Glitch #22 - zrušení Xbox Live Gold, příběhový trailer k druhému Spider-Manovi a festival plížení na Steamu

Martin Bizoň
27. 07. 2023 17:09
Glitch #22 - zrušení Xbox Live Gold, příběhový trailer k druhému Spider-Manovi a festival plížení na Steamu

Herní pořad Glitch se po dvou týdnech vrací s náloží novinek z herního světa. Pořadem vás provede Martin a bavit se dnes budeme o zrušení Xbox Live Gold, příběhovém traileru k druhému Spider-Manovi i o festivalu plížení na Steamu. Pořad Glitch právě začíná, tak se pohodlně usaďte, ať vám v herním světě nic neunikne.

Obsah článku

Tvůrci Horizonu plánují 16 dalších projektů

Vývojáři ze studila Guerilla Games se během konference v Brightonu rozmluvili o budoucích projektech. Ředitel studia prozradil, že má vývojářský tým v plánu dalších 16 projektů. Je však nutné poznamenat, že se jedná pouze o plány či nápady, které ve finále nemusí být vůbec zrealizovány.

Horizon Alloy

Xbox Game Pass Core byl oficiálně představen

Během minulého týdne se vynořila neoficiální informace o nahrazení předplatného Xbox Live Gold. O den později byly informace potvrzeny a Microsoft oficiálně představil náhradu stávajícího předplatného.

Bude jím Xbox Game Pass Core, který za cenu 10 eur měsíčně odemkne hráčům stejné výhody jako Xbox Live Gold. Nově však hráči nebudou dostávat 2 měsíční hry zdarma, ale získají rovnou celou knihovnu s více jak 25 špičkovými tituly. Více informací včetně seznamu potvrzených titulů najdete v článku u nás na blogu.

Xbox Game Pass Core

Marvel's Spider-Man 2 odhaluje příběh!

Studio Insomniac Games odhalilo příběhový trailer k druhému Spider-Manovi. Trailer podrobněji přibližuje příběh a představuje několik nových i navrátivších postav, mezi které patří například Venom, Kraven The Hunter, Harry Osborn nebo třeba Mister Negative. Příběh nového Spider-Mana by se měl odehrávat přibližně 10 měsíců po událostech hry Spider-Man: Miles Morales.

Mortal Kombat 1 potvrzuje první hostující postavy!

Již dříve jsme na blogu psali o hostujících postavách v připravované bojovce Mortal Kombat 1. NetherRealm Studios však nyní přichází s potvrzenými informacemi, které prozrazují, že se mezi hostujícími postavami objeví Homelander, Peacemaker a Omni-Man.

K této trojici se přidají ještě tři navrátivší postavy, kterými jsou QUan Chi, Ermac a Takeda. Tato šestice bude k dispozici v rámci prvního DLC Kombat Packu. Studio zároveň odhalilo i další tři hratelné postavy - Li Mei, Tanyu a Baraku.

High on Life na PS4 a PS5

Komediální střílečka High on Life dorazila na konzole PlayStation 4 a PlayStation 5. Titul vyšel minulý rok v prosinci exkluzivně pro Xbox a konečně se dostává i k PlayStation hráčům. V současnosti pracuje studio Squanch Games na DLC zvaném High on Knife, které bylo oznámeno v červnu.

Steam Stealth Fest

Na Steamu odstartoval festival plížení, během kterého se tituly zaměřené na tichý postup dočkaly výrazných slev. Proto jsme pro vás na blogu připravili výběr pěti zlevněných titulů, které podle nás stojí za vyzkoušení. Steam Stealth Fest potrvá jen do 31. července, tak mrkněte na blog a potichu nakupujte!

Steam Stealth Fest

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.