Glitch #13: Multiplayer v Hogwarts Legacy a nové LoL příběhy

Daniel Rys
17. 02. 2023 14:43
Glitch #13: Multiplayer v Hogwarts Legacy a nové LoL příběhy

Dva týdny se sešly s dvěma týdny a Redlightning si pro vás připravil nový díl herního pořadu Glitch!

Zajímá vás, jak je na tom fanouškovský multiplayer mód pro Hogwarts Legacy, kdo složil hudbu pro novou akční pecku Atomic Heart nebo co nového pro nás chystají Riot Games? Tak čtěte dál, všechno tohle a ještě víc se dozvíte!

Obsah článku

  1. Nové příběhy z League of Legends
  2. Hudba v Atomic Heart
  3. Multiplayer mód pro Hogwarts Legacy
  4. Dead Island 2 o týden dříve
  5. Dokument o vývoji Psychonauts
  6. PlayStation VR 2

Nové příběhy z League of Legends

O připravovaných hrách ze světa League of Legends zatím bylo jen pár zmínek v roce 2019, pokud tedy nepočítáme již vydané Ruined King. Nyní nám Riot Games naservírovali video, ve kterém se dozvíme, že příběhy postav Sylas, Ekko a Nunu budou vycházet napříč rokem 2023. První hra jménem The MageSeeker, která je vyvíjena tvůrci Moonlight, by měla vyjít na jaře, Convirgence v létě a Song of Nunu na podzim.

Hudba v Atomic Heart

Mick Gordon, skladatel známý z her jako je Prey, DOOM nebo nový Wolfenstein, pracuje i na nadcházejícím hitu Atomic Heart. Výplatu, kterou za tento projekt dostal, se však rozhodl poslat na dobrou věc a daroval jí na pomoc Ukrajině. Gordon prohlásil, že příspěvek udělal, aby poukázal na pomoc potřebným a podpořil tak organizace snažící se o mír.

Atomic Heart vychází už 21. února.

Multiplayer mód pro Hogwarts Legacy

Tvůrci, kteří vytvořili multiplayer mod pro The Elder Scrolls: Skyrim, se nyní pouští do stejného počinu, tentokrát pro Hogwarts Legacy. Vývojáři tvrdí, že hlavním cílem je udělat co-op zážitek až pro 8 hráčů. To vše se ale může změnit v průběhu vývoje, který je teprve na úplném začátku.

Dead Island 2 o týden dříve

Dead Island 2 hlásí zlatou. Vše je tedy připravené. Ladí se poslední detaily a vývojáři se rozhodli, že když komunita se tak moc nemůže dočkat, tak ho vydají o týden dříve. Je to ale opravdu tak, nebo jen nepřiznávají, že nechtějí bojovat se Star Wars Jedi: Survivor...?

Dokument o vývoji Psychonauts

Fanoušci Psychonauts se mohou podívat na dokumentární sérii od vývojářů druhého dílu, která má 32 epizod. Celou ji najdete v šikovném YouTube playlistu.

PlayStation VR 2

22. února přichází do prodeje PlayStation VR 2. Prodávat se u nás bude za 16 290 Kč a už při vydání budete moci hrát exkluzivitu Horizon: Call of the Mountain, kterou bude možné sehnat i v bundlu se samotnou virtuální realitou. Budete pořizovat? 🤔 Jestli ano, nezapomeňte si u nás přibalit taky nějaké PS kupony!

Pokud jste neviděli minulý díl Glitche, neváhejte a mrkněte na něj!

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.