Výběr nejlepších her, které si zahrát během Vánoc 2021

Vojtěch Mišura
21. 12. 2021 11:44
Výběr nejlepších her, které si zahrát během Vánoc 2021

Klidu a míru si o Vánocích většina z nás zase tak moc neužije - od infarktového shánění dárků, přecpávání cukrovím a bramborovým salátem po zdánlivě nekonečný maraton rodinných návštěv. Než se nadějete, Vánoce jsou fuč a je tu Nový rok.

Pokud nechcete, aby to letos dopadlo stejně, máme pro vás jednoduchý tip.

Obsah článku

Zasedněte ke své konzoli nebo k počítači a zahrajte si hry, které vás zaručeně dostanou do té správné vánoční nálady.

Lego Harry Potter

Máslový ležák, hořící vánoční pudinky, koulovačky na zasněžených školních pozemcích a jako dárek pod stromeček neviditelný plášť nebo létající koště - z knižní předlohy Harryho Pottera vánoční atmosféra přímo sálá. Málokterá hra ale tuto jedinečnou atmosféru z knih dokázala přenést i do herního zážitku tak jako se to povedlo hře Lego Harry Potter.

A to je přesně důvod, proč tahle kostičková zábava zůstává dodnes asi nejlepším virtuálním ztvárněním kouzelnického světa. A jestli navíc máte parťáka, se kterým můžete hru procházet spolu, zážitek ze hry bude ještě o to kouzelnější.

Pokud si hru chcete pořídit na Steamu, během minuty si na Herních kuponech můžete dobít svou Steam peněženku.

Lego Harry Potter v Prasinkách

Pokemon Brilliant Diamond/ Shining Pearl

Chytit je všechny a stát se šampionem pokémonové ligy je rozhodně výzva, která nenechá chladným žádného fanouška Pokémonů. Co je ale za mě opravdovým magnetem této neskutečně úspěšné série, je neuvěřitelně pestrý svět, kterým se můžete toulat.

Není nic příjemnějšího než se na chvíli vykašlat na získávání odznaků a prostě se jen tak brouzdat vysokou trávou, procházet hustými lesty a rozličnými městečky a expit svoje Pokémony. Tak na co ještě čekáte. Zabalte si svých pět pokéballů, rozlučte se s maminkou a vyražte do světa Pokémonů prožít pořádné dobrodužství!

Pokémon Brilliand Diamond

Marvel's Spider-Man: Miles Morales

New York je město, které nikdy nespí, což pro “pavoučí chlapce” jako je Spiderman představuje nikdy nekončící šichtu. Neustálé zachraňování lidí, souboje se zlosyny a vracení peněženek okradeným babičkám jednoho pořádně unaví. Naštěstí i v pavoučím světě existují Vánoce. Nejnovější díl série Marvel's Spider-Man: Miles Morales se odehrává během adventu a na atmosféře hry je to pořádně cítit.

New York je kompletně zasněžený a Spideymu je ve svém pavoučím obleku taková kosa, že musí nosit prošívanou bundu. Vylézt na vrchol Empire State building a kochat se slavnostně nazdobeným velkoměstem, je jedinečný zážitek, který jen potvrzuje, že nejnovější Spiderman je perfektní hrou, kterou si o svátcích určitě užijete.

Spiderman nad zasněženým New Yorkem

Super Mario Odyssey: Snow Kingdom

Snow Kingdom je mrazivý region ve hře Super Mario Odyssey. V téhle neuvěřitelně hravé lokaci se budete prodírat sněhovými lavinami, sklouzávat zledovatělé vodopády nebo se otužovat v zamrzlé řece.

Po nasbírání dostatečného množství tzv. měsíců se vám naštěstí otevře vstup do nového regionu, kde se aspoň trochu ohřejete.

Zmrzlý Super Mario

Dead Rising 4

Jestli máte radši trochu akčnější jízdu než jsou výše zmíněné tituly, určitě nepohrdnete touhle zombie vánoční řežbou z roku 2016, která vás přenese do kdysi poklidného městečka Willamette v Coloradu. Na první pohled to tu vypadá jako každý druhý americký zapadákov.

Z tlampačů se linou vánoční koledy, ulice jsou ozářené ozdobičkami, jenom místo těch spokojených lidí tady pobíhají haldy hladových zombie, kteří se vás snaží na každém rohu sežrat. Prostě vánoční idylka.

Zombie apokalypsa v Dead Rising 4

Jestli jsme vás inspirovali a některou hru si budete chtít pořídit, určitě koukněte na přehled těch nejlepších vánočních a novoročních slev na PS store, Steam, Epic Games, Xbox Store a Nintendo E-shop, díky kterým ušetříte nějaké ty peníze.

Štítky: Steam

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

houdek442

Lego Harry Potter jsem hrál poprvé o Vánocích 2020 a naprosto jsem se do toho zamiloval. :)

30. dubna 2022 08:52
* Povinné položky