PS Plus prosinec 2022 nabídne dvě epická RPG

VM
01. 12. 2022 14:54
PS Plus prosinec 2022 nabídne dvě epická RPG

Prosincová nabídka na PlayStation Plus potěší legendárním vesmírným RPG, multiplayerovou akcí Divine Knockout nebo originálním dobrodružným příběhem se zvířecími hrdiny.

Členství v PS Plus se tento měsíc tedy rozhodně vyplatí. Všechny hry obdržely vysoké hodnocení a rozhodně stojí za vyzkoušení! Hry budou ke stažení od 6. prosince 2022.

Obsah článku

Mass Effect Legendary Edition (PS4, PS5)

Třídílná série Mass Effect je považována za nejlepší sci-fi RPG všech dob. Neuvěřitelně propracovaný příběh nezestárnul ani po více než dekádě od premiéry.

V Legendary Edition jsou navíc všechny 3 původní hry remasterované, takže se můžete těšit na ostřejší textury a vylepšené animace. Skvělá hratelnost a především výborně podané vyprávění s několika možnými konci dělá z Mass Effectu dodnes nepřekonanou sci-fi herní klasiku.

Hodnocení IGN: 8/10
Počet hráčů: singleplayer

Mass Effect Legendary Edition v nabídce pro ps plus předplatitele prosinec 2022

Biomutant (PS4, PS5)

V originálním postapokaliptickém RPG, kde lidé již dávno vymřeli, se chopíte role jednoho z ozbrojených chlupáčů, kteří na Zemi přebrali kontrolu. Bohužel ani v éře po Homo Sapiens Sapien ale není planeta v bezpečí.

Strom života, který udržuje životní prostředí v rovnováze totiž umírá a ne každý chlupatý obyvatel se tomu snaží zabránit. Budejen na vás, jestli se ho pokusíte zachránit nebo novou zvířecí civilizaci zatratit. Hra vyniká kromě originálního příběhu krásným otevřeným prostředím také svižnými souboji a skvělým soundtrackem.

Hodnocení IGN: 6/10
Počet hráčů: singleplayer

Biomutant v nabídce pro ps plus předplatitele prosinec 2022

Divine Knockout: Founder’s Edition (PS4, PS5)

Divine Knockout je fantasy multiplayerová bojovka, která bude mít svou premiéru 6. prosince 2022. Tedy v den, kdy začne být volně ke stažení právě pro všechny předplatitele PlayStation Plus.

Jak už název napovídá, půjde o klasickou vybíjenou, kde se v arénách utkáte v módech 3v3, 2v2 a 1v1. Hra bude podporovat crossplay napříč všemi platformami.

Hodnocení IGN: zatím nehodnoceno
Počet hráčů: multiplayer

Divine Knockout v nabídce pro ps plus předplatitele prosinec 2022

Pokud ještě nemáte své členství v PS Plus, pořiďte si PlayStation Plus předplatné, aby vám PlayStation Plus hry zdarma už neunikly.
PS Plus hry zdarma budou dostupné od úterý 3. května 2022 (cca od 16:00).

PlayStation Plus prosinec 2022:

  • Mass Effect Legendary Edition
  • Biomutant
  • Divine Knockout

Cena PlayStationu 5 nedávno prolomila hranici 10 000 Kč.

Štítky: PlayStation

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.