Herní pořad Glitch s pořadovým číslem 8 právě na Youtube!

Redightning
02. 12. 2022 15:51
Herní pořad Glitch s pořadovým číslem 8 právě na Youtube!

Herní pořad Glitch s pořadovou číslovkou 8 právě vyšel a jako vždy nabídne spoustu nejžhavějších novinek a zajímavostí z herního světa.

Na zoubek se podíváme nové střílečce Rogue-Looter, úspěšnému anime ze světa Cyberpunku nebo na aféru ohledně videí z české hry Arma 3, které byly mylně považovány za skutečné záběry z války na Ukrajině.

Obsah článku
  1. Střílečka Synced dostupná v beta verzi
  2. Úspěšné anime pomáhá k rekordním prodejům Cyberpunku
  3. Portal se dočkal nového RTX módu
  4. Video z Army 3 nebo záběr z války na Ukrajině?
  5. Vyhlášení Game Awards 2022
  6. Game Pass přidává Lego Star Wars: The Skywalker Saga
  7. PS Plus nabídne vesmírné RPG Mass Effect

1) Rogue-looter Synced dostupná v beta verzi

10. prosince si budete moci zahrát v open betě novou rogue-looter střílečku Synced. Na vyzkoušení zde bude PvP i PvE obsah a jakmile bude hra plně vydaná, účastníci si budou moci přenést bonusové předměty do alfy. Ze záběrů hra nevypadá vůbec špatně. Snad po testovací fázi obdrží pouze kladné reakce.

2) Úspěšné anime pomáhá k rekordním prodejům Cyberpunku

Anime Cyberpunk Edgerunners se řadí mezi nejúspěšnější seriály vytvořené podle videoherní předlohy. Díky sérii se mnoho hráčů rozhodlo zakoupit hru a zařídili tak firmě CD Projekt Red jejich nejúspěšnější třetí kvartál od vzniknutí firmy se ziskem 53,4 milionů dolarů.

Do prodejů se samozřejmě počítají i ostatní tituly. Mnoho hráčů se například připravuje na next gen update pro třetího zaklínače. Studio nicméně samo připouští, že se z velké části soustředí právě na Cyberpunk. Anime Vám osobně doporučuji, i když jste hru nehráli a CD Projekt Red gratulujeme k úspěchu.

Anime Cyberpunk Edgerunners - hlavní postavy seriálu.

3) Portal se dočkal nového RTX módu

Logická hra Portal byla vydána už v roce 2007 a od té doby se úspěšně zařadila mezi tituly, které si v životě prostě musíte zahrát. Nyní do hry přichází RTX mód, který vychází 8. prosince 2022. Pokud tedy máte novější grafické karty, nebo si chcete po delší době proběhnout tuto klasiku, je to skvělá příležitost.

4) Vyhlášení Game Awards 2022

Game Awards se nám pomalu blíží a 8. prosince konečně zjistíme, jaké jsou nejlepší hry roku 2022 a na jaké kousky se budeme moci díky trailerům těšit do budoucna. Steam se do celé akce zapojuje jako každý rok se speciální akcí a letos k tomu přidávají i tombolu, kde je možné vyhrát Steam Deck zcela zdarma. Stačí se na stránkách přihlásit do slosování a celou videoherní akci sledovat skrze Steam. Určitě si přečtěte kompletní pravidla a nezapomeňte se případně přihlásit!

5) PS Plus nabídne vesmírné RPG

Majitelé PS Plus se v prosinci mohou těšit na Mass Effect v Legendary edici obsahující všechny 3 díly, Divine Knockout: Founder’s edition a Biomutant.
Podrobnosti o nových PS Plus hrách najdete v článku PS Plus hry na prosinec 2022.

6) Game Pass přidává Lego Star Wars: The Skywalker Saga

Majitelé Xbox Game Passu se mohou těšit na novou nálož přidaných her. Mezi nezajímavější patří LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, Hello Neighbor 2, Eastward nebo Hot Wheels Unleashed

7) Video z Army 3 nebo záběr z války na Ukrajině?

Situace ve světě je taková, jaká je, a média se snaží přitáhnout pozornost i za okolností, že zfalšují nějaké dokumenty a vymyslí si k nim vlastní příběh. To se ve světě opravdu děje - například ze záběrů realistické hry Arma od studia Bohemia Interactive. Firma vydala video, kde upozorňuje na případné znaky podvodného videa, a jak rozpoznat, jestli je daná situace opravdová, nebo se jedná o podvrh. Celé video najdete pod článkem.

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.