Steam Stealth Fest: TOP 5 zlevněných titulů

Martin Bizoň
26. 07. 2023 13:00
Steam Stealth Fest: TOP 5 zlevněných titulů

Na Steamu odstartoval festival plížení, během kterého se tituly zaměřené na tichý postup dočkaly výrazných slev. Proto jsme pro vás připravili výběr pěti zlevněných titulů, které podle nás stojí za vyzkoušení. Steam Stealth Fest potrvá jen do 31. července, tak potichu nakupujte, ať vás nikdo nevidí!

Obsah článku

Assassin's Creed Unity

Assassin's Creed Unity nás zavede do Paříže v období francouzské revoluce, kde se seznámíme s naším hlavním hrdinou Arnem Dorianem. Velkou roli v příběhu hraje i templářka Elise, se kterou Arno vyrůstal, když byl jeho otec zabit. Arno se dozví, že byl jeho otec Assassinem a následkem několika klíčových událostí se vydává na cestu spojenou s templáři, láskou i svobodou.

Pravdou je, že v době vydání nebyl titul po technické stránce příliš povedený. Po letech se však Unity opravdu vyplatí vyzkoušet. Paříž je nádherná, plná života a příběh vás rozhodně neurazí. V rámci Stealth Festu aktuálně Assassin's Creed Unity pořídíte za 7,49 eur.

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist 

Akční adventura Splinter Cell: Blacklist je již šestým dílem série Tom Clancy's Spilnter Cell, která byla vydána v roce 2013. Ve hře se ujímáme role Sama Fishera, tajného agenta, jehož úkolem je zastavit teroristickou organizaci, která plánuje donutit vládu USA odvolat své vojáky z ciziny.

Hlavní náplní hry je eliminovat cíle, a to jak bez zpozorování, tak hrubou silou za pomocí různých střelných zbraní. Hra byla v době vydání mezi hráči pozitivně hodnocena pro svůj příběh a hratelnost. V rámci festivalu titul pořídíte za 4,99 eur.

Little Nightmares

V plošinové hororovce Little Nightmares budeme společně s hlavní hrdinkou Six prozkoumávat tajuplné místo zvané Maw. Později však zjistíme, že na tomto místě nejsme sami, ve všudypřítomných stínech se totiž krčí děsivá monstra, která si na malou Six brousí zuby.

V Little Nigtmares však nemůžeme monstra zabít. Naší jedinou zbraní je proto plížení a rychlý útěk. Tato krátká atmosférická hororovka se u hráčů dočkala velkého úspěchu a v roce 2021 bylo vydáno i pokračování. Little Nightmares koupíte aktuálně ve slevě za 4,99 eur.

Sniper Elite 5

Sniper Elite 5 je taktická střílečka z pohledu třetí osoby, která se odehrává po událostech čtvrtého dílu v roce 1944, kdy se ostrostřelec Karl Fairburn vydává na misi do chladné Francie, aby zarazil další nacistickou hrozbu.

Titul obsahuje několik rozsáhlých úrovní, přičemž styl, jakým dané úrovně splníte je čistě na vás. Pro sérii Sniper Elite je již naprosto typická rentgenová zabijácká kamera, která po výstřelu z odstřelovací pušky sleduje kulku až k cíli. Po střetu kulky s nepřítelem můžete následně pozorovat, jakými kostmi a orgány kulka pošla.

Hru lze projít samostatně nebo v kooperaci s druhým hráčem. Novinkou je pak režim Invaze, který umožňuje třetímu hráči zaujmout roli nepřátelského odstřelovače. Sniper Elite 5 pořídíte v rámci festivalu plížení za 16,99 eur.

Dead by Daylight

Dead by Daylight je jednou z mutiplayerovek, kterou bych doporučil na horké prázdninové večery. Ve hře se setkávají 4 přeživší a 1 vrah, přičemž úkolem přeživších je pomocí pěti generátorů otevřít bránu a utéct z vrahových spárů. Vrahův úkol je naprosto zřejmý, a to obětovat všechny přeživší, než se jim podaří bránu otevřít.

Hra vyšla již v roce 2016 a od té doby prošla několika velkými změnami. Postupem času začali tvůrci do hry přidávat nové postavy a v současné době si hráči mohou vybrat z 38 hratelných přeživších a 32 vrahů, přičemž některé můžete znát z různých hororových filmů a seriálů. Dead by Daylight aktuálně pořídíte za 7,99 eur.

Štítky: Steam PC

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.