Glitch #14: Final Fantasy XVI a Elden Ring DLC

Daniel Rys
06. 03. 2023 15:19
Glitch #14: Final Fantasy XVI a Elden Ring DLC

Uplynuly další dva týdny a to znamená nový díl Glitche!

V dnešní náloži bombastických novinek se mimo jiné dozvíte, jak na tom je DLC pro Elden Ring, kdy si budete moci zahrát betaverzi Diabla IV nebo jak hraním gamesek pomoci obětem zemětřesení. No a nezapomněli jsme ani na soutěž.

Tak čtěte, koukejte, hrajte a vyhrávejte!

Obsah článku

  1. DLC pro Elden Ring
  2. Nová hra od tvůrců Hitmana
  3. Wolf Among Us 2 odložen
  4. Beta Diablo IV
  5. Final Fantasy XVI exkluzivně na PS 5
  6. Humble Bundle pomáhá potřebným

DLC pro Elden Ring

Vývojáři Elden Ringu odhalili 1. rozšíření, které ponese název Shadow of the Erdtree. Oznámení bylo vydáno na Twitteru spolu s s concept artem. Fanoušci si stojí silně za tím, že se bude jednat o prequel k původní hře. Na potvrzení nebo vyvrácení si však musíme ještě počkat.

Nová hra od tvůrců Hitmana

Tvůrci Hitmana se pouštějí do vytváření online fantasy RPG, které označují jako „Project Fantasy“. Ze slov vývojářů o samotné hře je cítit radost a nadšení, zároveň ale dávají na vědomí, že jsou ve velmi raném bodu vývoje. Nezbývá než jen doufat, že je zapálení neopustí.

Wolf Among Us 2 odložen

Pokračování úspěšné hry Wolf Among Us se letos dle slov vývojářů nedočkáme. Hra prý není ve stádiu, kdy by byli tvůrci spokojeni s jejím stavem, také nechtějí hnát své zaměstnance do nesmyslných přesčasů. Zároveň chtějí hráčům doručit kvalitní hru, na kterou čekají od roku 2019, kdy byla poprvé oznámena veřejnosti.

Beta Diablo IV

Diablo IV představuje svou krásu v hratelném beta testu. Od 17. do 20. března si mohou zahrát všichni, kteří mají hru předobjednanou. K vyzkoušení budou classy barbarian, rogue a sorcerer. Od 24. do 27. března bude beta přístupná pro všechny. K vyzkoušení se kromě třech již jmenovaných class přidají necromancer a druid.

Final Fantasy XVI exkluzivně na PS 5

Final Fantasy XVI bude mít půlroční exkluzivitu pro PlayStation 5. Prozradil to Naoki Yoshida na japonském PlayStation blogu.

Humble Bundle pomáhá potřebným

Humble Bundle pomáhá Turecku a Sýrii, které postihly silná zemětřesení. A pomoci můžete i vy! Do 8. března si můžete pořídit 72 her za minimální částku 28 € (v přepočtu 660 Kč).

Jedná se o částku, která je potřebná pro získání her, zaplatit však můžete, kolik jen chcete. 100 % zaplacené částky jde na charitativní účely. Mezi největší lákadla balíčku patří například Ghost Runner, X-COM 2, Euro Truck Simulator, Pilgrims nebo Gotham Knights.

Balíček můžete zakoupit přímo na stránkách Humble Bundle.


Pokud jste neviděli minulý díl Glitche, neváhejte a mrkněte na něj!

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.