanou změnu. Rozpoutejte chaos, rychleji oživujte spoluhráče a získávejte nepřemožitelnost za srážení nepřátel. Váš tým má dohromady tři životy a vaši protihráči mohou být jen sraženi k zemi, nikoliv však zabiti. Pro úspěšnou eliminaci musíte následně zlikvidovat celý nepřátelský tým.

Fortnite OG Zbraně

Nové kosmetické předměty a obchod s odměnami

Do herního obchodu míří nové ikonické skiny designované samotným Post Malonem. Pořídit si tak můžete nový vzhled na Octana, Wraith, Horizon či Lifeline a dostupné budou i skiny na vybrané zbraně.

Za plnění úkolů lze během eventu získat takzvané Camo Credits, které následně využijete k odemčení vybraných kosmetických předmětů. Kredity lze však investovat i do zvyšovaní Battle Pass úrovně. Platnost těchto kreditů vyprší s koncem eventu, nezapomeňte je proto všechny poctivě utratit. Plněním úkolů máte možnost získat i jedinečné Apex Legends X Post Malone odznaky.

Fortnite OG Zbraně

Odměny na Twitchi

Za sledování vybraných streamerů na platformě Twitch můžete navíc získat pár odměn. Jmenovitě jde například o holospraye, přívěšky na zbraně či balíček Post Malone samolepek. Event trvá jen do 21. listopadu, tak neváhej a vydej se na bojiště! Zajímá vás spíše Fortnite? Mrkněte na novinky v OG sezóně! 

Fortnite OG Zbraně

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.