Připrav svou peněženku včas na vánoční výprodeje ve Steamu, Epic games a PlayStationu

Vojtěch Mišura
17. 12. 2021 17:42
Připrav svou peněženku včas na vánoční výprodeje ve Steamu, Epic games a PlayStationu

S blížícími se svátky začíná každoroční příval vánočních a zimních výprodejů, díky kterým můžete sehnat exkluzivní tituly za zlomek ceny nebo úplně zdarma.

Jestli si chcete udělat na konci roku radost vytouženou gameskou, koukněte na náš přehled těch nejvýhodnějších akčních nabídek!

Obsah článku

15 her zdarma od Epic games

Epic games připravil hráčům pod stromeček opravdu epický dárek v podobě 15 her, které svým uživatelům nabídne v průběhu prosince. Herní ježíšek naděluje od 16. prosince do konce roku. 

Každý den přibude jedna hra zdarma. Pokud si ji přidáte do své knihovny, zůstane vám tam už napořád. Příští den se v nabídce objeví nové překvapení. Do své herní sbírky tak můžete snadno získat až 15 nových přírůstků. Epic games nás už několikrát přesvědčili, že dokáží být opravdu štědří a nabídnout opravdu skvělé tituly.

Kromě her zdarma poběží také slevové akce ve výši až 75%. Rozhodně se tedy vyplatí zůstat pozorný a vánoční výprodej od Epic games pravidelně kontrolovat.

Akce v EPIC Games Store.

Zimní Steam výprodej 2021

PC hráči se během prosince mohou těšit i na další super slevové akce. Těsně před Vánoci startuje tradiční zimní výprodej, který hráčům nabídne přes 3500 slev ve výši až 90%. Jestli si potřebujete dobít kredit, můžete to udělat přes Steam peněženku. K dispozici jsou kupony v hodnotě 265 Kč nebo 662 Kč.

Zimní výprodej potrvá od 22.12.2021 do 5.1. 2022

Nintendo eShop - Festive Offers

Také Nintendo si připravilo pár výhodných nabídek, které stojí za pozornost. Ve slevě tu najdete například Bioshock The Collection za 511 Kč, Borderlands: Legendary Collection (511 kč) nebo taktickou strategii Xcom 2 Collection za 320 Kč. Pokud chcete hrát online, můžete mrknout na Nintendo Switch Online Membership, který se dá pořídit už od 299 Kč.

Výprodej v Nintendo Store.

Call of Cthulhu na Xbox Store

Jestli se rádi bojíte a temné zimní večery byste rádi strávili u pořádně atmosférické příběhovky, můžete vyzkoušet Call of Cthulhu inspirovanou mrazivými povídkami hororového spisovatele H. P. Lovecrafta. Hru lze nyní koupit za výhodných 132 Kč. Se slevami ale najdete také další hry od vydavatelství Focus Home Interactive jako třeba SnowRunner nebo Plague Tale: Innocence.

PlayStation Store - End of the year Deals

Tradiční slevová akce na PlayStation Store v našem seznamu samozřejmě nemůže chybět. Jako každý rok i letos při troše hledání narazíte na opravdové pecky, za které byste jinak platily těžké peníze. 

Naším favoritem je Marvel’s Spider-Man, který je nyní na prodej za 525 Kč.

January Sale na PlayStation Store

Další gigantickou porci slev nabízí každou zimu PlayStation Store. Letos začne výprodej 22.12. a potrvá minimálně do 4.1.2022. V akci seženete třeba loňský hit Hades, Sherlock Holmes: Chapter one, GTA - The trilogy: Definitive edition, Final fantasy VII Remake Intergrade nebo Little Nightmares II.

logo January Sale

Podívejte se také na nejlepší vánoční filmy na Netflixu.

Štítky: Slevy

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

houdek442

Se Steam slevami je to těžké. Člověk se na ně těší a dlouhé měsíce je vyhlíží, ale po nich zase zapláče nad prázdnou peněženkou. :D

30. dubna 2022 08:51
* Povinné položky